Reklama

na holou nebo ne ?

Anonym (Čt, 25. 7. 2024 - 11:07)

Jo, jo, zcela vypasované legíny, extrémně krátké sukně, tangáče, to je u nás téměř každodenní téma. Když už to opravdu přesahuje rozumnou míru, tak musím zasáhnout.

Default User Image
Anonym 77 (Ne, 21. 7. 2024 - 12:07)

Moje děti trestam klecenim v koutě.

Default User Image
Jaroslav (Ne, 21. 7. 2024 - 16:07)

A klečí s holými koleny?

Default User Image
Anonym 77 (Ne, 21. 7. 2024 - 22:07)

Ano

Default User Image
Jiří (So, 20. 7. 2024 - 18:07)

Tak Kuba už dostal pořádný sekec. Nejdřív se musel v pokojíku před mladšími sourozenci svléknout do trička, jinak všechno ostatní muselo dolů. Pak si musel kleknout na posteli a opřít se o lokty. Vzal jsem si pořádný, tlustý prut, na ten jeho zadek. A s tím jsem začal Kubu bít.  Brzo řval a brečel. Sázel jsem mu pořádné rány na ten jeho holý, vyšpulený zadek. Pořádně to svištělo. Kluka jsem seřezal pořádně, dostal třicet ran. Po patnácti ranách měl chvíli pauzu, mohl si lehnout na břicho a trochu si odpočinout, ale na zadek si sahat nesměl. Pak bití pokračovalo. Kuba dostal část výprasku na holý stehna, po výprasku je měl celý rudý a ten jeho zadek měl plný rudých pruhů. 

Default User Image
zz (Ne, 21. 7. 2024 - 23:07)

zz

Default User Image
Jiří (So, 20. 7. 2024 - 13:07)

Dnes odpoledne bude pořádně bita holá zadnice našeho dvanáctiletého synka Kuby. Včera hodně zlobil a dnes ráno byl ještě pořádně drzý. Takže dostane a bude bit před mladšími sourozenci.

Default User Image
zz (Ne, 21. 7. 2024 - 23:07)

zz

Default User Image
Tatka (So, 20. 7. 2024 - 15:07)

Ahoj mamko, dnes je to už lepší, viď? Neboj bude líp, musíme se snažit. Vždycky mě rozesměješ, jak měníš tady ta ''Jména''. Dnes Jiří, to jsi si vzpomněla na toho strejdu, viď.  Pa, už se těším až budu doma.

Default User Image
Mamka (Ne, 21. 7. 2024 - 08:07)

Já nemám 12 letyho synka, já mám 2 dcery 5 a 6 let.

Default User Image
Mamka (Ne, 21. 7. 2024 - 08:07)

Tak aby bylo jasno Jiří není můj Nick. Já se podepisují pouze pod Mamkou. Jiří to je úplně jiná rodina kterou neznám. Jak vás to vůbec napadlo že já jsem Jiří. Ne nejsem a už neotravujte. 

Default User Image
Mamka (Ne, 21. 7. 2024 - 11:07)

Jste chudák nebo chudacka. Jste úplně stejnej jako pisatel kterej se podepisuje zz.

Default User Image
Tatka (Ne, 21. 7. 2024 - 09:07)

Ahoj Mamko, to je vpořádku, hlavně se nerozčiluj, zítra to probereme s panem doktorem, je už zase pondělí. A dnes nevař, já si večer něco vezmu z lednice, bude vedro.

Default User Image
Mamka (Ne, 21. 7. 2024 - 11:07)

Jste chudák nebo chudacka a úplně stejnej jako pisatel zz. 

Default User Image
Pozorovatel (So, 20. 7. 2024 - 18:07)

Tak zase se snažíš být vtipný a píšeš bláboly? Ono to ale vtipné není, retarde. A kde máš to tvoje PČR a ZZ? A to tě nenapadne, že přezdívku ZZ a pod to ZZ může tady napsat kdokoliv a kam koliv, ty dutá hlavo? A jak se pak v to, ten, kdo tě údajně pověřil oznčováním přiíspěvků vyzná, demente.......

Default User Image
Tattka (Ne, 21. 7. 2024 - 09:07)

Vy tady nebudete mé ženě nadávat do dementu, Pozorovateli, člověče. Má sice těžkou a složitou diagnozu, ale takhle tedy ne. 

Default User Image
PipiLove (Pá, 19. 7. 2024 - 16:07)

Jsi neposlušná, zlobivá a nadržená slečna/ žena, která by potřebovala pár facek, výprask na holou zadnici a naučit se poslouchat a potěšit? 

Vzrušují mě prsaté a submisivní ženy a proto hledám submisivně založenou ( možno i switch) kamarádku s výhodami . Mladá Boleslav a okolí, vlastní zázemí výhodou. 

Mám fetiš na větší prsa, která ráda mazlím, líbám, saji, olizuji a ojíždím. Já 39/ 90/ 163 . Při těle, prsatá, milá a sympatická 😘 Nenechám proutek, pásek, vařečku ani ruku zahálet a ani se po čase nebráním výměně rolí. 

Napíšeš mi svůj email? Odepíši všem zlobidlům.

Pouze ženy od 18 - 50 let. 

Default User Image
Anonym333 (So, 13. 7. 2024 - 11:07)

Ahoj, co vaše ratolesti a vysvědčení ty naši dostali pořádnej nářez.

Oba přinesly tak špatný vysvědčení že jsem je rubal řemenem skoro dvě hodiny.

Default User Image
Prisni rodice (Po, 15. 7. 2024 - 06:07)

Řemen je nic. Zkuste proutek.

Default User Image
Anonym4 (So, 13. 7. 2024 - 22:07)

Kolik jim je a bylo na holou?

Reklama

Přidat komentář