Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Default User Image
Fanda (St, 24. 7. 2024 - 20:07)

Boženko, nechci tady veřejn udělovat rady,  napiš mě na    [email protected]    rád si popovídám,,,, F. 

Anonym (St, 24. 7. 2024 - 20:07)

Napřed se oba s Boženkou naučte psát česky. 

Anonym (Čt, 25. 7. 2024 - 16:07)

To bys po úchylovi chtěl stejně jako po cikánovi aby mluvil pravdu.

Anonym (So, 20. 7. 2024 - 05:07)

Jednou v pondělí jsem přišel ze školy domů a čekala mne rozčílená matka. Na stůl rozložila všechny své kalhotky, potřísněné mým semenem. Nebyla celý víkend doma a mne nic lepšího nenapadlo, než se do nich postupně ukájet. "To ti nestačily jedny, musel ses udělat do všech? Maniaku. Co si mám vzít na sebe?" Sundala si ty co měla na sobě, podala mi je a řekla: "Na. Od teď ti budu dávat použité. Udělej se do nich vícekrát a na čistý už mi ani nesáhneš! Tyhle, (ukázala na stůl) jdi vymáchat a já je pak vyperu. Prasáku!" Při máchání jsem se hned udělal do použitých a vymáchal je taky. Voda byla hustá mým semenem. Nevím jsetli byla vzrušená, masturbovala taky, ale naštvaná byla určitě.

Default User Image
Jan (So, 20. 7. 2024 - 11:07)

Podobně jsem to měl taky, ale se starší sestrou, brával jsem si její kalhotky na noc pod pyžamo. Ráno když vstávala na autobus, šmíroval jsem jí při oblékání a když odešla vyhonil jsem se do těch kalhotek, co jsem měl na sobě a vrátil jí je obohacené do prádelníku.

 Dovedeš si představit, když si nevšimla a oblékla si je čím byla cítit ve škole, když se zpotila. Takže to dopadlo tak, že mi vynadala a napříště když přicházela ze školy dávala mi použité pod polštář, ty voňavé byly stejně lepší, měla pochopení.

Anonym (So, 20. 7. 2024 - 13:07)

Máma se semene štítila. Bylo pro ní symbolem oplodnění a já jí dělal naschvály.

Default User Image
Pavlína (Pá, 19. 7. 2024 - 23:07)

Můj syn mě tajné fotí a natáčí na tel. Jednou si zapomněl vypnout PC a na něm měl falešný profil. Napsala sem si tajně jeho jméno f profilu a večer mu s mého napsala . Ty jo in byl úplně v soku a já také když sem napsala že chci mladého milence. Posilal mi vydea jak si ho honí a já po čase také ale tak aby mě nepoznal. Nedávno mi psal že má doma mamku která ho velmi vzrušuje a já odpovídala že mám také syna o kterém tajné sním. Tak sem mu napsala že kdyby přišel můj syn za mnou že bych chtěla pěkně tvrdě znásilnit . On napsal že jako důkaz že to myslím vážně si mám vzít  na sebe obléct červené kalhotky a já to udělala. Přišel do kuchyně já vstala a šla k lince a on na mě padl že zadu. Ach jo to byl suk

Default User Image
moc hezke prál bych si to zazít a udelat se do tebe (Čt, 25. 7. 2024 - 16:07)

supr 

 

Anonym (So, 20. 7. 2024 - 08:07)

Sni dál úchyle 

Anonym (St, 24. 7. 2024 - 14:07)

Co sem lezeš 

Default User Image
Eva42 (Pá, 19. 7. 2024 - 23:07)

Včera sem ráno dostala od syna ke snídani kávu a zákusek ,když sem si všimla jak na mě syn kouká tak sem pochopila že je vzrušený . Šlo to vydet na jeho boxerkach. 

