Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Anonym (Pá, 5. 7. 2024 - 10:07)

Neholis si? Dobre delas. Je to hezci a zdravejsi. 

Anonym (Čt, 4. 7. 2024 - 14:07)

Holeni na kunde je akorat sluzba uchylum. 

Anonym (Čt, 4. 7. 2024 - 18:07)

Sám seš úchyl, běž si radši vyhonit a neukazuj tady všem, jaká jsi blb. 

Anonym (Pá, 5. 7. 2024 - 10:07)

Sam jsi blb a jeste uchylnej. Zlodej krici Chytte zlodeje! 

Anonym (Pá, 5. 7. 2024 - 13:07)

To vykřikuje ten pravej. 

Default User Image
MMM (St, 3. 7. 2024 - 09:07)

Baby, máte některá zkušenost s Lumea IPL od Philipse? Je to tedy strašně drahé, ale jde mi o to, jestli tu technologii někdo vyzkoušel? Prý možno použít na celé tělo a je to tedy bezbolestné? 

Default User Image
Jane (St, 3. 7. 2024 - 12:07)

Myslíš ten skoro za 14 000? To fakt nevím, ale koukala jsem zběžně na netu.

Anonym (Pá, 5. 7. 2024 - 11:07)

Nepis si tu sam se sebou a nevydavej se za zensky, ty holici uchyle! 

Default User Image
MMM (Pá, 5. 7. 2024 - 19:07)

Ty budeš trochu trumbera, co? 

Default User Image
Epilace (St, 3. 7. 2024 - 20:07)

Holky až bude čas, něco k tomu napíšu. Zatím jsem níž vložila recept na růžový domácí peeling 

Anonym (St, 3. 7. 2024 - 08:07)

Oholene dobre slouzi pedofilum a dalsim uchylum. Normalni clovek chape, ze pubicke ochlupeni je soucast tela a druhotny pohlavni znak dospele zeny. Zbavovat se ho je asi stejne logicke jako urezavat prsa.    

Anonym (St, 3. 7. 2024 - 16:07)

Ty inteligente, chápeš vůbec co je pedofil a na koho se zaměřuje? Na oholené ženy asi těžko ty nadržený hlupáku. Nemusíš tady neustále perlit s tou svojí nevědomostí a všem ukazovat svoji hloupost a nevzdělanost. Kolik ti je?  13? 

Anonym (Čt, 4. 7. 2024 - 08:07)

Hlupak a nevzdelanec jsi akorat ty holici dezolate. Ani cist neumis. Uz zalez nekam do kanalu, ty uchylny prase.

Anonym (Čt, 4. 7. 2024 - 18:07)

Ano, přesně jak píšu, ukazuješ tady svoji inteligenci. 

Default User Image
Honza (St, 3. 7. 2024 - 15:07)

Přesně přítelkyně se neholí má krásného černého bobra. A vůbec si nedovedu představit že by ho neměla.

Anonym (Pá, 5. 7. 2024 - 09:07)

A jak ji lížeš? Máš plnou pusu chlupů? 

Default User Image
Epilace (St, 26. 6. 2024 - 21:06)

Jen rychle odpovím tuším Jane, na dotaz ohledně zarůstání chloupků. Někdo poradil holit žiletkou po směru růstu. A já doplním peeling před holením. Nejlepší takový, který zároveň hydratuje. Nabídka je široká, lékárny, DM,  Rossman atd.

Anonym (Út, 2. 7. 2024 - 00:07)

Jo jo blazni kupuji a firmy se raduji.

Default User Image
Epilace (St, 3. 7. 2024 - 20:07)

To je zajímavá poznámka. Pokud nechcete podporovat kosmetické firmy a máte raději vlastní výrobu, lze si peeling vytvořit i z domácích zásob. Např. z levandule z vaší zahrádky, kávového logru po vypité kávě atd. Základem bude vždy kvalitní olej. A protože je léto a na zahradách nám kvetou růže, dám sem recept na jeden letní- růžový peeling:

  • 80g krupicového cukru (bílý nebo třtinový)
  • 40g mandlového oleje
  • 6g čerstvě natrhaných lístků červené růže (asi 4 lžíce)

Lístky můžete omýt, ale já je nemyju. Jsou z mé zahrádky, tak to neřeším. Pokud růži mýt budete, nechte lístky uschnout na papírové utěrce. Voda by peelingu značně zkrátila trvanlivost (pro případ, že nespotřebujete celou dávku  a budete chtít pár dní skladovat v lednici pochopitelně .

Mandlový olej mixujte asi 2 minuty s růžovými lupeny. Přelijte do misky, přidejte cukr a promíchejte.

Vyzkoušejte a napište, jak jste spokojená/ý.

Default User Image
MMM (St, 3. 7. 2024 - 09:07)

Nech si ty kecy, Epilace psala, že schválně neuvádí odkazy na konkretní výrobky, aby nedělala nikomu reklamu. Takže i zadej do vyhledávače a můžeš si vybrat kde a co koupíš.

Reklama

Přidat komentář