Reklama

Pás cudnosti

Default User Image
Václav (Ne, 4. 8. 2024 - 23:08)

To máš pravdu zamknout 

Default User Image
Natka (Ne, 4. 8. 2024 - 20:08)

Na každý určitě ne, některých penisů je škoda aby byly zamčené, ale pokud ho máš pod 15 tak určitě permanentně :) do 15-20 se dá spekulovat o občasném sexu 20+ je fajn mít zamčený, ale ne povinný ;)

Default User Image
Lucian (Čt, 8. 8. 2024 - 19:08)

Tak to bych měl u Tebe permanentně....ale chápu to :)

Default User Image
tibco (Po, 29. 7. 2024 - 16:07)

Má niekto pás cudnosti na aplikáciu 

Default User Image
nasta (St, 24. 7. 2024 - 17:07)

zdrávím chci zamknout svého přítele ale nevím jak mu to říct. má fakt malý péro a při sexu mě to neuspokojí. možná kdyby byl zamčený tak by mi to mohl udělat lépe a více se snažit a já bych ho za odměnu odemkla. někdo nějaký rady jak mi to donutit?

Anonym (Út, 6. 8. 2024 - 21:08)

Ahoj. Určitě to zkus. Třeba jako dárek. Na zkoušku týden. Začarovaný dny bude už dost nadřazený a bude té strašně chtít. Forejtovi mu vylizani prcinky.  Pak mu nad klec přípni Strakonice s dílně tvých snu a bude to. Pochváleno ho , jak mu to sviním sluší, jak ti to krásně udělal a mas ho. Před menstruací ho vykuř a zamkni a za par dni je zase připraveny. Má Pani už si zvykla na sex i pres její dny a já jsem nadšený z každého jejího orgasmu. Její orgasmy mi stačí a mám úžasný pocit chlapa, co ji to umí perfektně. A kdykoli udělat. 

Default User Image
Veronika (Čt, 1. 8. 2024 - 09:08)

Pokud ho miluješ a on tebe a nechceš se s ním rozejít z důvodu toho jeho malého pindika tak bych se neptala.Ten můj to má 2 rokem jsme spolu 11 let manzele.Snizilo se mu libido a nechtěl sexovat teď už chce. Řekla jsem mu to na rovinu a dala na radu kamarádky teď z nářků na sex neslevim za mě by to měl dostat kazdej chlap po svatbě.

Default User Image
Roman (Pá, 26. 7. 2024 - 08:07)

ahoj zkus to jako formou hry že maš pro něj překvapeni ...u nas to bylo to same ....muj pindik jen 13 v er. manželka přinesla klec na penis a super ....zamčeny jsem jiudělal vicekrat vibratorem a jazykem a jak se ji to libilo .....

 

Anonym (St, 24. 7. 2024 - 08:07)

Jsem s přestávkami zamčený už tři roky a manželka si vůbec nestěžuje. Poradila jí to kdysi kamarádka. Vůbec mi to v běžném životě nevadí, ba naopak. Když u nás ta její kamarádka je na návštěvě, smím orálně uspokojovat obě a to jsem v sedmém nebi

Default User Image
Anonym (Po, 22. 7. 2024 - 04:07)

Zdravím, už delší dobu přemýšlím o koupi pásu, mam přítelkyni a musim se naučit abstinace masturbace, cítím že jí kvuli tomu nemohu dát vše co mohu. Jsem absolutně neznalý ohledně modelů atd. Mohl by mi tu kdokoliv poradit do začátku co a jak. Děkuji za případné odpovědi

Default User Image
Martin (Út, 23. 7. 2024 - 09:07)

Mrkni na cudnost.cz 

Default User Image
nikolas (Po, 22. 7. 2024 - 13:07)

to nechtěj přítelkyně mě zamkla a je to to nejhorší co mě mohlo v životě potkat

Default User Image
Anonymni (St, 24. 7. 2024 - 17:07)

Jsem zamcen 3.roky mou blbosti. Z me.strany nevěra bylo to na rozvod dělení majetku prostě život na hovno byl to úlet.Manzelka pak zvolila na radu její kamarádky klec.Jeji pravidla musel jsem se podřídit první rok hrůza až .po.roce první sex ale zena neústupná. V tom prvním roce jen hygiena a jednou týdně vyhoneni před ní   že zdravotních důvodů  osprchovat a do klece .Děkuji dobrovolně.nechci

Anonym (Po, 22. 7. 2024 - 16:07)

Když je to pás cudnosti tak máš být cudný a ne myslet na prasečinky a topořit se!

Default User Image
Nikolas (Čt, 11. 7. 2024 - 09:07)

zdravím všecny je mi 20 let a moje přítelkyně nedavno přišla s pásem cudnosti. říkala že si chce zkusit být chvilku dominantní mám to na sobě už asi 5 den. mám nehorázný tlak na koule a mám pocit že mi každou sekundou prasknou. přítelkyně mě ještě škádlí, klíče má někdo u sebe a já to fakt nezvládám. říkala že tam budu týden tak ještě dva dny a snad mě odemkne, ale když jsem jí to říkal tak se moc netvářila. ještě mám otázku jestli se může něco stát protože mám fakt občas pocit že mi explodujou koule díky za odpověd

Anonym (Pá, 12. 7. 2024 - 07:07)

Jsi pekne blbej, že si to od ní necháš ale jak vidím, dnešný chlapi jsou spíše buzni než chlapi!

Default User Image
Eva (Pá, 12. 7. 2024 - 06:07)

To se naučíš. Ten můj  taky vyváděl a po 3 letech je vycepovanej a poslusnej .Jak to tvou holku vzrušuje tak se klece nezbavís Pokud to nosit nebudeš najde si někoho kdo ochotně si kleci nasadí.V tvém mladém věku jeprevychova bolestivejsi ale lepší za mlada než já jak s manželem pozdě.Mam 2 kamarádky co doma zamykaji manželům sulinky a ty mají taky tak víme z našeho okolí o 6 chlapech a doma jsou poslušný pomáhají a jsou stále nadrzeni a kdykoliv nám dopřeje orální sex. 

Default User Image
nikolas (Pá, 12. 7. 2024 - 15:07)

já se to tedy učit moc nechci. spíš se za to stydím když stím musím někdo chodit mám strach že to někdo pozná. furt mi říká jak to řekne kámoškák a že se na to přijdou podívat 

Anonym (So, 13. 7. 2024 - 12:07)

Tvoj problem, ze si debil a nechas si to od nej. Ale to vlastne kazdi chlap je hlupak v tomto!!!

Default User Image
Eva (Pá, 12. 7. 2024 - 16:07)

Mě je 41 manžel 44 .V našem věku je sex ještě normální a ja jako zena jsem na vrcholu. Mě to poradila kamarádkaa jak myslíš že jsem s manželem ke kleci přísl a.Byla u nás na návštěvě a téma sex když děcka jsou víc z domu a máme na sebe čas. Vůbec jsem mevedela že to existuje ale jak mu moje kamarádka stáhla šortky věděla jsem že to chci na svého chlapa.Manzel už zvládl saunu a neoficialni nudaplaz Za to mu děkuji.Jinak jeho penis moje pravidla. Jako mladého kolouska bych si tě asi ukazovala taky po 5 dnech v kleci by si mě s kamarádkou obsluhoval nahý u stolu.Manzel už zažil koupaninna wellnes v kleci

Reklama

Přidat komentář