Reklama

V kolika letech ste poprvé zahlédli mužský penis

Anonym (St, 24. 7. 2024 - 15:07)

Ano. Pro obě strany to byla příjemná záležitost a muži se snažili, aby vypadali k světu. Tedy, schopně a použitelně. Když měly ženy zájem, tak si i vybraly.

Default User Image
Miloš (Po, 22. 7. 2024 - 13:07)

Já mám problém jiný. Je mi sedmnáct a ještě jsem neviděl obnaženou pipinu, máma se nahá neukazuje, souloží s tátou v ložnici a holku ještě žádnou nemám. To na netu není ono, to si ho jen udělám rukou. Mám docela strach až půjdu prvně s holkou, abych něco nepokazil. 

Anonym (Po, 22. 7. 2024 - 15:07)

To jsou starosti

Default User Image
Maty (Ne, 21. 7. 2024 - 19:07)

Nejspíše to sem nepatří, ale nevím kam jinam to napsat. Mám menší problem. Vzdy na veřejných zachodech se jdu do kabinky vychcat. Nevadí mi čurat na veřejnosti, ale z nějakého důvodu se stydím jit na pisoar. Mám spis strach, že se třeba stane nějaké trapná chvilka, kdy se mi na ptáka podívá třeba jiny kluk a Ja na jeho a všimneme si toho. Myslíte ze to mám překonat a proste příště jit? 

Anonym (Po, 22. 7. 2024 - 10:07)

Také jsem to kdysi tak měl. 

Anonym (Po, 22. 7. 2024 - 06:07)

Na vojně by tě toho studu zbavili. Tam se muselo na rozkaz donaha a hromadně do sprch. Nějaké to očumování nikomu nevadilo. Někteří kluci měli i erekce a stihli se udělat sprchou, nebo rukou. Nikdo se nad tím nepozastavoval. Kolektivní sprchování bylo taky na internátě a v práci po šichtě.

Default User Image
Pavel (Po, 22. 7. 2024 - 22:07)

Také vzpomínám na sprchy v přijímači, vše na povel. Celá četa (cca 30 vojáků) v první místnosti vše svléknout včetně trenýrek, do další místnosti jen s mýdlem, kde byla řada sprch vedle sebe, bez jakýchkoliv zástěn. Prostě hrůza... Po umytí zpátky do první místnosti, kde jsme se mohli utřít a teprve obléknout.

Default User Image
Adam (Ne, 21. 7. 2024 - 19:07)

A mas maly penis? Nebo za co se stydis?

Default User Image
Maty (Ne, 21. 7. 2024 - 21:07)

Ja si myslím ze mám tak akorát, je mi 16 a mám 14 cm. Ale mám proste strach a nevím z ceho 

Anonym (Po, 22. 7. 2024 - 16:07)

Já si myslel že se budu stydět za obřízku která mě měla čekat. A bude mi vadit že všichn uvidí mů žalu co nepůjde schovat. A vůbec tomu tak není.   

Anonym (Po, 22. 7. 2024 - 07:07)

Akorat prumerak, nemas se za co stydet.

Anonym (Čt, 4. 7. 2024 - 14:07)

Když mi bylo asi 11 nebo 12. Hráli jsme si s klukama za vraty, ve kterých byly škvíry a přes ně bylo vidět. Na druhé straně vrat se zastavil muž a šel se vyčurat. My kluci jsme s úžasem přes děravá vrata hleděli, jak vyndal svoje dospělé přirození z kalhot. Proti těm našim malinkým dětským šulinkům to bylo opravdu mnohokrát větší a tedy mi přišlo obrovské. Pamatuji si, jak jeden z nás v úžasu řekl: "Ty brďo.... Představ si kolikrát by se ti do něho vešel"....

Anonym (Út, 23. 7. 2024 - 17:07)

To je celkem normální, že je dospělý penis mnohonásobně větší než u dejme tomu 11letých kluků. Akorát kluci když to uvidí poprve v těch 11 letech tak je to pro ně šok když uvidí ten velký rozdíl v rozměrech.

