Reklama

Výprask před diváky

Default User Image
ZZ (So, 17. 8. 2024 - 18:08)

ZZ

Default User Image
Jaruška (Pá, 16. 8. 2024 - 17:08)

Když jsem Matějovi pořádně zmlátila ten jeho holý zadek, až ho měl fialový a otékal mu, tak si musel s tím zmláceným zadkem dojít do kuchyně pro židli. A na ní si pak musel kleknout, čelem k opěradlu. A pak bit na chodidla. Vzala jsem si na to prut a na každou tu jeho bosou nohu jsem mu vysázela deset ran, na každé holé chodidlo. Zase ječel a brečel, zatínal při tom prsty u nohou. Pak musel slézt dolů, tu židli zase odnést a pak si musel taky kleknout vedle křesla, z druhé strany, než klečela Katka. A taky dostal knihu na předpažené ruce. A až oba doklečí, tak si ještě  Matěj půjde stoupnout na balkon na horké dlaždice.

Default User Image
Trestaci mistnost (Po, 19. 8. 2024 - 11:08)

To já jsem udělal z komory ve které dřív byli věci třeba jako cistici prostředky a podobně trestnou místnost.  Všechny věci jsem dal pryč z polic a do komory jsem vmestnal gauč a křeslo. Do polic jsem dal trestaci nástroje jako varecky řemeny rakosky atd. A když se dětem blížil 3 rok a nástup do školky tak za provinění následoval nástup do místnosti stáhnout oblečení u kluka boxerky u holky kalhotky a už se svihalo na holou. 

Default User Image
Jaroslav (St, 21. 8. 2024 - 13:08)

A byli u vejřezu úplě nahati a bosi?

Default User Image
Trestaci mistnost (St, 21. 8. 2024 - 22:08)

Tričko mají na sobě jinak nemají nic. Ale při větším provinění musi donaha. 

Anonym (Út, 20. 8. 2024 - 18:08)

Zdravíčko a kolik pak mají děti rády bych si popsal když tak na mail [email protected] 

Default User Image
Trestaci mistnost (St, 21. 8. 2024 - 00:08)

Rád bych zůstal anonymní. Deti maji 6 od září poprvé do školy a tresty stále pokracuji.  

Anonym (Út, 20. 8. 2024 - 18:08)

Zdravíčko a kolik pak mají děti rády bych si popsal když tak na mail [email protected] 

Anonym (So, 17. 8. 2024 - 21:08)

Bylo ještě nějaké pokračování?

Default User Image
PP (Pá, 16. 8. 2024 - 20:08)

Několikrát jsme Vám nabízeli pomoc ve Vaší psychické situaci. Zanechejte zde, prosím, kontakt (PP)

Default User Image
ZZ (So, 17. 8. 2024 - 18:08)

ZZ

Default User Image
zz (Pá, 16. 8. 2024 - 19:08)

zz

 

Default User Image
. (So, 17. 8. 2024 - 18:08)

Debile.

Default User Image
Jaruška (Pá, 16. 8. 2024 - 17:08)

Co to děláš? Nic, Matěj se rychle přestal drbat…. Nic? Tak si sundej ty trenky! Né, mami né….protestoval Matěj. Mám ti pomoct? Matěj začal popotahovat a pomalu si stahoval trenky. Nechal je spadnout na kotníky a vylezl z nich. Jeho malý pindík mu trčel ztopořený. Tak co jsi to dělal? Matěj se červenal a klopil hlavu. Matěji ty prase, ozvala se Katka, já ti dám do huby! Ty mlč, spolu ještě nemáme hotovo! Budeš ještě bita jak žito! Okřikla jsem ji. A tebe seřežu potom, ty čuně! Křikla jsem na Matěje. A předpaž ruce! Červenající se Matěj předpažil a já jsem se šla zase věnovat Katce, hlavě tedy té její holé zadnici! Řemen zase začal pleskat, Katka vzlykala a ta její trestaná zadnice byla za chvíli rudá. Dostala pětadvacet a pak si musela kleknout vedle křesla a předpažit, na ruce jsem ji položila knihu. A pak se přehnul Matěj, vyhrnul si tričko a čekal na výprask. Tebe seřežu, až ti ten tvůj zadek oteče, ty sprosťáku! Křikla jsem na něj a dala jsem mu první ránu, dala jsem don í všechnu sílu. Jáůůů, zařval Matěj. A tak jsem ho takhle silně bila a on strašně řval. Dostal deset ran, pak se na křesle posunul dopředu, nohy šly do vzduchu a Matěj začal kopat. Hned to ho nech, zařvala jsem na něj a švihla jsem ho přes stehna. Zaječel, ale kopal dál. Další rány dopadaly na jeho stehna, až je měl rudý. Pak už přestal kopat. Tak se zase pořádně přehni a nastav ten tvůj zadek! Křikla jsem. A až tě zbiju, tak než si klekneš na zemi, tak dostaneš ještě na chodidla, za to kopání! A trestání Matějova zadku pokračovalo. Řemen pleskal a Matěj řval a bulil.

