Reklama

Honění

Default User Image
Návštěvník (Út, 16. 4. 2024 - 20:04)

Jsem taky na dámské svetry, když vidím ženu ve svetru nejraději bych se jí zeptal jestli bych jsi nemohl zaonanovat o její svetr  doma to mám dovolené od ženy že si můžu půjčovat její svetry občas 

Default User Image
Pavel (Út, 16. 4. 2024 - 15:04)

Já s tím problém nemám, postará se moje holka a nebo její kamarádky, ale občas i sám. Holky to baví a stejně tak ode mě mají rády prstění až jsou pěkně mokré. 

Default User Image
Roman (Po, 15. 4. 2024 - 20:04)

Já mám zase rád ,když si můžu penis třít o dámský svetřík

Default User Image
Michal (Út, 16. 4. 2024 - 11:04)

To je čí svetřík ? Mámy ? Taky do něj stříkáš semeno ?

Default User Image
Roman (Út, 16. 4. 2024 - 11:04)

Ano mámy  ale buď to stříknu do rukávů nebo do svetru aby to nebylo vidět nejlepší je pěkně u krku když je rolák 

Default User Image
Michal (Út, 16. 4. 2024 - 12:04)

Já se to taky snažím tak dělat, když se vystříkám na povrch tak to hned pozná. Někdy mám prostě touhu to schválně nastříkat na povrch a čekat jak na to bude reagovat a co řekne. Roláky má však jen dva, většinou má na knoflíky.

Default User Image
Alča (Čt, 11. 4. 2024 - 18:04)

Frndu si honím často a nejraději ve sprše. Stačí mi k tomu jen několik málo minutek a jsem rozkoší hned blažená. 

Default User Image
josef (So, 20. 4. 2024 - 13:04)

moc rad bych te taky videl

Default User Image
Honza (Čt, 11. 4. 2024 - 13:04)

Venku už je teplo . Chce si někdo někde v lese zahrát na honěnou ? [email protected]

Anonym (Čt, 11. 4. 2024 - 14:04)
Default User Image
Kryštof (St, 10. 4. 2024 - 08:04)

Manželka mi ho hrozně ráda honí a když již cítím, že již budu hotový, tak naznačím a ona ho začne kouřit a já se jí udělám do pusy. Jí také prstím a až následně pak šukáme. Většinou tato předehra je u nás pravidělně před sexem.

Anonym (Po, 8. 4. 2024 - 20:04)

Dobrá honička je lepší než samotný sex.

Default User Image
Honza (Čt, 4. 4. 2024 - 09:04)

Mám to tak že když dlouhodobě oddaluji orgasmus, třeba i desetkrát za sebou,  se pak nakonec při tom mega-orgasmu a v tom návalu takové té pro mě až neskutečné slasti zapomenu, neudržím a hodně hlasitě si u toho zavzdychám až zakřičím. Dále by mě zajímalo zda také ženy mohou cíleně oddalovat svůj orgasmus za účelem jeho konečného zesílení a znásobení s následně silnějším prožitkem té vlastní slasti.  

Default User Image
jirka (Po, 1. 4. 2024 - 13:04)

A kdyz neni doma, tak se...Jirko, není to škoda? Až zase zařve "semeno", zařvi na ni "kunda" a pořádně tvrdě ji vopíchej... :))

Default User Image
Roman (Pá, 29. 3. 2024 - 15:03)

Že vás to porad baví, ty vaše historky o tom, jak slyšíte syna masturbovat a jak je hlasitý. Muž když masturbuje a ví, že je někdo poblíž, nikdy neheká a už vůbec nekřičí. Jasný, že když muž je sám, tak u toho vzdychá, ale pouze když je sám a je na 100% jistý, že vedle už nikdo není.

Anonym (Pá, 29. 3. 2024 - 16:03)

Když to není žádný tajemství, tak proč nedat pocity i při honění najevo. Při souloži v orgasmech oba s manželkoiu řveme, protože to zvyšuje rozkoš a sousedi můžou závidět. Každej to máme jinak.

Default User Image
Roman (Pá, 29. 3. 2024 - 16:03)

Při sexu ano, ale doma už nikdo není. Myslel jsem to tak, ze proste muž když ví, že je třeba máma vedle v obýváku, nebude hekat a řvát.

Default User Image
Michal (St, 17. 4. 2024 - 05:04)

Nebo naopak kluk nebo chlap chce na sebe upozornit a máma se půjde podívat, co se děje. Prostě chce být přistižen, taky jsem to tak dělal. Nebo jsem čekal až přijde máma z práce a když odemyká, tak jsem se začal honit.

Default User Image
A. (Po, 1. 4. 2024 - 14:04)

Já to na synovi i manželovi poznám, že to měli, podle toho, jak po tom vypadají. To jejich semeno je cítit ještě douho po tom co byli i kdyby nehekali.

Anonym (So, 30. 3. 2024 - 08:03)

Máma má takový přehled, že to neutajíš i kdybys byl jako myška. Pozná to i podle toho, jak potom vypadáš a pak jen na okraj poznamená aby ses pořádně umyl a uklidil "to" po sobě. Tím dává najevo, že o tobě ví úplně všechno. Kdy, kde, jak často atd. Zrova teď zahekal ve vedlejším bytě kluk tak nahlas, že je jasné, co to bylo. Nevím jestli je doma sám, nebo s mámou, ale té je to určitě jedno.

Reklama

Přidat komentář