Reklama

spodní prádlo u chlapců

Default User Image
Lenka (St, 7. 8. 2024 - 13:08)

Jinak joksy první měl na pásky vzadu zpátky vytazene k zadku a teď poslední dvoje jsem koupilaco maji pas zvlast a mají je na každém stehne zvlášť ty prej moc pohodlné nejsou.ze se mu to stahuje.Tanga nechce ze se mu budou smát Ma jedny koupené a ty má jen na spaní jiné nechce.Vysvetlit mu že v tangach vypadá líp asi nemá cenu. Mě v tangach připadá chlap víc sexy a ukazuje nadobicko.Joksy mě právě svádějí k análním hrátkám u chlapa ale je to věc vkusu a nazoru

Default User Image
Daniel (St, 7. 8. 2024 - 13:08)

Myslím, že právě tanga jsou super a sexy...Pokud v tangách spí, nebude mít problém je i nosit během dne. Několik mu jich kupte a nenápadně zařadtě mezi spoďárky)) určitě si zvykne a ukazovat je nikde nemusí.

Default User Image
Lenka (St, 7. 8. 2024 - 13:08)

Pro mě tanga jsou víc sexy a vidím jak můj chlap je nosí v lete a není upocenej a popravdě vím že když má tanga je víc stimulovanej a není s ním nuda v postely.

Default User Image
Daniel (St, 7. 8. 2024 - 14:08)

Souhlasím) ono popravdě nás kluky (když máme tanga) dráždí v prdelce a výkony pak stojí zato. Je to prostě příjemný pocit během celého dne.

Default User Image
Lenka (St, 7. 8. 2024 - 16:08)

U nás holek je to podobné. Taky mám ráda tanga i brazilky po 40 amám na to postavu tak si obcas beru plavky tanga i  u   nás na Brněnskou přehradu dřív jsem je měla na doma a dcera  mě vyhecovala tak jsem si dala odvahu .A že je nám někdy z vody nebo při podrepu na dece vidět analek jsem se naučila Se nestydet a porad se kontrolovat.Dcera plavala predemnou v tangach napadlboardu v podrepua mládí kluci jen koukali  

Default User Image
Karel (St, 7. 8. 2024 - 17:08)

Protože když vás vidíme s vyspulenyma zadkama a tou vaší zarizlou pipinou zezadu a roztazenej zadek tak si představujeme jak vám střídavě dírky.Proc nosis rána aby si byla sukana zezadu nebo do zadku .Vnucuje klukovi tanga a taky ho budou sukat do zadku.

Default User Image
Karel (St, 7. 8. 2024 - 17:08)

Protože když vás vidíme s vyspulenyma zadkama a tou vaší zarizlou pipinou zezadu a roztazenej zadek tak si představujeme jak vám střídavě dírky.Proc nosis rána aby si byla sukana zezadu nebo do zadku .Vnucuje klukovi tanga a taky ho budou sukat do zadku.

Anonym (St, 7. 8. 2024 - 08:08)

Ano ale pozor na tanga do školy. Kluci sú nekdy (skôr často) pekný hajzlíci! Jocksy sú na šport tak tam s posmechom nerátam

Anonym (So, 3. 8. 2024 - 18:08)

Dávám boxerky i slipy, volné trenky nechce. Do školy nosí boxerky a přes víkend a prázdniny slipy. (V listopadu mu bude 14)

 

 

Default User Image
Zdeněk (Út, 6. 8. 2024 - 06:08)

Mámu synovi je 15  nosí slipy, i když se mu občas ve škole posmívají.

Default User Image
Petr 2 (So, 10. 8. 2024 - 18:08)

Ono taky záleží, o jaké slipy jde. Pokud by byly pěkné, značkové, tak by všichni drželi huby a tiše záviděli. 15 letý kluk už si zaslouží kvalitní prádlo.

Default User Image
Martas (Čt, 8. 8. 2024 - 13:08)

Já prostě nemůžu pochopit proč se kluci ve třídě smějí jiný klukům že nosí slipy. Vždyť je to úplně jedno co kdo nosí. Když já jsem chodil do školy tak jsem si nevšiml že by se někdo někomu smál že nosí slipy. Ale to byl rok 2005 když jsem byl v devátý třídě v tý době ještě kluci normálně nosily slipy.

Default User Image
Petr (So, 10. 8. 2024 - 10:08)

Já šel do první třídy v roce 1988 a slipy jsme měli až na jednoho kluka všichni. Taky nepamatuji,že bychom se mu smáli,že nosí trenýrky. Dnes hold je jiná doba.

Anonym (Čt, 8. 8. 2024 - 15:08)

Som ročník 1988 a za nás boli slipy, boxerky a trenky. Nikdy sa nikto nikomu nesmail)

Anonym (Út, 6. 8. 2024 - 12:08)

Deti v škole sú mnohdy blbečkovia!

Default User Image
Petr (Út, 6. 8. 2024 - 14:08)

S tím souhlasím. Smějí se a nevědí proč toho druhého vlastně urážejí jen proto, že nosí slipy. Za nás jsme ve škole všichni až na jednoho nosili slipy. On trenýrky. Nikdo z toho žádný problém nedělal. Hold jsme byli normální.

 

Default User Image
Zdeněk (St, 7. 8. 2024 - 06:08)

Děti dokážou být až neskutečně kruté ke každému kdo se od ostatních v čemokoliv odlišuje - posměch, nadávky, ponižování, vytěsnění z kolektivu. Také jsme mu říkali aby nosil do školy boxerky, aby měl klid. Ale on říká, že to už nic nezmění, že bude i tak dál třídní outsajdr.

Anonym (St, 7. 8. 2024 - 07:08)

Je to hnus. Ale väčšinou sú deti len také, ako vidia rodičov a ich správanie - namyslené, blbé, arogantné, nepríjemné!

Default User Image
Zdeněk (St, 7. 8. 2024 - 10:08)

Rodiče jsou pro děti vzorem, bohužel i v negativním chování.

Default User Image
Petr (St, 7. 8. 2024 - 11:08)

To máte pravdu.

Reklama

Přidat komentář