Reklama

Gamblerství

Anonym (Ne, 7. 7. 2024 - 11:07)

VZHLEDEM k tomu kolik let a desetiletích člověk prožil v závislosti, jsou dva roky úplné nic...

A nejaké 2 týdny jsem abstinoval....to je naprostý výsměch, když máte 48x15 let v tvrdém rauši a závislosti...týdnů...

Anonym (Ne, 7. 7. 2024 - 11:07)

Propadák třeba mít náklady 300milinů na provoz a příjmy jen 210milionů...takže být v mínusu 90mil, které třeba uhradí stát..za nějakou provozovnu...

Ale vždyť toto je celá skupina gamblerů losu "korunka za 200Kč" kdy je jedna série v ceně 300mil a na výhrách se rozdělí 210mil...

TAKŽE v poměru 30 30 30 jde státu za hazard, obcím na daních a firmě (distribuci, trafikám).

Anonym (So, 6. 7. 2024 - 13:07)

Vyhledejte lékaře, který vám jedinný může pomoci, nechte se zavřít, nebo ztratíte zase dalších milionů za těch 3 měsíce co byste se zavřený zaléčil a vyšel s čistou halvou vybaven informacemi, jak se z toho dostat, asi osobním bankrotem nebo tak nějak.

Default User Image
MámProblém (Pá, 5. 7. 2024 - 20:07)

Zdravim, uvědomuju si, že mám problém, ale fakt nevim jak z toho ven. Kvůli hraní a půjčkám jsem se dostal do insolvence. Tu jsem před rokem a něco splatil a stejně mě to nepučilo a dělám to dál. Nejčastěji to na mě přijde spolu s alkoholem (blbá kombinace). Teď po insolvenci jsem opět zadlužen, sice nic hroznýho co by se asi nedalo za pár měsíců zaplatit (cca 140000), ale už mi to vadí. Nejhorší je, že v hlavě vím, že je to blbost, že když něco vyhraju, tak ani nevydržím než to vyberu a později to zkouším znovu dokud to vše neprohraju. Prostě vím, že to co dělám je úplně špatně, ale prostě mi pak přepne něco v hlavě a na následky nekoukám. To až pak, kdy vše prohraju, ale to už je pozdě. Pak jsem jen na sebe nasranej, nadávám si atd, ale stejně to pak udělám znova i po všech těch sračkách. 

Je pravda, že mě nic moc nezajímá, tak to je asi nějaký útěk od nudy a reality, ale nevim jak se toho zbavit. Je mi jasný, že většina to má stejně, v hlavě víte, že je to blbost, ale stejně to uděláte.

Ani nevím co tu čekám, možná nějakou radu (v mysli vím, najdi si koníček, dělej něco ať se nenudíš a nemáš čas myslet na blbosti a nechlastej. To je prostě nejhorší, vím že mám problém, ale stejně do toho jdu znova a znova)

Anonym (Pá, 5. 7. 2024 - 20:07)

Jestli platí to, že se tyhle závislosti vlastně libovolně zaměňují a tedy se taky léčí hazard, drogy, alkohol na jedné léčebně, tak pak bych si to udělal tak,že bych si načetl něco o alkoholu a vzáhl to na hazard, alkohol je vlastně nejlépe popsaný a je narozdíl od hazradru poměrně dlouho v českém prostředí a proto je studovaný už docentem Skálou, a následovníkem Nešporem, dnes třeba pan Kuda ,Bořil ,Michal Miovský a další

Default User Image
Biker (Út, 2. 7. 2024 - 02:07)

Au v háji, nevím fwruju, guma, 3,2mil jsem prohrál, hulhul

Default User Image
Miliardář (Út, 2. 7. 2024 - 22:07)

Bikere dej číslo účtu zalepím to za tebe ať můžeš znova začít!! Aspoň udělám dobrý skutek :-)

Default User Image
Prs.t (Čt, 4. 7. 2024 - 12:07)

Ta tragéde , ty jsi rád, že někde funguje WiFi zdarma, aby jsi mohl psát sem. Neber a jdi si vyhodit!

Default User Image
Biker (Čt, 4. 7. 2024 - 05:07)

Hovno pošleš 

 

Default User Image
Mr (Po, 1. 7. 2024 - 13:07)

Opakování je matka moudrosti.

Takže sázková kancelář DREAM.BET je tu pro vás 

I když jste v registru a chcete si trošku zahrát a odreagovat se hm

Default User Image
Biker (Ne, 30. 6. 2024 - 01:06)

Seru na vás na všechny, zmrdi

Default User Image
José (Po, 1. 7. 2024 - 08:07)

V klidu běž na kolo hm?

Default User Image
Biker (Út, 2. 7. 2024 - 00:07)

Vykuř

Default User Image
Mr bet (Po, 24. 6. 2024 - 19:06)

WWW.DREAM.BET

 

Default User Image
Play (Po, 24. 6. 2024 - 15:06)

Pro ty co jsou v registru - je tu sázková kancelář Dream.bet

Default User Image
Mirek (Ne, 23. 6. 2024 - 02:06)

Davide jsi tu?

Default User Image
David No Gamble (Čt, 20. 6. 2024 - 18:06)

Fiono?

Default User Image
Apoštol (Pá, 21. 6. 2024 - 08:06)

Nech Fionu na pokoji

Default User Image
Kjhgf (Čt, 20. 6. 2024 - 00:06)

Kuna vi

Default User Image
Koko (St, 19. 6. 2024 - 14:06)

T

Reklama

Přidat komentář