Reklama

Výprask před diváky

Default User Image
Vladimír (So, 21. 9. 2024 - 20:09)

Tak nevím, jsem blbej já, nebo on, když je v rubrice Klečení dětí v koutě napsáno, že dítě klečelo, tak to je špatně? Měla by tam asi podle něj být asi nějaká erotika se ženou… Nadává tady lidem, že prý se vyžívají v týrání dětí, což je nesmysl, je to prostě debil. Bohužel dnešní doba je taková, že do diskuzí se zapojují lidé, kteří tam nechtějí diskutovat, ale jen hejtovat, ostatním nadávat, urážet je a podobně. Pod rouškou anonymity se vtom vyžívají. Oni mu tady tyhle jeho hejty bohužel nesmažou. Mažou jen, když tady začne někomu sprostě nadávat. Jediná obrana proti tomuhle člověku tady je nevšímat si ho a psát sem, nedat se jeho hejty odradit! Jen jsem napsal, co si o tom, co se tu děje myslím, já tady jen čtu a pozoruji. Omlouvám se za způsob vyjadřování, už jsem starší člověk. Tak se jím nenechte vyšachovat,  o to mu hlavně jde a pište sem, cokoliv!

Default User Image
Vladimír (So, 21. 9. 2024 - 20:09)

Anebo, že  před bitím běhalo bosé? Nebo klečelo? To vám připadá jako týrání dětí, mě tedy ne. Kdyby tu někdo psal, že dětem láme ruce, nebo jim trhá nehty, tak bych řekl ano, ten to přehnal, ale tady nic takového není! A i kdyby někdo popustil uzdu hodně své fantazii, tak je to jeho věc a ne tohoto samozvaného spravedlivého… A já už nějaký rok chodím po světě a ještě jsem v médiích nezaznamenal, že by někoho stíhali za jeho fantazie, maximálně to smažou. Když tu pořád vyhrožuje, že pisatele příspěvků na Doktorku už stíhali za fantazie, tak ať sem napíše konkrétní příklady! On tady řádí hlavně v rubrikách Výprask vařečkou, Výprask před diváky, Klečení dětí v koutě, Na holou nebo ne? Podle něj tam prý nikdo nesmí napsat, že byl potrestáno dítě, ale smí napsat např. to, že byla zbičována žena u toho si rochní…. Trochu si to tady hodně plete, prý by na těch stránkách měly být pouze erotické výprasky…. Např. teď psal připitomělé komentáře v rubrice Klečení dětí v koutě. Tam bylo popsáno, že dítě klečelo v koutě.

Default User Image
Vladimír (So, 21. 9. 2024 - 20:09)

Upozornění na Úchyla. On tady tak nazývá většinu lidí, proto jsem ho taky tak nazval. Asi týden byl od něj klid a už tady opět řádí. Hejtuje tady, pod různými přezdívkami píše připitomělé komentáře pod příspěvky o potrestání dětí, dále sem kopíruje paragrafy jako PČR a píše ta jeho ZZ jako ZZ pod příspěvky, které se mu nelíbí. Údajně tím prý označuje příspěvky, které budou smazány, nebo si pro autory prý přijde policie, anebo že prý si pisatele on či nějací jeho kolegové vyhledají a pak si s nimi vyřídí, že sem píší, co se jemu nelíbí! To jen na okraj. Jedná se o psychopatickou osobu, která si tady léčí komplexy. Pravděpodobně musí v práci i doma hodně držet hubu a krok, tak si vylévá zlost tady. Dříve taky řádil na stránkách Deníček Olinka, možná to někteří znáte a poznali jste ho. Ty stránky už neexistují, tak řádí tady, možná i jinde. Tam se taky vztekal u příspěvků, ve kterých bylo popsáno potrestání dětí. Možná, že tu někteří autoři popustí trochu uzdu své fantazii, ale řekněme si přátelé, co je strašného na tom, když někdo napíše, že nějaké dítě dostalo výprask a že se před tím kvůli tomu svléklo a vyzulo? 

