Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
Petr (St, 6. 3. 2024 - 13:03)

Taky jsem měl podobnou výchovu, mně výpraskem na zadek trestala hlavně maminka

Default User Image
Petr (St, 6. 3. 2024 - 13:03)

Taky jsem měl podobnou výchovu, mně výpraskem na zadek trestala hlavně maminka

Default User Image
Petr (St, 6. 3. 2024 - 13:03)

Taky jsem měl podobnou výchovu, mně výpraskem na zadek trestala hlavně maminka

Default User Image
Petr (St, 6. 3. 2024 - 13:03)

Taky jsem měl podobnou výchovu, mně výpraskem na zadek trestala hlavně maminka

Default User Image
Petr (St, 6. 3. 2024 - 13:03)

Taky jsem měl podobnou výchovu, mně výpraskem na zadek trestala hlavně maminka

Default User Image
zz (Ne, 25. 2. 2024 - 11:02)

zz

Default User Image
Vladimír (So, 24. 2. 2024 - 16:02)

Výprask na holou je součást trestu, pokud budete při trestání sami, tak ho to nijak neponíží. A nechal bych ho před bitím svléknout úplně donaha a samozřejmě taky zout do bosa. A ten zadek by měl mít při bití pořádně vyšpulený, měl by se tedy přes něco přehnout, nebo klečet na posteli a opírat se o lokty.  Může při trestání i stát, v předklonu a opírat se rukama o kolena. A klidně bych mu dal při větším provinění i řemenem, na tu jeho holou zadnici.

Default User Image
zz (Ne, 25. 2. 2024 - 11:02)

zz

Default User Image
Adam (Ne, 25. 2. 2024 - 11:02)

Chápu, jak to myslíte, za mně to také tak bylo, ale občas mi ten stud přišel horší než ten samotný výprask. Nechci aby to syna nějak ovlivnilo do budoucna. Výprask musí bolet, a proto mu nedávám přes kalhoty, ale právě přes trenky a také mi zde od jedné paní bylo doporučeno, že výprask na holou není nejlepší nápad. Neříkám, že nemáte pravdu, ale asi tuto variantu nezvolím. Zatím ho mám přehnutého přes koleno, nechce moc držet a pořad se snaží nějakým způsobem vymanit. Proto je tato poloha prozatím asi ta nejlepší, mohu si ho lehce přidržet a pro výprask vařečkou je asi nejideálnější. Pamatuju si, že jsem dělal úplně to samé a až s vyšším věkem jsem pochopil, že čím víc budu odporovat, tak tím víc dostanu. Potom jsem už jen držel a přijal zasloužený trest. Ohledně toho řemenu si právě nejsem vůbec jistý, syn je pořad ještě pořád malý kluk a nedělá žádné strašné věci.  Možná když bude starší, opravdu nevím. Já jako dítě dostával v podstatě jenom opaskem, vařečkou jen zřídka, to u nás platilo ještě pravidlo, že holka dostává vařečkou a kluk opaskem, ale to byla jiná doba. Dnes už je i samotný výprask pomalu zakázaný. Přitom díky němu je syn jako vyměněný, poslušný a seká latinu. Je opravdu účinný, i když je ho čas od času potřeba zopakovat. Od té doby nejsou potřeba ani žádné zákazy nebo jiné tresty, někdy stačí jen vytáhnout vařečku ze šuplíku… přitom do nedávná jsem si s nim vůbec nedokázal poradit.

Default User Image
Vladimír (Ne, 25. 2. 2024 - 16:02)

No dobře, konejte tak, jak to cítíte. Jen, bych se zeptal, kde chlapec dostává. Vařečku předpokládám vytáhnete v kuchyni a pak s ním jdete do dětského pokoje, nebo mu nařežete v obýváku, či v kuchyni? A nějaká příprava na výprask asi bude, i když to není na holou. Předpokládám, že si chlapec musí povolit kalhoty a stáhnout si je pod zadek, nebo si je musí svléknout. Vy tedy asi sedíte a máte ho přehnutého přes kolena. Asi mu taky vyhrnete triko, nebo mikinu, nebo co zrova má, aby to nezakrývalo zadek. Řekl bych, že i takováhle příprava už trochu chlapce trestá, i když nemusí vystrčit holou. Říkáte, že kluk muc nedrží, takže se kroutí, takže ho musíte druhou rukou přidržovat. Držíte mu i ruce, nesnaží se s nimi chránit si zadek? A asi taky kope při bití nohama. A spřibývajícím počtem ran se pak zklidní, chápu to tak? A po výprasku asi pláče v pokojíku na posteli?

