Reklama

spodní prádlo u chlapců

Default User Image
Klára (So, 14. 9. 2024 - 00:09)

Co si myslíte, že je pro chlapce lepší. Aby nosil boxerky nebo klasiku? 

Default User Image
Viola (Ne, 15. 9. 2024 - 22:09)

Víte co? Já jsem dala svému synovi vybrat. Koupila jsem mu pár kousků toho a pár kousků toho. Cca po dvou měsících jsem v tom měla jasno, protože chtěl nosit jen boxerky. Tady ale doporučím koupit boxerky z kvalitních materiálů, aby se předešlo například zapařeninám nebo nějaké nepříjemné vyrážce. Přeci jen dětská pokožka je vždy o hodně citlivější. Já kupuji pro syna dětské boxerky u spodni-pradlo .com Mají je tam za rozumné ceny a taky moc pěkné. Objednala jsem a vždy měla zásilku za dva dny doma. Když se na ně podíváte, tak tam najdete i složení materiálu. 

Default User Image
Andy (Po, 16. 9. 2024 - 15:09)

Myslíte si, že jste dala klukovi do hrsti kdovíjaký kus výběrové demokracie. Ale to je zásadní omyl!!! Kluk si nevybral to, co by mu vyhovovalo, ale to, co nařídila nepsaná diktatura školních vrstevníků, takže BOXKY... Bohužel:-(

Default User Image
Renata (Po, 16. 9. 2024 - 16:09)

Asi je lepší se přizpůsobit diktatuře školních vrstevníků a nosit boxerky, než se podrobit diktatuře některých ujetých rodičů a nechat se navléct do zařízlých tangáčů a být vrstevníkům pro smích.

Default User Image
Andy (St, 18. 9. 2024 - 10:09)

Je snad jedno, jaké máte prádlo.  - napsala jste v jednom ze svých starších příspěvků. Tak proč zesměšňujete klučičí tanga a rodiče, které jim je kupují?

Default User Image
Daniel (St, 18. 9. 2024 - 12:09)

Souhlasím) pánské tanga nosím od 16 a úplně v pohodě. Dnes je mi 25 a jiné prádlo už nenosím. Nikde se s tím moc nechlubím a tanga nosím v pohodě každý den.

Default User Image
Petr (So, 14. 9. 2024 - 06:09)

Co myslíte klasikou? Slipy nebo trenky?

Default User Image
Gabča (Ne, 15. 9. 2024 - 11:09)

Klasika jsou slipy. 

Anonym (Ne, 15. 9. 2024 - 11:09)

Za mna slipy uplne super

Default User Image
Iveta (St, 11. 9. 2024 - 15:09)

Kluk nosí od mala boxerky slipy snad nikdy neměl. Ted mu je 14 O prázdninách jsem mu poklizela prádlo že ausicky do skříně u něho v pokoji a pod trickama měl schované joksy .Manzel to nenosí tak jsem nic neříkala.Vic jsem se na něj zaměřila a zjistila jsem asi po 14 dnech že je má na sobě když jde na florball.Hraji tam i s holkama tak nevím.     

Default User Image
Renata (St, 11. 9. 2024 - 17:09)

Tak to by bylo dobré se o syna víc zajímat. Náš taky hraje florbal, jocky i s vkládacím chráničem má taky, je to doporučené. Nemusí to schovávat, sami jsme mu je koupili a má dvoje. Po tréninku nebo po zápase to okamžitě peru.

Default User Image
Iveta (Pá, 13. 9. 2024 - 13:09)

Jen jsem to nečekala ve 14 . Mohl říct prej se styděl co tomu řeknu. Prej to nosí kluci i normálně na tělocvik. Koupil si je z kapesneho.Koupila jsem mu dvoje nové a jedny pro manžela tak jsem na něm testovala.Vypada v tom zajímavé. 

Default User Image
Frantík (Ne, 8. 9. 2024 - 15:09)

Děkuji za anketu na trencle. Je vidět, že je kamarádi nosí, akorát já v nich chodím pořád, i spím, a doma od pátku do neděle je mám doplněné o strojení a zbrojení. Zbrojení je v tomto připadě velká plena, která pojme až 4 litry čúrání a pak kákání aby mi vydržela ceý den. Strojení je pevně na trencle přišitý postroj sestávající ze kšand a popruhů a vzadu je strojení zapnuto na řemenici a já ho nesundám. Dnes je neděle odpoledne a já už mám zatuchlý a plný raneček, ale musím vydržel do večera, až mi máme postroj uvolní a sundá plenu.

Default User Image
Anketa pro teenagery (Pá, 6. 9. 2024 - 10:09)

Co by byla pro tebe větší potupa? Kdyby ti rodiče dali do školy (na tělák) na výběr buď tanga nebo trenýrky? Co bys vybral?

Default User Image
Adél (Út, 10. 9. 2024 - 15:09)

Hustá potupa je mít v prádelníku vedle slipek ještě plenkové kalhotky, jako to má brácha v jedenácti letech! Skoro každou noc se připochčije a ráno pak nadlouho zabere koupelnu. Na tělák má pod trenýrky slipy  a oboje si dá pod kalhoty, ve slipech se před klukama stydí.

Default User Image
Renata (Pá, 13. 9. 2024 - 16:09)

Tak plenkové kalhotky na noc nosí ještě dost jeho vrstevníků, to se nedá nic dělat. Ale jako jeho sestra bys ho neměla dál ponižovat tím, že to zveřejníš.

Default User Image
Petr (Út, 10. 9. 2024 - 15:09)

A tobě je kolik? 

Default User Image
Dáša (Út, 10. 9. 2024 - 14:09)

Syn má na sport obojí, to znamená tanga pod trenkama nebo elasťákama. Hlavně aby měl tu sviji bambulku dobře utaženou, bez možnosti pohybu.

Default User Image
Renata (Po, 9. 9. 2024 - 20:09)

Je snad jedno, jaké máte prádlo, tak proč potupa. Boxerky nejsou potupa?

Default User Image
Dan (Po, 9. 9. 2024 - 21:09)

jsou, ale jen ty neznačkový nebo sepraný

Reklama

Přidat komentář