Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Default User Image
Niki (Ne, 10. 3. 2024 - 15:03)

Ve 14, první sex při 15. narozkách, takové hromadné to bylo a s trapasy. Při 16. už nám šlo vše skvěle a teď nás už snad nic nepřekvapí. Škoda, že kluci nejsou při sexu aspoň trochu BI, mě holka nevadí a ráda si to s ní rozdám. 

Default User Image
Katka (Ne, 10. 3. 2024 - 21:03)

Já začala s kouřením dřív dvanáct třináct. Byla jsem za školou s kámošem. Jemu už bylo sedmnáct. namakanej ale sympoš. Nabídl mně cigo. Sem se zamozrejme zakuckala a tak jako že drsnacka říkám že radši kouřím jiný věci. On se smál a říkal že jsem určitě nikdy žádný pero nekourila, že bych ani nespolkla mrdku. Jestli prý chci ať mu to dokážu. Poprvé jsem měla pero v puse a zvládla to i spolknout. No a pak už se to rozjelo. Druhý den vzal kámoše a oznámil mě že jsem dobrá a od teď jim budu hulit péra . První sex jsem měla ale až v šestnácti. Holky lymám taky ráda. Jsem bi . No a máš pravdu škoda že i kluci nejsou většinou Bi i když jsem dva bi zažila a bylo to suoer. 

Anonym (So, 16. 3. 2024 - 16:03)

A jeden ho měl strčeného tobě v zadečku a ten druhý v jeho zadku a když jste sladili pohyby tak super? 

Default User Image
Katka (So, 9. 3. 2024 - 10:03)

Ano a ne jednou. Jsem z menšího města a vždy jsem spíš byla s kluky než s holkáma. Občas u nás bývají zábavy tak razime s patrou.   Mně je šestnáct takže pro pivko musí kluci. S nikým nechodím ale občas někomu vykourim nebo nastavím prdelku. Kluci si zvykli že jim dám když si řeknou.  

Anonym (So, 16. 3. 2024 - 16:03)

Jsi dobrá, je potřeba nabírat zkušenosti. 

Anonym (Pá, 8. 3. 2024 - 18:03)

Kamoška mě vzala na vesnickou zábavu. Ona tam byla ještě s mladším bratrem a jeho kamarádem. Trošku jsme popili a šla jsem se ven vyvětrat s jejím bratrem a skončili jsme na lavičce v blízkém parčíku. No a asi o hodinu později mě vytáhl ven i ten jeho kamarád. Je jasné co ode mě chtěl, ale mně to bylo blbé a tak jsem ho chtěla jen trochu pokouřit, ale nakonec mě přesvědčil a tak jsem měla poprvé takhle sex se dvěma kluky po sobě.

Default User Image
Katka (So, 9. 3. 2024 - 10:03)

Jj to znám nj kluci. Romantická vycházka a za chvíli mám pero v puse a polykam mrdku.

Anonym (Pá, 8. 3. 2024 - 14:03)

Jsme tři kluci a dvě holky a moc rádi se všelijak pošťuchujeme a sexujeme. Holkám se moc líbí, jak je postupně šukáme a mají rády v sobě i tři najednou. 

Anonym (Pá, 8. 3. 2024 - 16:03)

A sukaji taky kluci spolu?

Anonym (So, 16. 3. 2024 - 18:03)

 Jsi nějakej zvědavej, jsi buzík nebo šmírák? Hádám že si kundu ještě neviděl, možná na zdi kosočtvereček\\\\\\\\\\\\\ :-)

Anonym (So, 9. 3. 2024 - 09:03)

Ne, ale dotekům nezabráníš ať se v tom chumlu snažíš jak chceš, ale rozhodně spolu nic nemáme a nekouříme se, ani si ho nestrkáme do zadku. Holky se nás pokoušely přesvědčit, ale nám tohle fakt nic neříká. Ty naše holky jsou ovšem spolu běžně a nám klukům se samozřejmě jejich hrátky spolu líbí, kterému klukovi by se nelíbil sex holek. Chvíli je necháme a potom jdeme do nich. Sex holky s holkou bereme jako normální a nebereme ho jako něco divného a špatného, prostě k holkám patří. 

Anonym (So, 16. 3. 2024 - 18:03)

Fuj, mít žaluda od hoven, no to je tedy chuťovka. Vždyť ani nevíš co v té prdeli má, jaké bakterie,  bleblebléé  mě se chce blejt.

Anonym (So, 9. 3. 2024 - 20:03)

Tak to je smutne ze na holky sa radi juknete ale Vy spolu nic neskusite. Skor je to ubohe!

Anonym (Pá, 8. 3. 2024 - 13:03)

🤫🤫🤫😁

Anonym (Pá, 8. 3. 2024 - 16:03)

Akoze davaji si spolu kluci anal? Lizou si dirku a kouri penisy a vystrik do pusy? A polykaji se? Krasa

Default User Image
MMMM (Pá, 8. 3. 2024 - 09:03)

Chodíme na skupinový sex s výměnou partnerů, prostě máme rádi šukání a vzrušuje nás pohled na jiné a když se dívají na nás. Manželka je nadržená , když vidí ty stojící ocasy a miluje když ji ošukají dva i tři chlapi po sobě a všichni se do ní vystříkají. Vždy je na nějakou dobu ukojená . 

Anonym (Pá, 8. 3. 2024 - 11:03)

A můžu vám ukázat 😁🤫 svýho?

Anonym (Pá, 22. 9. 2023 - 07:09)

Není nad ulepená stehna, mokré flekaté kalhotky a rozpálenou, voňavou kundičku přítelkyně, když se nad ránem vrátí z párty, vykasá si minišaty, obkročmo si na mě sedne a začne vyprávět, co tam prováděla a kdo všechno se do ní udělal... Taky to máte rádi?

Anonym (Út, 9. 1. 2024 - 12:01)

Jo, je skvělé, když takhle přijde a strčím ho do těch zbytků po druhých a udělám se do ní taky. 

Default User Image
Karel (Po, 25. 9. 2023 - 13:09)

Tak to můžu taky 

Reklama

Přidat komentář