Default User Image
Pepa (So, 21. 9. 2024 - 12:09)

Vzal jsem si řemen na ten Matějův řemen a šel jsem do dětského pokoje. Kluci leželi na postelích a koukali do mobilu. Když mě uviděl osmiletý Petr, tak chtěl odejít. Řekl jsem mu jen zůstaň Péťo, já si jdu jen popovídat s naším lhářem. Matěj protestoval – tati, ať jde Petr, pryč, nechci, aby u toho byl! Ale to máš smůlu, hochu! Usmál jsem se na něj. Petr, zůstane, jen ať se podívá! Matěj zrudnul a už nic neříkal. Tak se svlíkni na výprask a dělej! Vyzval jsem ho. Matěj zrudnul ještě víc, ale poslechl, vstal a začal si svlékat tepláky. Hodil je na zem a pak si pomalu sundal trenky. Hned si zakryl pindíka. Tak to ne! Ruce pryč a nastav dlaně! Zrudlý Petr poslechl. Dostal přes ruce pět ran řemenem. Usykával bolestí, pak trochu naříkal a klepal rukama. Koukl jsem mu na nohy a řekl jsem Matěji, tomuhle říkáš svlečený na výprask? A ty ponožky ti bude sundávat kdo? Tak a ihned do bosa a dělej, sundej si to! Matěj poslechl, sehnul se a sundal si ty jeho modré, pruhované ponožky. Pak si lehl na postel. Takhle ne, Matěji. Hezky vystrč a nastav ten tvůj zadek! Kleknout a opři se o lokty! Matěj poslechl a nastavil na bití holou zadnici. Napřáhl jsem řemen a dal jsem mu pořádnou ránu přes zadek. Matěj zařval jááááůůůůů!!!! A tak to šlo i dál, řezal jsem ho řemenem a Matěj řval a brečel. Pak jsem si všiml, že Petr, který seděl na posteli, má sklopenou hlavu a má dlaně má uších. Petře, křikl jsem, co to je? Dlaně na kolena, pořádně se dívej a poslouchej, nebo taky dostaneš! Petr mě rychle poslechl. Matěj dostal třicet ran. Výprask skončil, Matěj vyletěl z postele, držel si zbitý zadek a letěl na záchod a tam pak mohutně čůral… No, dobře pro něj že to udržel. Po výprasku pak musel zůstat ještě půl hodiny s nahatým zadkem.

Default User Image
Anonym (So, 21. 9. 2024 - 18:09)

Nazdááár úchyle, ty jsi dnes za Pepu. Tak se snaž šašku impotentní, nepostaví se a nepostaví, co, jááááúúúúú

Default User Image
Upozornění (So, 21. 9. 2024 - 09:09)

Rozdíl Mezi Občanskou Odpovědností A Trestným Činem Při Neoprávněném Vydávání Se Za Policistu

Při neoprávněném vydávání se za policistu dochází k porušení zákonů a trestný čin?”>může mít vážné právní důsledky. Rozdíl mezi občanskou odpovědností a trestním činem v této situaci je klíčový a důležité je být si vědom rozdílů:

 

  • Občanská odpovědnost: Pokud se někdo vydává za policistu a způsobí tím škodu nebo jiným lidem ublíží, může být žalován civilně a být povinen nahradit škody. To znamená, že bude nucen finančně kompenzovat své jednání.

     

  • Trestný čin: Vydávání se za policistu může také být považováno za trestný čin a být posouzeno podle trestního zákoníku. To může vést k vyšetřování, obvinění a případnému odsouzení k trestu odnětí svobody.

     

 

Je důležité si uvědomit, že vydávání se za policistu není pouze nebezpečné pro ostatní občany, ale může mít i vážné následky pro pachatele samotného. Proto je důležité dodržovat zákony a respektovat policejní autoritu.

Default User Image
Anonym (So, 21. 9. 2024 - 09:09)

Tohle sem nepatří. Vrať se k perverzitě, ať je sranda, úchyle. 

Default User Image
Pepa (So, 21. 9. 2024 - 09:09)

Náš Matěj bude dneska dopoledne bit. Lhal nám a tak  pořádně dostane, přes tu jeho holou.... Prve jsem na chodbě potkal souseda, tak jsem se mu předem omluvil, za rámus který u nás bude - Matějův řev a rány řemenem jsou hodně slyšet....řekl jsem že musím zase trestat. Soused řekl s úsměvem že to je vpořídku. Až to proběhne, tam napíšu.

Default User Image
Anonym (So, 21. 9. 2024 - 09:09)

Slabota úchyle. Musíš přitvrdit. Týrání dětí vypadá jinak. A správnej úchyl u toho honí, což koukám ty nesplňuješ. Takhle tě policajti prověřovat nebudou.

Default User Image
PČR (Pá, 20. 9. 2024 - 22:09)

TÝRÁNÍ SVĚŘENÉ OSOBY

 

Kdo týrá osobu, která je v jeho péči nebo výchově, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let. (§ 198 odst. 1 trestního zákoníku)

Toto ustanovení bylo převzato z § 215 dřívějšího trestního zákoníku. V základní skutkové podstatě došlo ke zpřísnění sazby trestu odnětí svobody.

