Reklama

Výprask před diváky

Default User Image
Dejvik (Ne, 7. 7. 2024 - 17:07)

A přehnout přes koleno, nebo o stůl třeba, idk, nikdy jsem vyprask nedostal,vždycky třeba přiletěl jenom pohlavek, nebo jedna rána po prdeli,,symbolická,,

Anonym (Ne, 7. 7. 2024 - 17:07)

Je celkem jedno kde se prehnes.

Default User Image
Dejvík (Ne, 7. 7. 2024 - 17:07)

A ty jsi někdy výprask dostal/dostala? Jak probíhal, kolim bylo ran, čím to bylo? Za co to bylo?

Anonym (Ne, 7. 7. 2024 - 17:07)

Dostával jsem velmi často většinou od mamky. Byla hodně přísná. Poznámka, důtka ve škole, neposloucháni, drzost atd.

Bylo to vždy jinak, přes koleno, křeslo, stůl a vždycky na holou. Bílá mě vařečkou, rákoskou prutem a taky občas klepacem na koberce.

Default User Image
Dejvik (Ne, 7. 7. 2024 - 17:07)

 Apomohlo to nějak? Který výprask si tak nějak nejvíc pamatuješ, klidně rozepiš jak probihal, kolim bylo ran, atd..

Anonym (Ne, 7. 7. 2024 - 17:07)

Pomohlo to, určitě. Největší byl asi za ředitelskou důtku. Už nevím za co byla. Mamka musela do školy a důtku podepsat. Tehdy si na mě utrhla 5 prutů a svázala je dohromady. Když přišla domů,hned v mém pokoji mi stáhla tepláky a slipy, ohnula mě přes koleno a nasazela mi asi 50 přes zadek. Týden jsem nemohl pořádně sedět.

Default User Image
Dejvik (Ne, 7. 7. 2024 - 18:07)

Tvl, tak to je slušný 

Anonym (Ne, 7. 7. 2024 - 23:07)

To víš byl jsem vychováván velmi přísně, ale je to hrozně dávno. Tehdy se zlobeni takhle řešilo běžné. Děti z mého okolí to měli běžné. To byla jiná výchova než dnes. Výprask byl běžná záležitost.

Anonym (Ne, 7. 7. 2024 - 16:07)

Obojí je dobré. Klidně to vyzkoušejte.

Default User Image
Dejvík (Ne, 7. 7. 2024 - 16:07)

Ještě že třeba poprvé by dostali oblečení a jenom rujou třeba přes koleno, podruhé ve spodním prádle přes koleno, pak na holou vařečkou, paskem a nakonec rákoskou 

Default User Image
Jaroslav (Ne, 7. 7. 2024 - 18:07)

Nejdřív třeba začít klukem, v prvním kole se oblečený přehne přes stůl a natáhne dopředu ruce. Holka mu je bude držet, může mít ry ruce svázaný. A dostane patnáct ran na zadek, oblečený v kalhotách a bude bit vařečkou. Pak v druhém kole bych nechal stejnou polohu, jen kalhoty dolů pod zadek. A pak mu vysázet patnáct ran na spoďáry řemenem. A na závěr - kluk si svleče všchno od pasu dolů, taky se zuje, až bude bos. Pak se někam položí, na sedačku, na postel. A zase bych doporučil mu svázat ruce v zápěstí - natáhne je před sebe a taky mu svázat nohy nad kotníky. A pak mu seřezat tu jeho holou prutem, tak třicet ran. A holka mu bude při bití držet ty svázaný nohy. S trestáním holek moc zkužeností nemám. A pokud by měl kluk spolupracovat na jejím trestání, tak asi to odložit, po takoém bítí bude někde na posteli ležet na břiše a brečet, má na to právo se po bití vyřvat a zotavit se.

Anonym (Ne, 7. 7. 2024 - 16:07)

To by taky šlo.

Anonym (Ne, 7. 7. 2024 - 16:07)

To by taky šlo.

Default User Image
Starostlivá mamka (Ne, 7. 7. 2024 - 12:07)

Naše osmiletá Anežka byla dnes dopoledne bita. Byla drzá, tak dostala v obýváku výprask. Dívali se na to její bratránci, je jim devět a jedenáct let. Přinesla jsem proutek a děti musely jít všechny do obýváku.  Přejela Anežku pohledem od hlavy až k patě... Holčina měla pruhované tričko, tmavé kraťasy a byla bosa. Anežko, svlíknout! nařídila jsem ji. Kluci vyprskli, Anežka zrudla, ale pak si stáhla kraťasy, hodila je na zem a pak si sundala i kalhotky a taky je hodila ne zem. To tričko taky, Anežko! Né, mami,nééééé začala holčina ječet......Kluci se jí smáli. Dělej, nebo ti ten zadek zmaluju tak, že se neposadíš týden! Křikla jsem na ni.Anežka vzlykla, vztekle si stáhla tričko a hodila ho taky na zem. Hned si zakrývala hrudníček, kluci se řehtali, až jsem je musela napopmenout. Ale i já jsem se musela usmívat - Anežka má zatím ten její hrudníček stejný, jako je hrudníček chlapečka..... Holka se musela přehnout ze strany přes křeslo a už byla bita na tu její vyšpulenou holou....Křičela a plakala, kluci se bavili.... Po výprasku si vzlykající Anežka sesbírala věci a utekla nahatá do pokojíku, tam se zamkla a brečela tam na posteli.

Default User Image
Anonym4 (Ne, 7. 7. 2024 - 17:07)

Kolik dostala ale jinak správný trest. 

Default User Image
zz (Ne, 7. 7. 2024 - 16:07)

zz

Default User Image
Heriss (So, 6. 7. 2024 - 14:07)

Ahoj, ohledně výprasku pište prosím na e-mail: [email protected]

Default User Image
Klárka (So, 6. 7. 2024 - 12:07)

Ahoj,to já dnes měla dostat výprask,ale nedostala jsem. Máma mě už nedokázala přemoct 

Default User Image
Lucie (Pá, 5. 7. 2024 - 15:07)

Náš Matěj - je mu devět byl na mě dnes drzý před svýmu kamarády, předváděl se. A tak byl přísně potrestán, byl před nimi pořádně bit. Nejdřív dostal facku, pak si na sebe musel donést řemen. A pak se musel před klukama celý svlénout donaha. Potom se musel předklonit a opřít si dlaně o kolena. A už byl bit! Řemen pleskal o jeho holá záda a o nahatý zedek, přes něj dostal nejvíc. Matěj při bití křičel, pak řval. Silně brečel, slzy mu tekly až na zem, až tam byla pak loužička. Dostal pořádně, co se něj vešlo!

Default User Image
Jakub (Pá, 5. 7. 2024 - 21:07)

Dobrý den, napište prosím e-mail. Potřebuji radu

Reklama

Přidat komentář