Napila sem se pár krát kávy a najednou sem ucítila na jazyku v puse něco stvrdleho, sraženého a tak sem do toho trochu kousla a ucítila chůd semene . Bylo mi hned jasné co syn s mou kávou provedl a ostatně na zákusků to bylo také. Jak sem seděla a přemýšlela nad tím tak sem si řekla že ho dostání a začala sem před ním cucat kávu a jedla šlehačku že zákusků tak že sem si nechala na mě bradě kousek . Jeho to úplně vyřídilo a musel se jít na záchod udělat . No já si to udělala přímo v kuchyní. Bylo to moc vzrušující 

Default User Image
Mirek (Út, 2. 7. 2024 - 18:07)

Ahoj, 

Kdyby si chtěla nějaká mamka/ tetička popsat a podobně, dejte vědět. 🙂 jsem trochu stydlivý, ale s poznáváním to pomaličku opadává. 

https://www.facebook.com/michal.relich.75

Anonym (Čt, 27. 6. 2024 - 10:06)

Vrchní honiči už mají dnes odfantazírováno.

Default User Image
Janča (Čt, 27. 6. 2024 - 07:06)

Syn má.20 a má pritelkyni bývají někdy u nás někdy u nich. Pred 14 dny s ní byl u nás na dvoře u bazénu měl na sobě úplně vykrojene slipovky plavky s nízkým pase a ve předu měl vacek jakoby na penis a varlata. Nevěděl že jsem přijela domů žaluzie zatažené bylo na něm vidět jak ho slečna vzrušuje.Ona v kresilku a on k ni přišel začala si přes plavky hrát s jeho penisem a vytáhla ho ven .strašně mě to vzrusovalo

Anonym (Čt, 27. 6. 2024 - 09:06)

Divné téma. Mámy se vzrušují nad svými nahými syny, jakoby se s nimi chtěly pářit. Některé to i dělají, jak to znám ze svého okolí. Incest je ale nepřirozený a u nás zakázaný. V naší rodině k němu nedocházelo i když máma mne také ráda často prohlížela. Asi jí to taky vzrušovalo, ale nedala to znát.

Default User Image
Laduše (Pá, 26. 7. 2024 - 14:07)

Je to divné, jak se o tom všude mluví... Mnoho mladých kluků, ale i mužů ve středním věku, kteří využívají jistých služeb jsou ochotni si připlatit za jistou fantazii a hraní těchto rolí a nejen těchto. A vím, o čem mluvím. Dříve nebyl internet, tak to nebylo. Za nás byla erotická inzerce tištěná a tam by to nejspíš neprošlo, takový požadavek. 

Anonym (Po, 2. 9. 2024 - 02:09)

Maminky se také mohou vzrusit když jim syn naznačí že sou sexy .Já našel holku na sex až ve 20 letech do té doby sem mamku smiroval a každý den na ni myslel, docela sem jí zlobil každopádně největší zážitky mám když sem si hrál s jejími použitými kalhotkami a podprsenkami a strikal do nich , prostě mi maminka voněla. Toužil sem konečně po sexu se ženou tak strašně sem se trápil že sem i třeba přistoupit ze zadu k mamce a držel v ruce stojící pero jen aby ho prostě viděla a já si užil ten asi dvouvterinovy ženský pohled.Matky a synové se nemusejí před sebou stydet   za svojí nadrzenost 

Anonym (Po, 2. 9. 2024 - 01:09)

Tomu věřím jednou sem byl za prostitutkou v mamine věku a souhlasila stim že sem jí při sexu říkal mami.Sama měla syna takže měla pochopení.Je to vzrušující to poblouzneni že se něžně milujete se svou milovanou maminkou.rano sem jel domu spokojený ke své mamince  

Default User Image
Laduše (Pá, 26. 7. 2024 - 14:07)

Je to divné, jak se o tom všude mluví... Mnoho mladých kluků, ale i mužů ve středním věku, kteří využívají jistých služeb jsou ochotni si připlatit za jistou fantazii a hraní těchto rolí a nejen těchto. A vím, o čem mluvím. Dříve nebyl internet, tak to nebylo. Za nás byla erotická inzerce tištěná a tam by to nejspíš neprošlo, takový požadavek. 

Default User Image
Laduše (Pá, 26. 7. 2024 - 14:07)

Je to divné, jak se o tom všude mluví... Mnoho mladých kluků, ale i mužů ve středním věku, kteří využívají jistých služeb jsou ochotni si připlatit za jistou fantazii a hraní těchto rolí a nejen těchto. A vím, o čem mluvím. Dříve nebyl internet, tak to nebylo. Za nás byla erotická inzerce tištěná a tam by to nejspíš neprošlo, takový požadavek. 

Reklama

Přidat komentář