Skutkovou podstatu trestného činu týrání svěřené osoby podle § 198 odst. 1 trestního zákoníku naplní ten, kdo týrá osobu, která je v jeho péči nebo výchově.

Objektem trestného činu týrání svěřené osoby je zájem společnosti na ochraně osob, které vzhledem ke svému věku nebo z jiných důvodů jsou v péči nebo výchově jiných osob.

Tato zvýšená ochrana osob, které jsou odkázány na péči dalších osob, má kromě jiných preventivních opatření vést u dětí také k prevenci tzv. syndromu zneužívaného a zanedbávaného dítěte.8)

Předmětem útoku je každá osoba, která je z jakéhokoliv důvodu v péči pachatele, a to dítě, osoba zletilá, která pro stáří, nemoc, invaliditu, mentální retardaci apod. je odkázána na péči nebo výchovu pachatele.

Péčí a výchovou je péče nebo výchova rodičů ve vztahu k nezletilým dětem, i jakákoli jiná péče nebo výchova založená právní úpravou (dítě je v péči a výchově svých rodičů), v úředním rozhodnutí (osoba zbavená způsobilosti k právním úkonům je na základě soudního rozhodnutí v péči svého opatrovníka), v pracovní smlouvě (dítě je po dobu vyučování nebo na lyžařském kursu, případně v internátní škole v péči svého učitele), v jiné smlouvě (děti jsou v péči svých příbuzných v době zahraniční dovolené svých rodičů) nebo i v konkludentních činech (bratranec fakticky pečuje o svou nemocnou sestřenici) apod.

 

Default User Image
PČR2 (Pá, 20. 9. 2024 - 22:09)

Týrání je zlé nakládání se svěřenou osobou, vyznačující se vyšším stupněm hrubosti a bezcitnosti a určitou trvalostí, které tato osoba pociťuje jako těžké příkoří. K tomu je třeba uvést, že trvalost pachatelova jednání je nutno posuzovat v závislosti na intenzitě zlého nakládání. Může jít o zlé nakládání působením fyzických útrap, ale i o zlé nakládání v oblasti psychické. Nevyžaduje se, aby u svěřené osoby vznikly následky na zdraví, ale musí jít o jednání, které týraná osoba pro jeho krutost, bezohlednost nebo bolestivost pociťuje jako těžké příkoří (např. pachatel nechával dítě svěřené jeho péči často a po dlouhou dobu klečet i s předpaženýma rukama, surově je bil a nedával mu řádně najíst, nebo ponechával týranou osobu v chladném prostředí bez nutného oblečení apod.)9)

Pachatelem trestného činu týrání svěřené osoby podle § 198 trestního zákoníku může být jen ten, kdo vykonává ve vztahu k týrané osobě péči nebo výchovu, tzn. rodiče, nebo jen jeden z nich, příbuzní, učitelé, vychovatelé, ošetřovatelky, sportovní trenéři, přátelé a známí rodičů týrané osoby i jiné osoby, jejichž vztah k týranému je založen zcela nahodilým úkonem (např. faktickým převzetím péče). Může to být i manžel matky, který není rodičem dítěte, nebo druh matky, jestliže byl pověřen pomáhat při výchově.

Jde o úmyslný trestný čin.

Default User Image
PČR3 (Pá, 20. 9. 2024 - 22:09)

Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 zvlášť surovým nebo trýznivým způsobem,

b) způsobí-li takovým činem těžkou újmu na zdraví,

c) spáchá-li takový čin nejméně na dvou osobách, nebo

d) páchá-li takový čin po delší dobu. (§ 198 odst. 2 trestního zákoníku)

U kvalifikované skutkové podstaty trestného činu týrání svěřené osoby podle § 198 odst. 2 trestního zákoníku jsou oproti předchozí právní úpravě doplněny jen některé zvlášť přitěžující okolnosti, které vedle přísnějšího postihu těžších následků na životě nebo zdraví charakterizují způsob spáchání tohoto trestného činu, a to dle písm. a) je doplněno spáchání činu trýznivým způsobem, v písm. c) je-li čin uvedený v odst. 1 páchán nejméně na dvou osobách.

Kvalifikovanou skutkovou podstatu trestného činu týrání svěřené osoby podle § 198 odst. 2 trestního zákoníku naplní pachatel, který činem uvedeným v odst. 1 způsobí následek uvedený pod písm. a) až d):

a) Spáchá čin uvedený v odstavci 1 zvlášť surovým nebo trýznivým způsobem:

Zvlášť surový způsob je zlé nakládání pachatele s týranou osobou s výraznou mírou brutality, která se vymyká z rámce běžného u většiny trestných činů tohoto druhu (např. pálení rukou dítěte nad plamenem plynového sporáku, pálení žehličkou na břiše týrané osoby, opakované tlučení týrané osoby do modřin, které nejsou ještě zhojeny, apod.). Postačí zavinění z nedbalosti.

