Reklama

Výprask před diváky

Default User Image
Marta (Ne, 14. 7. 2024 - 22:07)

80 ran prdel na krvavé cucky

Default User Image
Zorka (Ne, 14. 7. 2024 - 22:07)

Super 

Default User Image
Zorka (Ne, 14. 7. 2024 - 22:07)

Super 

Default User Image
Zuzana (Ne, 14. 7. 2024 - 20:07)

Kolik ran a jak vypadá prdel?

Default User Image
Denisa (Pá, 5. 7. 2024 - 23:07)

Taky svou 15 letou dceru sviham přes picu je to skvělé 

Default User Image
Erzika (Ne, 14. 7. 2024 - 22:07)

Denisko zase dostala?

Default User Image
Klaudi (So, 6. 7. 2024 - 23:07)

Das mi kontakt email nebo telegram chcem sa poradit

Default User Image
Zorka (So, 6. 7. 2024 - 22:07)

Jak casto dostává přes picu?

Default User Image
Honza (Pá, 5. 7. 2024 - 14:07)

Můžu na vás kontakt?

Default User Image
Zuzana (Út, 2. 7. 2024 - 23:07)

Tak to je správný vyprask přes picu

Default User Image
pamětník 54 (Út, 2. 7. 2024 - 17:07)

Nevím jestli dnešní děti vědí co je dostat pořádný výprask,myslím že by dnešní by měly občas nějaký dostat ,tak jako to bylo v 80tých letech. Na základce od 6ti let do 15ti let jsem jich absolvoval,řemenem,vařečkou ,prutem ,pletenou rákoskou,vodítkem na psa.Výprask na ,který nejvíce vzpomínam tomi bylo asi tak 13let a chodil jsem do 6. třídy.Moje mamka byla učitelka  učila na zdravotní škole a s budoucíma sestřičkama jela na týdenní pobyt na hory do Janských Lázních.Mně uvolnila se školy musel jsem se tam učit abych ve škole nezameškal látku.Byl sem tam mezi saméma holkama od 15 do 16ti let.Skamarádil jsem se s nima.Držel jsem s nimi ,i když jsem byl syn jejich učitelky.Holky měly přísný zákaz kouření.Kdo by byl chycen jel by okamžitě domů.Holky si tajně občac zašly  zakouřít na záchod.Někdo je udal,já jsem rychle k sobě skoval cigarety,když mamka s kolegyní vyslýchala holky,řekl jsem,že jsem kouřil já a ukázal jsem.že cigarety mám u sebe.Mamka tomu nemohla uvěřit ale pak řekla  abych si došel do šatny pro řemen  a poslal mně s jednou dívkou aby mně ukázala kde visí.Doma jsem si normálně pro řemen chodil ale tady ten ritual nebyl moc příjemný ani to ,když mi mamka řekla před holkama,že budu bit.Nezbylo mi nic jiného než si pro řemen dojít,když jsem přišel na pokoj tak bylo vše připraveno.Dostal jsem pořádně řemenem na holou,před dívkou která šla se mnou pro řemen.Ostatní slyšely jak dostávám výprask.Můj křik byl slyšet po celém patře.Přesto,že jsem dostal výprask  tak mně holka uznávaly i ta co viděla můj zadek ,za odměnu jsem od nich dostal pusu.

Default User Image
Umlaufovi (So, 29. 6. 2024 - 18:06)

Honza řval a byl bit, stále na ten jeho zadek, dokud ho neměl celý sešvihaný. Pak jsme začali bít ty jeho holý stehna. Držel, ale prohýbal se. Křičel tak, až začal chraptět a pak už jen sténal bolestí. Dětské publikum už to déle nevydrželo a taky plakalo, všechny tři děti brečely. Když výprask skončil,  Honzova stehna byla rudá a oteklá, stejně jako ten jeho zadek, rány jsme nepočítali, ani u Jany, prostě jsme jim pořádně zbili zadky a stehna, doruda. Zbitý, plačící a vzlykající Honzík si musel kleknout do druhého kouta.

Default User Image
Honza (Pá, 5. 7. 2024 - 14:07)

Můžu na vás kontakt?

Default User Image
Zuzana (So, 29. 6. 2024 - 20:06)

Super

Default User Image
David (Po, 1. 7. 2024 - 17:07)

ahoj Zuzko, vypadáš jako sympatická dívka co rozumí výpraskům. Nechceš na toto téma pokecat na [email protected]

Default User Image
Umlaufovi (So, 29. 6. 2024 - 18:06)

Když bití Jany skončilo, tak měla rudý zadek a stehna,. Musela slézt ze sedačky a jít si kleknout ke stěně, zády k nám. Pak se musel na sedačku položit Honzík. Zadek se mu svíral strachy. Švihli jsme ho oba naráz a Honza zařval au! A jeho výprask začal. Pruty svištěly a zadek se pokrýval rudými pruhy. Honzu jsem bili silněji, je kluk a musí něco vydržet. Usedavě plakal a řval bolestí na celý dům.

Default User Image
Umlaufovi (So, 29. 6. 2024 - 18:06)

Výprask Jany pokračoval, zadek už byl pořádně sešvihaný a začali jsme ji bít přes holá stehna. Reakce publika  byly různé, dopělí se tvářili přísně, kluci - bratránci klopili oči, už když si Jana sundala kalhotky, tak se červenali. Její sestřenka jí litovala a povbuzovla ji, Jani, vydrž to. Bráška Honza, kterého bití čekalo, byl bledý a trásl se strachy.

Default User Image
Umlaufovi (So, 29. 6. 2024 - 17:06)

Jana šla na řadu první. Položila se na sedačku na břicho, nohy u sebe a ruce předpažila. Vyhrnula  jsem jí blůzu. Oba jsem měli v rukou proutek. A výprask začal. Začali jsme Janu střídavě bít proutkem na holý zadek. Svištělo to a na holém, bílém zadku přibývaly červené použky. Jana začala křičet, pak se rozplakala a pak už řvala bolestí. Jau, jau....

Default User Image
zdeněk (So, 29. 6. 2024 - 18:06)

Co Janička po výprasku a co Honzík

Anonym (So, 29. 6. 2024 - 17:06)

A počůrala se 

Reklama

Přidat komentář