Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
Anonym4 (St, 6. 3. 2024 - 10:03)

To jsem taky nepatří. Tohle si pište na jiné stránky. Tohle už je BDSM.

Default User Image
Ondra (St, 6. 3. 2024 - 10:03)

Hledám někoho kdo my dá pořádný výprask na holou( rákoskou, řemenem, páskem, vařečkou, rukou). Můžete mě ztrapnit můžete mě namlátit na halou. Budu váš otrok který bude trestaný za všechno výpraskem na holou. Budu moc rad když se ozvěte na e-mail [email protected]. Cenu dohodou. A můj zadek je na vás připravený a můžete mě chytit za koule a můžete mě klidně svázat. Ještě jednou budu moc rad když se ozvete

Default User Image
Klára (Po, 4. 3. 2024 - 21:03)

Ahoj,

co děláte, když se kluk udělá dřív než vy? 

Default User Image
Andrej (Út, 12. 3. 2024 - 21:03)

Dobrý den Kláro chci se zeptat jestli by jste mě byla schopna dat výprask budu moc rad když se domluvíme 

Default User Image
Slávek.eu (Út, 5. 3. 2024 - 08:03)

Kláro, pokud se ptáš na této stránce, znamená to, že chceš slyšet / číst, jak moc ran a čím by měl dostat na holou? Pokud je to vaše oboustranná preference, tak se jistě na něčem domluvíte. Pokud s tím chceš začít sama, že se mu třeba bude líbit a bude mu to i prospívat, pak je to ideální příležitost mu říct, že by za to měl dostat naplácáno na holou a ať si vybere čím.

Default User Image
Anonym4 (Út, 5. 3. 2024 - 08:03)

Tohle si pište na jinou stránku nebo jinej server tady se píší výprasky.

Anonym (Út, 5. 3. 2024 - 18:03)

Možná že má na mysli vyprasky

Default User Image
Nikdo (Po, 4. 3. 2024 - 19:03)

Ahoj všem jsem mladá holka (19) která chce dostat výprask vším co budete chtít vy budu vás poslouchat. Jsem z Prahy. Pokud je tu někdo kdo by chtěl dát pořádný výprask mladé dívce tak mi napište na [email protected] děkuji😆

Anonym (Út, 12. 3. 2024 - 16:03)

Už jsem ti napsal

Default User Image
Anonymní žena (St, 6. 3. 2024 - 13:03)

Tak se trochu popiš......:-)

Default User Image
Nikdo (St, 6. 3. 2024 - 14:03)

Dobře popíšu se: no...jsem studentka která ve volném čase pořád sportuje (na profesionální úrovni), takze nemam moc času na školu😅🙈 ale co se týče toho výprasku budu tě poslouchat na slovo s tim mam docela problémy abych se s dotyčným (dotyčnou). Asi tak no cim bych chtěla dostat chci zkusit vařečku ale je mi to vlastne jedno cim dostanu jen kdyby ti to nevadilo tak když bychom se domluvili tak abys ses nenechala obmekcit pláčem ani prošením. Děkuju a kdyžtak mi na ten emailnapis a můžeme si napsat do soukromých zpráv.  

Default User Image
Slávek.eu (So, 9. 3. 2024 - 04:03)

Napsal jsem ti. Líbí se mi, že se chceš domluvit, že můžeš brečet i prosit, jak chceš, dokud však nebudeš zbita dostatečně, tak výprask bude pokračovat.

Anonym (Čt, 7. 3. 2024 - 17:03)

Nechybí tam část věty co konkrétně s tím dotyčným (dotyčnou) ? 

Default User Image
Nikdo (So, 9. 3. 2024 - 14:03)

Ano máte pravdu chybí mi tam konec věty dotyčný (dotyčná) a ja se s nim pokaždé požádám protože s tim posloucháním mám problém. 

Anonym (So, 9. 3. 2024 - 15:03)

Myslel jsem. Děkuji za odpověď. 

Default User Image
Přísná máma (So, 2. 3. 2024 - 18:03)

Pondělní výprask zabral jen do dnešního doučování. Po něm naše  Lucie začala mít vzteklá a nepříjemná, protože si asi myslela, že jedna hodina bude stačit, načež jsem jí oznámila, že zítra má zaplacené dvě. Totální hysterie, že zítra má nákupní den s kamarádkami, tak jsem se naštvala a koupila pár pořádných facek místo čehokoliv jiného. Zadek má ještě citlivý, ale rukou jich padesát poctivých dostala. Soused už je starší pán, tak byl u nás zaťukat jestli je všechno v pořádku, proto dcera ječela jak kdybych ji práskala bičem. Nechci aby musela spát na břiše, ale výprasky budou třeba. Existuje nějaká mastička na rychlé hojení ( otoky, jelita, modřiny). Děkuji.

Default User Image
Kuba (Po, 4. 3. 2024 - 19:03)

50 ran rukou? To vás musela bolet ruka víc, než dceři zadek :D

Default User Image
Adam (Út, 12. 3. 2024 - 21:03)

Dobrý den Kubo chci se zeptat jestli by jsme se mohli domluvit na výprask hrozně rad bych od vás dostal. A chtěl by se domluvit na e-mailu [email protected] budu moc tad když se ozveš 

Default User Image
Přísná máma (St, 6. 3. 2024 - 14:03)

V tom vzteku jsem to ani necítila, to mi věřte. 

Default User Image
Anonym4 (Ne, 3. 3. 2024 - 08:03)

U nás žádné masticky. Po vyprasku dcery a syna to necháváme hojit přírodní cestou. Sice se jim deti ve škole smejou když jsou v tělocviku a vidí na zadku nějakej ten pruh nebo modřinu a i se stydí ale to je součást trestu.

Reklama

Přidat komentář