Reklama

Trvale stažená předkožka

Default User Image
Alex (Út, 16. 7. 2024 - 13:07)

Můžeš to tak klidně mít pokud ti to takto drží a nic ti neotejká. Dá se také velice dobře fixovat tímto kroužkem, kterým prostrčíš žalud a výstupky po stranách spolehlivě zabraní předkožce vrátit se zpět na žalud.

Odkaz zde: https://www.kondomshop.cz/eroticke-pomucky-sexshop/joydivision-maximus-potenzring-trio?page_id=3337

Default User Image
adamcav (St, 17. 7. 2024 - 07:07)

jak ty krouzky funguji? nemate nekdo foto jak to vypada nasazeny? :D

 

Default User Image
Dodo (Út, 16. 7. 2024 - 15:07)

Díky za odpověď, nad tím kroužkem jsem přemýšlel,akorát nevím ,když si to objednám, zda mě to na zásilkovne vydají když mám teprve 17 ?

Default User Image
Alex (Út, 16. 7. 2024 - 18:07)

Přesně tak odklikáš že je ti 18 let což nikdo zkoumat nebude a zasilkovna již nic neřeší. Fandim ti, že to chceš zkusit. Napiš jak ti kroužek vyhovuje a zda ho nosíš ;) Je to nejlepší způsob, jak udržet předkožku vzadu. 

Anonym (Út, 16. 7. 2024 - 17:07)

Zasielkovni je to úplne jedno, koľko máš rokov, ked to zasplatis, vydaju ti to bez problémov a ani nemusia vedieť, čo je to, zabali ti to firma diskrétne a pošle. Prečo si sa rozhodol nosit predkozku pretiahnutu?

Default User Image
Dodo (Út, 16. 7. 2024 - 20:07)

Za první to vypadá vzhledově líp, a za druhé je to hygienicky lepší.
A chci zkoušet nové věci.jak se říká kdo nezkusí neví

Default User Image
Alex (St, 17. 7. 2024 - 06:07)

Naprosto souhlasim. Dobře tak činíš.

Default User Image
Leo (Pá, 12. 7. 2024 - 00:07)

Rok a půl po úplné obřízce https://ibb.co/WF4BLL8 a půl roku po odsranění uzdičky https://ibb.co/tKT4Gkg

Default User Image
adam (St, 17. 7. 2024 - 07:07)

chtelo by to fotku jeste pred upravou. ale vypada ted dobre.

Default User Image
Ivan (Út, 16. 7. 2024 - 18:07)

K čemu je dobré odstranění uzdičky? Má to nějaké výhody?

Anonym (St, 17. 7. 2024 - 19:07)

Mě se to také tak líbí více, bez toho mi to přijde nekompletní. Já ji měl kratší takže bylo jasné že půjde pryč také, příliš mi ohýbala žalud 

Default User Image
Leo (Út, 16. 7. 2024 - 23:07)

Estetický vzhled. Mně se po obřízce nelíbila,ta "nudle" co vedla pod žaludem. 

Anonym (Po, 15. 7. 2024 - 16:07)

Vypadá to dobře a atraktivně. Tvoje přítelkyně si to musí určitě pochvalovat. Škoda jen, že nemáš foto i jak to vypadalo před obřízkou, pro srovnání. Změnila se za tu dobu nějak citlivost?

Default User Image
Leo (Po, 15. 7. 2024 - 19:07)

Foto před obřízkou nějaký publikovatelný bohužel nemám. Ale abych to přiblížil,tak i ve stopořeném stavu,byl téměř celý zakrytý žalud. Co se týče citlivosti,tak ta se zase tak nezměnila, spíš opadla přecitlivělost. S manželkou jsme spokojený i co se týče v sexu.

Default User Image
Ondra (Pá, 12. 7. 2024 - 13:07)

Nekoukal jsem na tvoje foto ,já se po obřízce cítím ještě víc jako chlap ,mám rád když mě na něj všichni koukají jak ho mám holého,už dřív koukali kvůli velikosti a tet i na Žaluda 

Anonym (St, 17. 7. 2024 - 19:07)

Také se tak cítím více jako chlap. Sice mi to nedělá nějak dobře když  mi na něj někdo kouká, ale i tak je to fajn 

Default User Image
Leo (Út, 9. 7. 2024 - 15:07)

Ahoj,chci se vás zeptat, mažete si nějakým krémem žalud aby tolik nevysychal nebo to necháváte být?

Anonym (St, 10. 7. 2024 - 08:07)

Nechávám  to být. Je pravda že žalud vypadá už trošku jinak než kdyby byl běžně schovaný ale s tím se musí počítat. Ani mi nepřijde uz nijak zvláštní že tuto kdysi citlivou část mám nechráněnou a že by tam měla ještě být kůže. 

Anonym (Čt, 11. 7. 2024 - 21:07)

Nic proti pánové, kterého z vás někdy napadlo že existuje i pánská intimní kosmetika, aby vaše nádobíčka nevysychala, pokožka penisu a na žaludu byla , vláčná, pružná. Penis pak působí svěží kondicí, je na omak jemný, voní a vypadá, že mu jeho majitel věnuje zaslouženou péči. Je to vaše vizitka.

Anonym (Po, 29. 7. 2024 - 07:07)

Vizitkou je spíše ten odkrytý žalud. Na první pohled je pak vidět že takový  je vždy čistý a bez zápachu. Většina žen dá spíše přednost takovému.

Reklama

Přidat komentář