Anonym (Čt, 18. 7. 2024 - 09:07)

My jsme si jako děti, kluci i holky, hráli na zahadě, když u zídky zastavilo auto a vystoupil z něj dospělý muž. Vylezli jsme na zídku a sledovali jak močí. Všiml si nás, penis se mu zvětšil a začal před námi rychle onanovat. Když postříkal zídku semenem, tak se oblékl, nasedl do auta a odjel. My jsme si pak ukazovali bimbasy, zkoušeli je honit jako on a holky se na to se zájmem dívaly. Všimla si toho maminka a rozehnala nás rákoskou.

Default User Image
mrdislav (St, 3. 7. 2024 - 13:07)

Já jen trochu odbočím od penisů, byl jsem na nuda pláži a leželi jsme s přítelkyňí  ve vyválené trávě. Kousek od nás, nebylo to ani dva metry, ležely matka s dcerou. Jsem se musel otočit na břicho, abych se rovnoměrně opékal. To co jsem uviděl jsem ještě nikdy neviděl. Máma asi spala a měla mírně rozevřená stehna, byla vidět pipina, pěkná chlupatá.  Ale ta holka měla asi 13 roků, měla kundu tak velikou, skoro jednou tak větší než máma. Přítelkyně ji má také hezkou velikou, ale toto byl kus, bylo ji vidět i dovnitř. Se nedivím když někdo vlítne na nedospělou holku. Moje spolužačka Jana chodila se ženatým tancovat do noční vinárny a potom spolu bacali bebí, bylo ji 14 let. Také měla velikou kundu, vyholenou, už tehdy se ta Jana vyholila. Jednou mě dala příležitost, snad měla málo po nočním tanci. Dnes by mohla na nás podat žalobu, :-)

Default User Image
Marcel (Pá, 12. 7. 2024 - 19:07)

Já viděl něco podobného také.Jeli jsme na dovolenou s kamarády mojich rodičů a jejich dětmi které jsem viděl asi po 8 letech ,tomu klukovi bylo 12 let stejně jako mě jeho sestra byla o rok starší , když jsem je viděl nahaté dost jsem se styděl,měl úplně obrovský penis,jeho sestra Jana obrovskou vagínu,jednou večer mě někam zatáhli . Já měl sotva 12cm ,nevím jeho jméno měl už 23 cm strašně jsem se styděl, potom roztáhla Jana Nohy oholenou kundicku,vzala mi za ruku a celé moje zápěstí si do ní strčila 

 

Anonym (Čt, 18. 7. 2024 - 09:07)

Já viděl něco podobného. Bylo mi osm let. Stejně starý kamarád měl šulina dlouhého 28 cm a já jen 19 cm. Strašně jsem se před ním styděl že ho mám tak malého.

Default User Image
samotar (Út, 28. 5. 2024 - 10:05)

Pokud hleda maminka pro dceru ukazku penisu rad vse ukazu. Nejsem stydlivy.Pri erekci i v klidu ,vse po domluve. [email protected]

Anonym (Ne, 26. 5. 2024 - 09:05)

Teď nevím, jestli první byl tátovo, nebo dědovo. Táta měl průměrný, ale děda (otec mámy) ten měl dělo, nejméně dvakrát větší. Kam se hrabali camprlíci na WC, nebo ve sprchách. (Posouzeno až v dospělosti). Já ho mám spíš po tátovi a nemrzí mne to. (Babička moc nadšená dědou nebyla).

Anonym (Ne, 26. 5. 2024 - 08:05)

Ve 12 letech jsem poprve viděl dospělý šulin když na koupáku na WC vedle mne do pisoáru čural chlap. Když si stáhl plavky pod penis a uviděl jsem ten jeho chlupatý penis, bylo to něco nečekaného. Netušil jsem do té chvíle, že dospělí muži mají mnohonásobně větší penisy než já. Připadal mi doslova obrovský gigantický, mnohem delší  než můj  a strašně tlustý. Když čural, tak ten jeho proud byl také mnohem silnější než u mne.

Reklama

Přidat komentář