Default User Image
Adam (Po, 26. 2. 2024 - 22:02)

Prozatím to u nás probíhalo tak, že jsem si se synem sednul u něj v pokojíčku a promluvili jsme si spolu o jeho chování. Vysvětlilil jsem mu, že takové chování nemůžu strpět, což si myslím je velmi důležité, aby dítě vědělo proč je trestané, až pak to může mít nějaký výchovný efekt. Pak jsem mu oznámil, že dostane výprask. Poprvé vlastně vůbec nevěděl, co přesně vůbec výprask znamená, a tak se mu ani příliš nebránil, při dalších dvou se už ale snažil odprosit. Poté si přinesu vařečku z kuchyně, požádám syna aby si částečně sundal kalhoty, tak aby jimi neměl překrytý zadek a cítil se pohodlně, a přehnul se mně přes koleno. Jde to vždy s obtížemi, ale prozatím mě vždy poslechnul. Vyhrnu mu svršek a začnu jej vyplácet. Většinou za začátku drží a snaží se být statečný, ale po pár ranách už chce utéct a proto si ho musím druhou rukou přidržet. Nedostává mnoho, tak okolo 20 ran, nechci ho nějak týrat, ale výprask prostě musí bolet. Poté ho obejmu a řeknu, že ho mám rád, ale že trest opravdu zasloužil. Nakonec ho nechám samotného, kde se ještě trošku vybrečí. Není to nějaká záměrná příprava a popravdě mě to ani nenapadlo, že by ho takováhle rádoby příprava mohla trestat.

Default User Image
Vladimir (Ne, 3. 3. 2024 - 16:03)

Ještě Vám napíšu, jak můj syn trestá své děti, mé vnuky. Podobně byl kdysi ode mě trestán i on. Klukúm je teď devět a jednenáct let. Když si to zaslouží, dostanou výprask. Při bití jsou vysvlečení, mají jen trička a dostávají rány řemenem na holý zadek. Já jsem jejich potrestání neviděl, ale když jsem byl jsem u nich na návštěvě , tak jsem je několikrát slyšel, když byli v pokojíku biti. Podrobnosti o tom, jak je trestá, mi řekl syn. Když jsem tedy u nich byl nedávno na návštěvě , tak si je zavolal odpoledne do obýváku a probíral s nimi jejich chování a známky ve škole. Pak jim po delším hovoru řekl, že oba dostanou. Kluci si hned  rychle zuli  bačkory, sundali si ponožky a bosí šli  do pokojíku. Syn šel za nimi s řemenemem. A pak už bylo za chvíli slyšet pleskavé rány řemenem, dětský křik, pláč a bědování. Kluci si tedy musí pro každý výprask přijít bosí, v pokojíku se pak ještě svlečou do trička a lehnou si na břicho každý na svou postel. Trička si před bitím vyhrnou na záda a pak dostanou pořádně  řemenem přes ten jejich holý zadek. Od dvaceti do třiceti ran. Většinou bývají biti oba najednou, dostávají tak jednou za měsíc.

Default User Image
Vladimír (So, 2. 3. 2024 - 17:03)

Jenom mám ještě malé postřehy - nevím proč chcete, aby se syn při výprasku cítil pohodlně. Výprask je trest  a měl by motivovat k tomu, aby se trestaný rozhodně necítil pohodleně, tedy aby už nejednal tak, že by se toto trestání muselo opakovat. Za mě tedy celý trest i s přípravou na něj musí být nepříjemný! A pak nevím, jak se může někdo cítit pohodlně s částečně spuštěnými kalhotami, já tedy určitě ne. Je mi nepříjemné, když mi kalhoty slézají a popotahuju si je, aby mi držely, tedy s kalhotami na půl žerdi by mi dobře nebylo. Takže kalhoty buď oblečené, nebo svlečené. Teď nelmuvím o trestání, ale o pocitech, které má tak asi většina lidí. A když chlapec není bit na holou, tak nechápu, že by ho jako nějak strašně ponížilo, kdyby si před tím sundal kalhoty. On nechodí nikdy doma v trenkách? Vždyť je to malý kluk a alespoň za mě se kluci nikdy nestyděli být v trenkách....

Default User Image
zz (Ne, 25. 2. 2024 - 11:02)

zz

Default User Image
Šárina (Ne, 25. 2. 2024 - 04:02)

Souhlas prakticky se vším co jste napsal, avšak nejlíp si to trestaný užije, když leží či je o něco přehnut nebo se opírá o lokty. Takto je aspoň kůžička na zadečku pořádně napnutá a o to tady jde. Každý švih musí působit bolest, v tom je podstata trestu. Synovi bude 12 a zatím mu nechávám tričko, ale taky půjde úplně donaha.

Default User Image
Zuzana (Ne, 25. 2. 2024 - 22:02)

Správně podstata trestu je co největší bolest

Anonym (Ne, 25. 2. 2024 - 19:02)

Čím,za co a jak dostává? Svlekate ho vy nebo on sám?

Default User Image
Šárina (Po, 26. 2. 2024 - 03:02)

Dostává většinou starou rákoskou, nebo i rukou - hnětu mu zadek a z ničeho nic dopadnou rány. Výprask provádím tak 3 krát do měsíce a to za odmlouvání, nesplnění povinností a pod. Doma musí být stoprocentní pořádek, nesnesu nedbalost. Největší trest pro něj je před výpraskem, kdy se přede mnou musí sám svléknout. Nechám jej tak minutu stát a pak si ho přehnu a už to začne!

Default User Image
Metmaster13 (Pá, 16. 8. 2024 - 08:08)

Jůůů.

To bych chtěl taky zažít.

[email protected]

Anonym (Po, 26. 2. 2024 - 13:02)

Přes co ho přehnete?

To se musí stydět, když stahuje slipy, že?

Reklama

Přidat komentář