Reklama

na holou nebo ne ?

Default User Image
Poslušná manželka (Po, 1. 7. 2024 - 13:07)

Mám to stejně, jen naopak. Holka tři trojky, kluk jednu čtyřku a dvě trojky a já už dneska slíbený výprask za jedno vysvědčení dostala a večer mě čeká další.  Musela jsem do naha, manžel odepnul pásek a seřezal mě jak kdyby to byla moje vina. Pak mě ošukal a šel do práce. Jinak máme normální manželství. 

Default User Image
zz (Ne, 30. 6. 2024 - 19:06)

zz

Default User Image
Anonym (Po, 1. 7. 2024 - 16:07)

Na víc se nezmůžeš? Já to taky schvaluju. Měla sleva nimi učit.

Default User Image
Milada (So, 29. 6. 2024 - 14:06)

Potom touzim poradny jelita na zadku a tyden si nesednout jeste sem nepotkala tu spravnou rakosku kamosky uz jo asi to uz nestihnu za tyden uz mi bude 18 a to se uz zadek nesviha

Anonym (Po, 1. 7. 2024 - 12:07)

Na to není člověk nikdy starý. A pokud chceš můžeme se klidně domluvit. lukasek [email protected]

Anonym (So, 29. 6. 2024 - 19:06)

Ahoj milado napiš na [email protected] rád se domluvíme a dám ti klidně i v 18 

Default User Image
Dan (So, 29. 6. 2024 - 18:06)

Ahoj no právě že od 18 to jde užofiko a jestli po tom vážně toužíš, tak ten den nehraje roli 🙂 .. 

Pak se můžeme domluvit na [email protected]  .. 

Default User Image
Jitule (So, 29. 6. 2024 - 17:06)

Aby jsi byla v obraze me je 19 a jeste mam docela casto zadek rozmlacenej po rakosce mamina se s vypraskem moc nepare

Default User Image
Natalie (So, 29. 6. 2024 - 14:06)

Me teda sereze zadek mamina ma takovou osklivou rakosku ze po vyprasku na holou sotva chodim

Default User Image
Jitka (So, 29. 6. 2024 - 13:06)

Tak už nás proběhlo trestání. Seřezali jsme úplně nahatýho Matěje bambusovou tyčkou. Ty jeho potíže pominuly, po snídani už zase řádil, asi si myslel, že trest už nebude, ale to se spletl, chlapec. Poslali jsme jeho sourozence - Majku sedm let a Filipa  devět let pro děti k sousedům, aby je k nám přivedli. Je to devítiletý kluk a desetiletá holčina. Děti se posadily v obýváku. Matěj si musel z kuchyně přinést židli. A pak se musel přede všemi svléknout celý donaha. A tak si sundal tričko, hodil ho na zem a pak si stáhl trenky, hodil je na to tričko. A stál tam nahatý. Musel se přehnout přes sedadlo židle, ten jeho holý zadek byl tak pořádně vyšpulený. A pak ho mažel začal bít. Bambus svištěl a Matěj řval, brečel, pak se celý zpotil a nakonec se počůral. Dostal pětatřicet ran. Zadek měl pokrytý červenými pruhy.

Anonym (Ne, 30. 6. 2024 - 02:06)

Dobrý den a bývají bití ostatní sourozenci rád  bych věděl více na [email protected] moc děkuji 

Default User Image
Jitka (Pá, 28. 6. 2024 - 21:06)

Tak Matěj bude bit až zítra dopoledne, museli jsme to odložit. Nebylo mu dobře, zvracel, měl i zimnici, ale možná to bylo z nervů, z výprasku měl velký strach. Dostal čaj a léky na zklidnění a teď tvrdě spí. Uvidíme zítra, jak to s ním bude. Asi to bylo z nervů, ale kdo by zbil dítě, kterému není dobře?

Default User Image
Zlobivej chlapec (Pá, 28. 6. 2024 - 20:06)

Ahoj zdravim všechny přisne ženy maminky Popovidala by si semnou nejaka z vas o vyprasku na zadek za zlobeni nebo o vyprasku obecne muj mejl je [email protected] Tešim se 

Default User Image
Jitka (Čt, 27. 6. 2024 - 21:06)

Náš osmiletý Matěj bude zítra odpoledne hodně bit, za jeho ,,pěkné" vysvědčení. Řekli jsme mu, ať si připraví ten svůj zadek, že zítra něco zažije... Dostane bambusovou tyčkou na vysvlečený zadek.

Default User Image
PipiLove (Čt, 27. 6. 2024 - 12:06)

Zlobivé, prsaté, submisivní dívky a ženy 18 - 50 let, toužící po zkrocení i velmi specifickém přátelství mezi dvěma ženami , napište.....

Já 39, prsa číslo 3, baculatá, ale o to víc nadržená.

Vzrušuje mě vyšpulený zadeček toužící po výprasku.

Větší prsa, která budu olizovat, sát, líbat, masírovat a hrát si s nimi.

Rty, které umí zašeptat: Ano paní, děkuji paní, jsem Vaše děvka má paní.....

Mladoboleslavsko, Tvé vlastní zázemí výhodou. 

Napiš e-mail napíšu Ti.....a spočítám každou neplechu. 

Default User Image
Přísná máma (Čt, 27. 6. 2024 - 12:06)

Ano. Jak se blíží vysvědčení, bývá holka oprsklá, protože si myslí, že dostane jednorázově až v pátek. Tak jsem ulomila proutek a sešvihala jí zadek už dneska dokud se neumluvila za drzost a neposlušnost. Tak třicet jich dostala určitě a na holou samozřejmě. Pro výchovnější efekt švihnout do vzduchu, na zadek a znovu. Do pátku drzá nebude určitě.

Anonym (So, 29. 6. 2024 - 10:06)

Kolik jí je?

Default User Image
Simiii (So, 29. 6. 2024 - 10:06)

Zdravím nechtěli by jste mi taky nařezat na holou? Láká mně zažít přísnou výchovu, samozřejmě za reálné prohřešky 

Default User Image
Jan (Po, 1. 7. 2024 - 01:07)

Ahoj, moje přítelkyně takovou výchovu má a rád jí dopřeju i tobě. Možná bych vás mohl trestat společně, napiš na [email protected]

Default User Image
Přísná žena (Čt, 27. 6. 2024 - 10:06)

Já nasekala mému Míšovi na holou zrovna ráno. Chvátali jsme do školy a on se hrozně loudal. Pak už jsem se vytočila, stáhla mu kalhoty a přehla ho přes koleno. Dostal pětadvacet na holou, až jí měl pěkně červenou. Lump jeden 

Reklama

Přidat komentář