Reklama

na holou nebo ne ?

Default User Image
Anonymm333 (Čt, 18. 7. 2024 - 11:07)

Jeden má 15 a druhý 13. U nás se vyplácí vždy a holou 

Default User Image
zz (So, 13. 7. 2024 - 16:07)

zz

Default User Image
Anonymní mamina (So, 13. 7. 2024 - 15:07)

Mám holku v deváté třídě a druhou v prváku. To, že druhé pololetí flákali bylo znát a tak i u nás byl dvojitý výprask na holou a ještě ten den. Ode mě dostali každá našviháno ostrých pětadvacet proutkem a od manžela po třech dnech ( návrat ze služebky) páskem. A protože jsem ani jednu neviděla, že by se nějak snažily si shánět doučování, jak jsme si domluvily, tak už mě dneska svrbí ruka ✋ 

Default User Image
Hanka (Pá, 19. 7. 2024 - 13:07)

Tak já dávám slečnám za známky průběžně ne až za vysvědčení. Ne nijak moc, ale holou nastavit musí. Mám rákosku ještě od mé máti, ta bolí a štípe opravdu hodně. Takže 3 šviahnce za trojku, 4 švihance za čtverku stačí průbežně. Za pětku je 10 ran.

Default User Image
Anonym4 (So, 20. 7. 2024 - 08:07)

Kolik jim je?

Default User Image
Doučování (So, 13. 7. 2024 - 19:07)

Dobrý den, studuji vysokou školu pedagogického zaměření a doučuji několik předmětů v rozsahu gymnazijního učiva, potažmo i druhého stupně ZŠ. Pokud nechcete dále čekat až si dcery najdou nějaké doučování samy a následně jej tučně platit, můžete mi napsat na: [email protected] a rád Vám se vzděláváním dcer pomohu. Jsem seriózní člověk a pro Vaší výchovu mám pochopení.

Default User Image
zz (So, 13. 7. 2024 - 16:07)

zz

Anonym (So, 13. 7. 2024 - 15:07)

Vysvědčení dětí je taky vizitkou rodičů, tak si zpytuj svědomí a moc nerozlišuje, jak hluboko jsi klesl!

Anonym (So, 13. 7. 2024 - 15:07)

...moc nerozhlašuj.....mám tam chybičku.

Default User Image
Radek (So, 13. 7. 2024 - 13:07)

Unás byl bit náš dvanáctiletý Oliver. Nedostal hned  v ten pátek, ale ža druhý den v sobotu odpoledne. Nejdřív jsme ho poslali na záchod. Pak se musel  dětském pokokoji svléknout na výprask. Musel si tam sundat ponožky, kraťasy a spoďáry, tričko jsme mu nechali. Pak si musel kleknout na svou postel a opřít se o lokty. Ten jeho holý, bílý zadek měl tedy pořádně vyšpulený, připravený na bití. Nejdrív dostal řemenem. Pořádně to pleskalo , o ten jeho holý zadek. Oliver nejdřív usykával bolestí, pak začal křičet au, au! a pak se naplno rozbrečel a rozeřval. Dostal dvacet ran řemenem, na tu jeho holou, pak měl patnáct minut pauzu. Ležel na posteli, držel si ten jehozbitý zadek a brečel. Pak musel znovu zaujmout polohu. A trestali jsem mu ten jeho  holý zadek dál, byl bit silným prutem. Řval a brečel, dostal dalších dvacet ran. Na to jeho trestání se musel dívat jeho mladší bratr, devítiletý Matěj. Ten měl štěstí, jeho vízo dopadlo dobře.. Jinak ho taky pořádně seřežeme, když je to potřeba.  A jak to tedy proběhlo u vás?

Default User Image
zz (So, 13. 7. 2024 - 16:07)

zz

Default User Image
Tatka (So, 13. 7. 2024 - 13:07)

Ahoj mamčo, co blbneš s tím nickem zase. Jsem rád, že to včera proběhlo dobře, byla jsi statečná, doktor mi pak ještě volal. Neměl jsem čas to s tebou probrat, tak až v pondělí, až se vrátím. Doufám, že let nebude mít zpoždění, ty můj Radku. Ahoj.

Default User Image
ZZ (So, 13. 7. 2024 - 14:07)

ZZ

Default User Image
Roman (Pá, 12. 7. 2024 - 16:07)

Zítra dostanou výprask naše zlobivé děti - desetiletý Dominik  jedenáctiletá Eliška. Zatím přemýšlíme, jestli dostane Domča na spoďáry a Eli na kalhotky, nebo jestli si to svlečou a dostanou na holou.

Default User Image
zz (Pá, 12. 7. 2024 - 17:07)

zz

Default User Image
Anonym4 (Pá, 12. 7. 2024 - 16:07)

Na holou proutkem

Default User Image
Raoman (So, 13. 7. 2024 - 13:07)

Děcka budou bitá odpoledne, až přijedeme z nákupů, spíš navečer, zatím nebyl čas. Vysvlečou se -  ty jejich spodáry půjdou dolů, aby měli ty jejich  zadnice při bití  holé a sešviháme jim je metlou.

Default User Image
Jana B. (Út, 9. 7. 2024 - 20:07)

Náš šestiletý Erik se dneska vztekal a rozbil talíř, třískl s ním o zem. Když jsem ho chytla, tal začal kopat. Odnesla jsem ho fo pokojíku a tam jsem ho potrestala. Hodila jsem ho na postel a vzala jsem prut, který tam mám připravený. Za to kopání dostal Erik na chodidla. Jeho osmiletý bratr Matěj mu musel při tom podržet nohy. Pak už Erik zkrotl, vzlykal a hladil si zbitý chodidla. Pak si musel sundat kraťasy a spoďáry, musel se v pokojíku přehnout přes stůl a za ten rozbitý talíř jsem mu zmlátila tu jeho holou, až se pochcal....

Default User Image
zz (Út, 9. 7. 2024 - 22:07)

zz

Default User Image
Taťka (Út, 9. 7. 2024 - 21:07)

Tak jsem tě konečně našel. Co jsi si to dala za nick, Jana B., ty moje mamčo nešťastná. Hele, dnes dorazím až pozdě a k tomu doktorovi, ty víš jakému, jsme objednaní na pátek. Uvidíme. 

Reklama

Přidat komentář