Reklama

Mužská masturbace pohledem ženy

Návštěvník (Čt, 24. 3. 2022 - 19:03)

Je to další "dáreček", jako by už jich tady nebylo dost.

Mirka (Čt, 24. 3. 2022 - 10:03)

Mužská masturbace. Docela sranda !

Lukas (Po, 28. 3. 2022 - 17:03)

a nechtela by ses nekdy kouknout?

Lukas (Po, 28. 3. 2022 - 17:03)

a nechtela by ses nekdy kouknout?

Vendula (Čt, 24. 3. 2022 - 14:03)

Spíš ubohost. Pohonit , postavit , vybryndat a nic.

Návštěvník (Čt, 24. 3. 2022 - 14:03)

Samozřejmně. Ženská masturbace je mnohem roztomilejší, až na to, že není tolik vidět.

Návštěvník (Čt, 24. 3. 2022 - 10:03)

Některé to vyžadují a vzrušuje je to. jiné tím muže chtějí ponížit: Některé to zajímá, jiné tím opovrhují. Některé se přidají, jiné vás udají. Některé to mají jako předkrm k souloži, jiné vás odsoudí. Některým to připadá směšné, jiné to vůbec nezajímá. Některé to podporují, jiné zakazují. Tak si vyberte kam patříte. Každá jste tak kouzelně jiná.....

helena. (Čt, 24. 3. 2022 - 08:03)

dobry den, muj prispevek mozna neni zrovna k veci, ale potykam s necim, s cim je pro me velmi tezke se vyrovnat. Pred par dny jsem nasla v pocitaci sveho pritele video natocene webkamerou, na kterem masturbuje, muj nalez me zcela sokoval a vyvedl z miry, jelikoz i po dvou letech naseho vztahu mame stale sex minimalne 6x tydne. Vsimla jsem si zmen v chovani sveho pritele vuci me, ale neprikladala jsem tomu prilisny vyznam. Sama sebe se ptam, zda prehanim, nebo nataceni sebe sameho pri masturbaci ( ve vaznem vztahu se 4 mesice tehotnou partnerkou)je zcela normalni. Predem diky za odpoved.

Ľudo (So, 28. 5. 2022 - 15:05)

Nechápem čo také je na tom zlé že sa natočil pri masturbovani.Vzrušuje ho to prečo sa pohoršovať, dovoľ mu nech pred tebou masturbuje určité sa poteší pridaj sa urobíš mu radosť a ak povieš aby ste si to nahrali a potom si pozreli svoje masturbovanie bude mať do roka dva krát vianoce.

nela (Čt, 24. 3. 2022 - 08:03)

dva roky dělám asistentku řediteli , věděla jsem do čeho jdu , místo mi sehnala známá , prostě ředitel si to rád přede mnou dělá, nemusím nic dělat , jen se koukám a pak ho někdy utřu , někdy mne při tom chytá za prso a tak , ale jinak fajn, nic to není , dokonce je to legrační , jak u toho funí.

lukáš (St, 23. 3. 2022 - 18:03)

Ahoj je mi 26 let a rád bych to zkusil se udělat před ženou, vzrušuje mě ta představa že na mě kouká. Karlovarský kraj

Lukáš (St, 23. 3. 2022 - 18:03)

Ahoj je mi 26 let a rád bych to zkusil se udělat před ženou, vzrušuje mě ta představa že na mě kouká. Karlovarský kraj

Návštěvník (St, 23. 3. 2022 - 18:03)

Tak s tím jdi do TV, ale počítej s tím, že většina žen tě bude hodnotit kriticky, ačkoli si budou myslet přesný opak.

Janko (So, 5. 3. 2022 - 07:03)

No holky nejste ani daleko od pravdy, jednu odpíračku sexu jsem už v životě ze dveří vyprovodil - jsem ženatý podruhé ! :-))

Milan (Pá, 4. 3. 2022 - 22:03)

Najdu tady kamarádku pro společnou masturbaci? Milan, 56 let Pardubice

1sid (Po, 3. 1. 2022 - 19:01)

Ahoj holky jestli se rády díváte rád se Vám ukážu klidně i doopravdy :) mlady sport postava hezké péro :) muj profil na fb ondre oli :) mám tam spoustu fotek :)

jindra (Po, 27. 12. 2021 - 02:12)

jen doufám,že stejně jako muže vzrušuje ženu a právě takovou bych zdAsi bych tu rád našel ženu která ráda masturbuje,ideálně kdybys byla L orientace.Já část života žil právě s L a moc mě L.orientace vzrušuje Mě Je 57/175/78.Ženu bych rád štíhlou nebo i plnošťíhlou a i dvě spolu lesbicky žijící ž[email protected].
e rád našel.

Bába (Ne, 12. 9. 2021 - 09:09)

Viděla jsem masturbovat hodně chlapců a mužů. Všichni při tom vypadají směšně, ale mi ženy to nesmíme dát najevo a tvářit se, že se nám to líbí a že nás to vzrušuje. Teď přede mnou masturbuje vnuk a jáho musím chválit jak pěkné a velké má přirození a jak moc vystřikuje semene. Kdybych mu řekla co si o tom skutečně myslím, tak bych ho zarazila v pohlavním vývoji. To neudělám, protože jinak ho mám moc ráda i když je to chlípník.

Default User Image
Ľudovít (Út, 7. 11. 2023 - 15:11)

To nemyslíš vážne že muži pri masturbovaní vypadajú smiešne a ženy to nevzrušuje.V prvom príspevku si písala že keď si vnuka videla masturbovať bola si vzrušená až si sa urobila.ak by ťa mužská masturbácia nevzrušovala a bola ti na smiech prečo pozeráš na vnuka? Veď si videla hodne  mužov masturbovať.V čom je potom problém ak ti nejde o sex ako taký nájsť muža ak nie na sex ale tak aspoň na pobavenie ktorý si pred tebou vyhonia.Mám 64 rokov manželka o pár rokov menej sex už nie je ako kedysi.Na sex sme nezanevreli nejde o klasickú súlož tú sme nahradili spoločnou masturbáciou.Pre informáciu nerobím jej to ja ručne ani ona mne robíme si to každý sám a pozorujeme sa .je krása vidieť pri tom manželku ako dosahuje jeden orgazmus za druhým hoci ja sa viem urobiť len raz ona si to ie užiť.Po mojom orgazme sa pozerám a hladkám.Je to pre ás viac ako pohlavný styk.Tak nepíš bludy že na sex už nie si radšej priznaj že tiež rada masturbuješ a ešte radšej by si bola ak by bol pri tebe muž a robili by ste to spolu.Som zvedavý na tvoj názor či nie je v tom kúsok pravdy.

jindra2345 (Ne, 12. 9. 2021 - 09:09)

Rád bych masturboval spolešně se ženou.Asi bych tu rád našel ženu která ráda masturbuje,ideálně kdybys byla L orientace.Já část života žil právě s L meil:[email protected]

Reklama

Přidat komentář