Reklama

Ahoj pánové, jaký typ holek se vám líbí?

Milenec (Čt, 26. 1. 2023 - 18:01)

Každou holku co jsem měl, tak musela být plnoštíhlá, ne samozdřejně nějak extrémě tlustá, ale takové ty hubené holky ty mě nikdy vůbec nepřitahovaly asi nevzrušovaly.

Miloslav (Čt, 26. 1. 2023 - 14:01)

je my to jedno pokud není moc tlustá povahu neřeším slušná neslušná je my 19 let bratr abych ojel co de je mu 37 a už 6 let nezasunul

Návštěvník (Ne, 8. 1. 2023 - 10:01)

Mladá hezky vysportovaná bez těch obrovských zadků, neměla by nosit podprsenku, krátké tričko, aby ji vylézali spodem, těsné džíny potrhané, nohavice orvané nad kotníky, otrhanou džínovou bundu nebo malou bomber bundu, mikiny s kapucí jsou jasně povinné, sportovní obuv, vlnité delší vlasy. A hlavně přítulnost a chuť si užívat všeho bez zábran. Ještě nesmí brčet nad každou blbinou a problém v klidu řešit.

Honza (Ne, 8. 1. 2023 - 00:01)

Holka samozřejmě celá pohledná, čím hezčí, tím lepší. Takzvaná teenka, takže maximálně 19 let. Jak už bylo zmíněno výše, musí mít věčně obnažené bříško. M@@@ladé, mazlivé a přítulné koťátko, které při mazlení a tulení příjemně vrní a na drobných pacičkách umí vystrčit drápky jako správná šelmička. Klidně jí při líbání může být z pusinky cítit alkohol a cigarety, což mi nevadí. A na sobě musí mít lesklé oblečení, ve kterém má nádherný zadeček a z výstřihu ji musí vykukovat prsa. Nohy dlouhé a štíhlé, boty na podpatku.

Jura (Po, 6. 6. 2022 - 07:06)

S pořádně chlupatou pičou a nevyhublé

. (Po, 6. 6. 2022 - 05:06)

Mě se nejvíc líbí šlapky!!

Návštěvník (Čt, 26. 5. 2022 - 04:05)

S pořádnou píčou

pozorovatel (Čt, 26. 5. 2022 - 01:05)

Líbí se mi mladé, ne vyhublé, tak akorát a ne zmalované.

a. (Čt, 26. 5. 2022 - 00:05)

Začínáš mě děsit děvče:-) Takže si stále čekatelka na pubertu?:-))

4% (St, 25. 5. 2022 - 23:05)

..me se libi holky s velkym...mně se holky vůbec nelíběj, jdou jenom po prachách a nechce se jim prcat. S klukama se jde domluvit líp.

Návštěvník (St, 25. 5. 2022 - 18:05)

Nedávno jsem byl na firemním večírku, což není žádná párty, spíš taková oficiální záležitost, kde se čte výroční zpráva a jsou k tomu chlebíčky s vínem a trochou sektu. Jedna kolegyně tam na mě udělala velký dojem a já si uvědomil, co mi na ženách imponuje. Měla formální kraťasy s pukem, černý roláček s dlouhým rukávem, který ovšem sahal jen kousek pod prsa, takže si obnažila hezky osmahnuté bříško s decentním kroužkem, protínajícím střed vystouplého pupíku. Vypadalo to ohromně. Díky delším kraťasům nad kolena a lodičkám to nevypadalo moc vyzývavě, spíš formálně a sebevědomě. Jeden kolega, který už měl trochu upito k ní příšel, hřbetem ruky jí hlail holě břicho a chválil a pochválil jí svaly. A pak jí chitl za ozdobu v pupíku, převracel jí sem tam a říkal, jak jí to sluší. Kroutil jí s tím tak, že jí to muselo bolet a já sbíral odvahu říct mu, ať toho nechá. Ale kolegyně ani nemrkla, sklopila hlavu a s rukama v bok koukala, jak jí s tím kroutí, a do toho vyprávěla, jakou dalo práci najít piercera, který si troufne propíchnout vystouplý pupík. Pak se omluvila, že se musí jít pozdravit s ostatními a šla. Naprostá elegance, žádný hysterák. Tam, kde by jiná už žalovala a prohlašovala se za oběť harašení, vzala vše s kĺidem a sebevědomím. A zatímco chlapi v košilích a kravatách působili naškrobeně až bezpohlavně, ona se nestyděla odhalit trochu kůže a ukázat tak, že je správná ženská, formality sem nebo tam. Respekt!

Syn (St, 25. 5. 2022 - 11:05)

Ja zeru sousedky dceru,je stihla,mala s krasnyma prsickama a mezerou mezi stehny,zadecek trosicku vypoukly,je trosku sneda,jakoby lehce opalena ale ne cigoska,a ma az do pasu hnede vlasy dlouhe,je to bohyne krasy a kdyz jde v plavkach po dvore tak musim si za oknem vyhonit,to se neda vydrzet,dela takove kratke kroky,jako panenka,jsem uplne v prdeli a urcite nejsem sam,je to blbe ale smiroval jsem ji z nasi pudy a vidim k ni do pokoje a videl jsem jak se holi,tu krasnou pipinku ma uplne holou,vnitrni zavojicky malicko ven,je to bozi stvoreni,nejnejnej.

