Reklama

Honění

Default User Image
pavel (Čt, 15. 2. 2024 - 05:02)

Kdyz si to chci udelat, tak se musim zeptat partnerky a ona me to bud nedovoli nedo dovoli a urci jak, kde a kam mam strikat. Nebo si to musim udelat kdy si zamane .Zarve "semeno !" a ja se musim okamzite svleknout do naha, kleknout si pred ni a vystrikat se ji k noham, jako projev ucty, pokory, a dukaz jak me ona vzrusuje .

Default User Image
Vladimíra (Út, 13. 2. 2024 - 09:02)

Jednou jsem dělala takový průzkum mezi chlapy a mimo jiné tam byla otázka, zda masturbují a nejvíce mě překvapilo, že někteří nevěděli co to je a též nevěděli co je to ejakulovat. Když jsem již řekla, zda si ho honí a také vystříknou, tak se nejprve začervenali a nakonec přiznali, že ano. Další otázka byla jak často, tak se také zdráhali, ale jelikož to bylo anonymní, tak přiznali, že několikrát do týdně. Někteří, že i několikrát denně, ale to byli spíše svoboďáci.

Default User Image
přítel (Po, 12. 2. 2024 - 07:02)

Honění je činnost co dělá každý téměř od mala a přetrvá mu to až do stáří. Já jsem také jeden z těch. Prvně si nějak pamatuji, že jsem si ho honil se starším bráchou v asi čtrnácti, kdy jsem prvně vystříknul. Pak jsem si tu slast s ejakulací užíval až do dvaceti, kdy jsem byl na vojně a přijela tam za mnou přítelkyně a já prvně s ní šukal v motorestu na pokoji. Po vojně jsem byl ještě několik let sám a stále jsem honil, až jsem opět s jednou přítelkyní smočil a hned zasel semínko. Pak jsem šukal celkem pravidelně a se stále většími rozestupy. Teď tak jednou týdně.

Default User Image
kamarád (Ne, 11. 2. 2024 - 21:02)

Souložit mi již moc nejde, tak si pravidelně v neděli ráno ho vyhoním nebo mi ho vyhoní přítelkyně. Semeno nechám vystříkat o pyžama a pak dám pyžamo do prádla. Přítelkyně by ráda ho chtěla abych ji vystříkal pochvu, jenže já s docela malým penisem ji ho tam nestrčím i když mi stojí.

Default User Image
pavlík (Ne, 11. 2. 2024 - 19:02)

Kdyz si to chci udelat, tak se musim zeptat partnerky a ona me to bud nedovoli nedo dovoli a urci jak, kde a kam mam strikat. Nebo si to musim udelat kdy si zamane .Zarve "semeno !" a ja se musim okamzite svleknout do naha, kleknout si pred ni a vystrikat se ji k noham, jako projev ucty, pokory, a dukaz jak me ona vzrusuje .

Default User Image
Honza (Ne, 11. 2. 2024 - 19:02)

Jak se tady objevil znova můj komentář který jsem dal kdysi dávno  !? Kdo to dělá !?

Default User Image
Návštěvník (Po, 12. 2. 2024 - 08:02)

Tady na Doktorce se to občas stává. Vše je v počítači a párkrát jsem taky hleděl. Nic jsem nepsal a najednou můj příspěvek starý asi půl roku.

Anonym (Ne, 11. 2. 2024 - 19:02)

Prosím prosím smutně koukám. Pošle mi prosím někdo něco pro inspiraci. Jsem plnoletý. [email protected]

Anonym (Ne, 11. 2. 2024 - 18:02)

Mám při honění takový rituál.Mám na konferáku nakreslenou míru po deseti cm, jak daleko dostřiknu semenem a nejvíce mám dva metry dvacet pak to ze skla setřu a je čisto.

Default User Image
Karel (Čt, 8. 2. 2024 - 09:02)

Honím v posteli a mám připravený papírový kapesníček, někdy si na něj natáhnu prezervativ a hezky se do prezervativu vystříkám, že je plná špička i okolo. Když mi honí manželka tak se jí vystříkám na bříško nebo na prsa. 

Default User Image
Eduard Nud (Čt, 8. 2. 2024 - 09:02)

Já už to nedělal dva a půl roku. Tady v ústavu jen tak občas, když to nebyl ten Něžný Barbar. A potom. Můžu, ale nesmím.

Default User Image

Honění při psaní vzájemných  představ a fantaziích je někdy taky hodně uvolňující.

Default User Image
Frederik (Ne, 28. 1. 2024 - 13:01)

Potrebuju poradit. Většinou honím v koupelně, občas v posteli nebo na židli u pc. Tak mám dvě otázky, kam utirate sperma, když se vystrikate v posteli nebo na židli. A druhá otázka, je v pohodě když honim třikrát za sebou. Že vlastně vystrikam se poprvé, pak hned podruhé a hned zatím potřetí. Poprvé strikam hodně, podruhé méně a potřetí už jen neco málo vyteče. Tak se chci zeptat jestli to je zdravé a není to nějak škodlivý? Mě to takhle bavi a neboli me to. 

Default User Image
Slim (Út, 13. 2. 2024 - 13:02)

Vole, neslyšel jsi nikdy o papírových kapesnících??? Nebo o kousku toaleťáku?

Default User Image
Dan (So, 10. 2. 2024 - 01:02)

Ano je to normální honění je zdravý nevadí že si honíš třikrát za sebou 

Anonym (St, 7. 2. 2024 - 18:02)

To, že ti při rychle opakované ejakulaci semeno i výstřiky ubývají je úplně normální. V tom fofru ho tělo nestačí vyrábět. Platí to, že čím déle onanuješ, tím více semene. Poprvé toho je hodně, jsi nadržený, tak to může být rychle. Ale  pak, když masturbaci prodloužíš, tak zregeneruješ a semene může být opět dost, protože se doplní. Když jsem chtěl semeno utajit, tak jsem ho vypouštěl do kapesníků, ale máma stejně poznala čím jsou mokré, nebo naškrobené. U PC jsem ho pouštěl do kondomů, ale to se prodraží, tak do hrnku, ale občas mi to ulítne mimo. Onanie je zdravá. To ti potvrdí každý doktor.

Default User Image
Mladý kluk (So, 27. 1. 2024 - 11:01)

Přes půl roku jsem nestříkal , ale už to chci ukončit. je zde žena, co má nápad, co s tím vším semenem udělat? Klidně přes videohovor . Napiš na email [email protected] 

Anonym (So, 27. 1. 2024 - 11:01)

V sedací vaně. Namydlit péro mýdlem a to je ono. 

Default User Image
Honza (Pá, 26. 1. 2024 - 18:01)

Nejraději honím venku. Nemusím dávat pozor kam to nastříkám. Chce se někdo přidat ? [email protected]

Default User Image
Honza (Pá, 26. 1. 2024 - 18:01)

Nejraději honím venku. Nemusím dávat pozor kam to nastříkám. Chce se někdo přidat ? [email protected]

Reklama

Přidat komentář