Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
Effka (Pá, 21. 6. 2024 - 07:06)

Ahoj trestate nekdo doma prisne holky? Vychovavate s prisnym rezimem a tresty? Po pisete, poradíte? Diky

Default User Image
Uličník (Ne, 23. 6. 2024 - 20:06)

Ahoj mám doma manuál na přísnou výchovu holek už v pubertě ale myslím že by se to dalo použít i na mladší.Polkud máš zájem napiš mi email na [email protected] Rád ti ho pošlu Není to přímo muj ávod  ale myslím že ti to pomůže nebo v tom najdeš inspiraci

 

Default User Image
Uličník (Ne, 23. 6. 2024 - 20:06)

Ahoj mám doma manuál na přísnou výchovu holek už v pubertě ale myslím že by se to dalo použít i na mladší.Polkud máš zájem napiš mi email na [email protected] Rád ti ho pošlu Není to přímo muj ávod  ale myslím že ti to pomůže nebo v tom najdeš inspiraci

 

Anonym (Ne, 23. 6. 2024 - 15:06)

Nachystej si prut, co venku utrhneš, podej ho mamce nebo tátovi, svlíkni se tak, abys měla holý zadek a přehni se třeba o stůl, židli, křelo apod.

Default User Image
Effka (Ne, 23. 6. 2024 - 10:06)

Vidim, ze asi nikdo neporadi...

Default User Image
Effka (Pá, 21. 6. 2024 - 13:06)

Napisete nekdo  trochu vic? Hledam informace, jak na to, ale trochu opacne, jsem dcera a chtela bych to tak mit doma...Vim jsem asi divna ... Ale snad nekdo pochopi a poradi.

Anonym (Ne, 23. 6. 2024 - 11:06)

Ahoj jestly hceš napiš na [email protected] a poradím ti 

Default User Image
Zuzana (Pá, 21. 6. 2024 - 18:06)

Mám pro tebe pochopení dostávám často a prisne a vyhovuje mě to

Anonym (Pá, 21. 6. 2024 - 14:06)

Ahoj, jsem ráda, že nejsem jediná. Také jsem doma nebyla trestána, nebo tedy jen minimálně. Začala jsem asi před rokem chodit s klukem, který mi dává na zadek a podobně. Mně se to celkem zalíbilo a dohodli jsme se, že by se nám ještě líbilo, kdyby mě začali trestat i rodiče doma. Nebylo to jednoduché, ale teď už jsem trestána i doma.

Default User Image
Effka (Pá, 21. 6. 2024 - 15:06)

A jak jsi to zaridila? kolik je ti?

Anonym (Pá, 21. 6. 2024 - 16:06)

Budu mít brzy osmnáct. No když mě naši za něco plísnili nebo mi něco vytýkali tak jsem jim sama navrhla, že opravdu jsem zlobila a zasloužila bych si možná i na zadek. Nejprve jim to bylo divné ale nakonec souhlasili. Potom jsem navrhla, že možná bych si tak i zlepšila známky ve škole a tak teď dostávám i za horší známky.

Default User Image
Effka (Pá, 21. 6. 2024 - 16:06)

A dostavas hodne? Casto? a prisne? Ja jsem teda dost mladsi, ale laka me to, i mot pravidla a tak.

Anonym (Pá, 21. 6. 2024 - 17:06)

Tak asi jednou nebo dva krát za týden. Máma je o dost přísnější. Ta umí víc přitlačit. I já musím dodržovat pravidla. Dohodl je můj přítel s rodiči. Nebyla jsem nikdy nějak zvlášť zlobivá, ale teď jsem opravdu jako poslušná holčička.
Ty máš kolik? A doma tě rodiče vůbec netrestají?

Anonym (Pá, 21. 6. 2024 - 12:06)

Dávejte prutem nebo si sežente rákosku. Vždy by to mělo být na holou. 

Default User Image
Anonym4 (Pá, 21. 6. 2024 - 11:06)

Dřív jo, teď už ne. A kolik mají holky. U nás to bylo od 4 let na holou proutkem. Když decka něco udělali tak přišel trest. Já byla vychovavana úplně stejně taky proutkem na holou. Když zlobily, lhaly, tak si museli stáhnout kalhoty kluk slipy holka kalhotky nastavily holou bud předklon nebo přepnout přes stůl nebo kleknout na kolena opřít se o lokty a už proutek svihal na jejich holem zadku. Potom museli půl az hodinu klecet v koute. 

Default User Image
Ten přísný (Pá, 21. 6. 2024 - 06:06)

Výchovný výprask pro ženy... [email protected]..... domluva, pak reál..

Default User Image
Mike (Čt, 20. 6. 2024 - 23:06)

Kdyby nějaká slečna potřebovala dostat na holou tak napiš na email [email protected]

Default User Image
Olivie (Čt, 20. 6. 2024 - 22:06)

Vařečkou dostal prve náš Tomáš, kterému je jedenáct let a poněkud se zasekl u kamaráda a přišel domů hodně pozdě. Do telefonu nám pořád říkal, že už jde. A tak hned jak přišel a v předsíni se vyzul, tak si tam hned musel taky vysvléct  kraťasy a ty jeho  spoďáry, ponožky taky. Pak musel naklusat do pokoje a přehnout se přes sedačku. A pak tam dostal pořádný sekec na tu jeho holou. Křičel, až sousedi bouchali....Pak se musel jít umýt a hned do postele.

Default User Image
Anicka (Čt, 20. 6. 2024 - 21:06)

Ahojik take sem byla potrestana mamka se hodne zlobila musela sem se svliknout do naha pripravit rakosku a vystrcit zadek hodne sem na nej dostala

Default User Image
Zuzana (Čt, 20. 6. 2024 - 22:06)

Kolik ran Aničko?

Reklama

Přidat komentář