Návštěvník (St, 25. 5. 2022 - 11:05)

Uffff a kolik jí je

Pavkol (Ne, 27. 3. 2022 - 18:03)

Baculky

Návštěvník (Ne, 27. 3. 2022 - 18:03)

Taková připosraná tlustoprdka to je žrádlo co ?

Rosťa (Ne, 27. 3. 2022 - 12:03)

Štíhlá, vypracovaná, plnoštíhlá.To je jedno, hlavně né vychrt.Ovsem se mi musí líbt v obličeji.Potom musí mít nějaké kůzlátka žádný hrášek.A když bude starší než já tak to je pak bonus navíc.

Ja (Po, 22. 11. 2021 - 08:11)

Poznal jsem pár, kde ona byla 179 cm vysoká, dvojky prsa, černá barva vlasů y brýle se širším rámem. Rada nosi silonky A sukně případně i džíny, kde je vidět u kotníků vykukující silonky. Pri prvním setkání a hrách jsem se před ejakulací zeptal kam můžu ejakulovat a její odpověď byla : kamkoliv. Pokropil jsem ji celou tvář až se vytvořil takový filtr na celém obličeji a pak si nasadila i brýle. Nešla se osprchovat ale zůstala pokropena ode mě ale i od jejího manžela Pak si lehla do náruče manželovi a společně všichni jsme si povídali o pocitech prožitku. Povoláním lékařka. Za mě je teda můj typ ženy, vysoká a ne moc velký prsa. Obrovskou roli hrají i brýle v mém případě a tendence nošení silonek bez kalhotek a bezešvé. Obrovsky doraz kladu i na tvář pysků a tvar a barvu bradavek. V jejím případě jsou dvorce hladké hnědé a pysky velké hebké, ale před orgasmem tvrdé jak žalud. V jejích případě se mi skutečně zadařilo moc dobře a naštěstí v jejich případě na nejsou promiskuitní, takže se setkáváme pravidelně dvakrát v měsíci již rok a půl.

Návštěvník (So, 20. 11. 2021 - 15:11)

Měla by mít štíhlou, ale ne hubenou postavu, kozičky 2 stačí, nelíbí se mi, když musí nosit podprsenku, zadeček spíš blíž ke klučičímu, ty děsné a ještě i vycpávané prdele jsou děs. Hlavně pohodářku, ne ubrečenou nebo urážející se pipinu.

Simona (Čt, 18. 11. 2021 - 12:11)

čtu ty příběhy a já si dovolím taky přispět. Když je s vámi kluk jako v případě Markéty a využije slabé chvilky, která se jinak řešit nedá, tak to je na zabití. Ale taky to může být jinak a vy to neřešíte vůbec a máte naopak pocit ještě větší opory. Co se stalo? Měla jsem asi dva měsíce před svatbou, bylo mi jednadvacet roků a se svým budoucím manželem jsem turistovala na Šumavě. Na jednom z ukrytých výmolů jsem si velmi nepříjemně vymkla nohu, že jsem několik minut bolestí nemohla udělat ani krok a pak mne můj dnes už manžel pomohl výrazně se dostávat z nepříjemného terénu blíž k civilizaci a chvílemi mně i poponášel. Ťapala jsem na jedné, opřená o něj a nic moc. Noha bolela při každém sebemenším došlápnutí. No a mně možná i ze stresu se chtělo z toho na velkou a stupňovalo se to tak až jsem mu řekla, co se mi děje. Nakonec jsem kakala skoro na poslední chvíli v lese na bobečku odlehčená od levé nohy a hlavou opřená o jeho rameno a hrudník. No a co naděláte. Udělala jsem to velmi bohatě u něj přímo na místě a ještě s malou potřebou, ale on mně pevně držel a hladil po vlasech, nic neřešil a já neměla pocit trapnosti, přestože jsem s ním nikdy takto velkou ani malou potřebu nedělala. "Došli" jsme za krátko k nějaké turistické chatě a tam jsme požádali o obvaz a nohy jsem si opláchla a zchladila v blízkém potoku, manžel tu poraněnou a už velmi oteklou zafixoval a zavázal a místní majitel chaty nás odvezl do asi ještě 5 km vzdálené Horní Vltavice, kde jsme bydleli v chatkách. Nechtěl za to ani korunu na benzín. Inu někdy se dobří lidé ještě objeví. A pokud se ptáte jak jsem řešila další potřeby v dalších dnech? Ty malé klasicky za chatkou.hlavně večer a brzy ráno a nebo do větší nádoby, kterou manžel sehnal a velkou potřebu tak,žeo mi pomohl se doplácat na záchod a počkal venku. Nechtěla jsem si kazit celý týden odjezdem do Prahy a tak jsme si užívali přírody bez turistiky,ale více mazlením v chatce. Po třech dnech se nožka konečně zbavovala otoku a mohla jsem fungovat lépe. Dávali jsme na to octanovou mast několikrát ráno a večer.

Aneta (Po, 22. 11. 2021 - 06:11)

Já bych se styděla, ale asi bych to udělala nakonec taky. Docela tě lituju.

Reklama

Přidat komentář