Zvláště trýznivým způsobem týrání je oběť vystavena pachatelem bolestem na hranici snesitelnosti trvajícím třeba i po kratší dobu nebo sice méně intenzivním, ale zato uskutečňovaném po delší dobu ze strany jeho oběti. Postačí zavinění z nedbalosti.

b) Způsobí takovým činem těžkou újmu na zdraví.

 

Default User Image
PČR4 (Pá, 20. 9. 2024 - 22:09)

Tato okolnost podmiňující použití vyšší trestní sazby podle § 198 odst. 2 písm. a) se vztahuje na jednání pachatele, který týrá osobu, která je v jeho péči nebo výchově, a přitom jí způsobí těžkou újmu na zdraví (k pojmu těžká újma na zdraví srov. komentář k § 122 odst. 2.

Při úmyslném způsobení těžké újmy na zdraví týráním svěřené osoby by se pachatel dopustil souběhu trestného činu týrání svěřené osoby podle § 198 s trestným činem těžkého ublížení na zdraví podle § 145.

c) Spáchá takový čin nejméně na dvou osobách.

Kvalifikace pro § 198 odst. 2 písm. c) je možná, pokud byl čin uvedený v odst. 1 spáchán na dvou nebo více týraných osobách.

d) Páchá takový čin po delší dobu.

Zde musí jít při páchání takového činu o dobu několika měsíců. Postačí zde zavinění z nedbalosti.

Odnětím svobody na pět až dvanáct let bude pachatel potrestán, způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1

a) těžkou újmu na zdraví nejméně dvou osob, nebo

b) smrt. (§ 198 odst. 3 trestního zákoníku)

Nová je kvalifikovaná skutková podstata trestného činu týrání svěřené osoby podle § 198 odst. 3 trestního zákoníku, kde jsou oproti předchozí právní úpravě doplněny dvě zvlášť přitěžující okolnosti.

Kvalifikovanou skutkovou podstatu trestného činu týrání svěřené osoby podle § 198 odst. 3 trestního zákoníku naplní pachatel činem uvedeným v odst. 1 způsobí následek uvedený pod písm. a) nebo b):

a) Způsobí těžkou újmu na zdraví nejméně dvou osob.

Týráním způsobená těžká újma na zdraví nejméně dvou osob může být zaviněna i z nedbalosti.

b) Způsobí smrt.

Týráním způsobený následek smrti je zde způsoben jen z nedbalosti. Pokud by pachatel způsobil smrt úmyslně, dopustil by se trestného činu vraždy podle § 140 trestního zákoníku v souběhu s trestným činem týrání svěřené osoby podle § 198 trestního zákoníku.
 

Default User Image
Papisek.cz (Pá, 20. 9. 2024 - 11:09)

Muž je vysvobozen z démonických sil, které ho nutí k masturbaci.

https://youtu.be/P1G8KbvtWuk

"Myslel jsem, že masturbace je zdravé. Dnes vím, že jsem byl v sevření zlých duchů, kteří to používali ke zničení mého života. Moje vysvobození skrze modlitbu mi ukázalo, že Bůh skutečně existuje."

Default User Image
Heluška (Pá, 20. 9. 2024 - 10:09)

Alena má ve škole prúšvih, volala mi to učitelka. Takže půjde domů ze školy bosa a bude zase pořádně bita, na tu její holou.... Jirka je zatím v poho......

Default User Image
ale (Pá, 20. 9. 2024 - 11:09)

jdi už do hajzlu, trole, zapleveluješ diskuzi svými žvásty, jen by mě zajímalo, jestli jsi takhle produktivní i v práci. 

Default User Image
Heluška (Pá, 20. 9. 2024 - 13:09)

Když se ti můj příspěvek nelíbí, taho nečti  ty debile! A polib si prdel, demente!!!!!!

Default User Image
Anonym (Pá, 20. 9. 2024 - 22:09)

Zalez a neotravuj. Tohle je o erotickém výprasku, dylino blbá, ne o mlácení harantů, za tyhle kecy tě brzy někdo udá, krávo. A já půjdu svědčit.

Default User Image
Anonym4 (So, 21. 9. 2024 - 07:09)

Tohle není stránka o erotických vyprascich ale na biti deti. Na erotiku si běžte na jinou stránku. Např. Moods spanking.

Default User Image
Zuzana (Pá, 20. 9. 2024 - 21:09)

Čau Helusko dobře jsi mu to dala já se pripravuju na vyprask

Reklama

Přidat komentář