Default User Image
zz (Pá, 16. 8. 2024 - 19:08)

zz

Default User Image
, (So, 17. 8. 2024 - 18:08)

Debile...

Default User Image
Jaruška (Pá, 16. 8. 2024 - 16:08)

Zdravím, dnes po obědě se u nás trestalo. Měla dostat jenom Katka, je jí deset, ráno byla na mě drzá. Ale nakonec byl bit i Matěj, tomu je devět (při trestání Katky udělal něco nevhodného, je to malý sprosťák). Po obědě jsem tedy zavolala obě děti do pokoje. V tom vedru jsou oba na lehko, Katka má na sobě jen tričko a kalhotky a Matěj je v tričku a trenkách a obě děti jsou bosé. Měla jsem už připravený řemen a řekla jsem, že Katka bude potrestána za to její drzé chování ráno. Sundá si kalhotky a dostane výprask, bude bita před Matějem. Děti na to hned reagovaly – Katka zaječela mamííí nééé, před Matějem né…. A Matěj se naopak smál a říkal jóóó supééér…. Zatím to bylo tak, že Matěj, když byl bit, tak dostal před Katkou, ale ona před ním ještě bita nebyla, Matěj u jejího trestání být nesměl… No a tak jsem to změnila. Katku jsem okřikla, nevyváděj, ty to taky vidíš, když je Matěj bit (Matěj při tom zčervenal). A sundej si ty kalhotky a to hned! A přehnout přes křeslo! A ty – obrátila jsem se na Matěje se moc neraduj, nebo dostaneš taky! Za co mami, bránil se Matěj. Mávla jsem rukou a otočila se na Katku  - tak co jsem ti řekla? Mami, fňukala Katka, tak mi dej na kalhotky, před Matějem na holou néééé….. Naodmlouvej a svlíkej se! křikla jsem na ni. Vzlykající Katka si začala stahovat kalhotky. Koukla jsem po Matějovi, na trenkách se mu udělala malá boulička…. Zatím jsem mu nic neříkala. Kalhotky přistály na zemi a vysvlečená Katka se přehnula a vyhrnula si tričko. Začala jsem Katku vylácet na tu její zlobivou, nahatou  zadničku..... Řemen pleskal, o tu její trestano holou a přibývalo červených pruhů. Katka naříkala au, au, jááůůůů a brečela. Dala jsem jí deset pořádných ran a pak jsem se rychle otočila na Matěje. Drbal si tu bouličku na jeho trenkách. Matěji, křikla jsem

Default User Image
PipiLove (Út, 13. 8. 2024 - 16:08)

Jsi neposlušná, zlobivá a nadržená slečna/ žena, která by potřebovala pár facek, výprask na holou zadnici a naučit se poslouchat a potěšit? 

Vzrušují mě prsaté a submisivní ženy a proto hledám submisivně založenou ( možno i switch) kamarádku s výhodami . Mladá Boleslav a okolí, vlastní zázemí výhodou. 

Mám fetiš na větší prsa, která ráda mazlím, líbám, saji, olizuji a ojíždím. Já 39/ 90/ 163 . Při těle, prsatá, milá a sympatická 😘 Nenechám proutek, pásek, vařečku ani ruku zahálet a ani se po čase nebráním výměně rolí. 

Napíšeš mi svůj email? Odepíši všem zlobidlům.

Pouze ženy od 18 - 50 let. 

Default User Image
Dejvik (Po, 12. 8. 2024 - 00:08)

Ahoj. Jsem domluvený s kamarádkou že od ní brzo dostanu výprask, měl by být vážně velký a pořádný, konkrétně za to, jak se chovám a za to, že dělám problémy. Kolik navrhujete ran, jaké nástroje použít a v jaké bych měl být pozici? Nebojte se napsat i velké čísla, potřebujem poradit, jelikož to sami nedokážeme odhadnout... Mné je 15 a jí 14, ano, vím, je to trošku nezákonné, ale 15 jí bude zachvilku a já to už potřebuji, ale rodičům o to říkat nechci. 

Anonym (St, 14. 8. 2024 - 01:08)

Jaka holka v tomhle veku pujde do neceho takoveho, myslis to vazne? 

Reklama

Přidat komentář