Reklama

Polykání spermatu

Default User Image
Mira (Čt, 7. 3. 2024 - 15:03)

Mám dobre semeno ale ona chce ať to vždy spolknu já. Vzrušuje ji to a říká že když už to dělá takto chce aby to tak už zůstalo. 

Anonym (Ne, 10. 3. 2024 - 22:03)

Od jiných jí to chutnalo a Tobě to nedopřeje? 

Default User Image
Mira (Ne, 21. 4. 2024 - 11:04)

Jo mne jedinému nikdy nespolkla . Při tom vím ze jednu dobu na zábavě vykourila každému kdo chtěl. Jako zkoušel sem ji už mockrát přemluvit ale vždy stejný výsledek. Pohrozilila ze jestli to nespolknu už mě nikdy nevykouří.

Anonym (St, 6. 3. 2024 - 13:03)
  • Ano dám si jeho dávku semínka, a holky, chutná mi.
Anonym (Út, 5. 3. 2024 - 08:03)

Tak to jste pěkný čuňata, ty i ty tvoje kámošky. To je na Slovensku tak špatně, že nemáte co do huby?

Default User Image
Ester (Po, 4. 3. 2024 - 14:03)

Já polykání miluji a semeno mně chutná.   Poprvé jsem vykourila klukovi když mě bylo třináct. Teď je mn  25 a určitě jsem vykourila minimálně stovky per. 

Anonym (Út, 27. 2. 2024 - 15:02)

sperma je mana. Jsem ráda, že ten můj ho má pořád dostatek

 

Default User Image
Anonym (Po, 4. 3. 2024 - 14:03)

Moje partnerka se semnou  po vykouření o semeno podělí. Na poprvé se mi to nelíbilo, ale nějak mi to zachutnalo. Na oplátku, když vyteču do její jeskyňky jí vylizuju a pusinkuju.

Default User Image
Anka (Út, 27. 2. 2024 - 11:02)

Jaké je semeno jsem poznala v necelých 13, mladšímu bratrovi začly poluce a brzy poté už honil. Byla jsem na to hrozně zvědavá a každé ráno, nebo když nebyl doma mu prohlížela postel a prádlo. Už bez toho nedokážu být, teď je bráchovi 15 a jeho semeno je to něj.Je jasné že o tom neví.

Anonym (Út, 27. 2. 2024 - 10:02)

Moje sperma mi chutná hodně moc , a sperma mého přítele mi chutná ještě víc.

 

Default User Image
? Martina (Po, 26. 2. 2024 - 08:02)

Polikam sperma od 12 a jeto lahoda.

 

Default User Image
Kluk (Po, 26. 2. 2024 - 19:02)

A kolik ti je teď let, pokud se můžu zeptat ? 

Kde bydlíš, nechceš vykouřit péro i mě, děkuji ?

Default User Image
David (Ne, 25. 2. 2024 - 07:02)

spíš vadilo nevěra. pokud dala jinde co chtěl naposled nevěra ta poslední nej meta pro muže. i dozvěděl i později od nového frajera že  vše.

ale to bylo mladší ono nutit rozmezí 15 a 19 let pokud neměly jich dost... jde o zkušenosti i u chlapa něco prožít... třeba zalíbí nebo ne.

mám 23.let a gel a hračky zatím spokojení, trošku sluty. užiju než omrzí.

Default User Image
David (Ne, 25. 2. 2024 - 06:02)

neřešil zeptal nebo sama řekla nepolykám. 

víc věcí nervy my tu hlavu nebo tě pobleju zadeček v žádném případě ne atd.

sex neřeším většinou to bylo krátce... a našly i co bez problému.

Default User Image
Eva.c (Pá, 23. 2. 2024 - 07:02)

S kamarádkama vždy polykáme, to k sexu snad patří jako samozřejmost, nedovedu si představit, kdybych to vyplivla, jak by na to asi ten kluk koukal. 

Default User Image
petr (Pá, 23. 2. 2024 - 13:02)

Ono je tristní, když si pak holka semeno vyplivne do dlaní, nese jako svátost boží do koupelny a něco mele o nehygieičnosti rálního sexu... No, dlouho jsem to s ní nevydržel. 

Default User Image
Jana (Ne, 25. 2. 2024 - 11:02)

Nedivím se ti a ty dotyčné, co tohle dělají nechápu. Spolknout semeno je normální a k orálu patří jako samozřejmost. Setkala jsem se i s klukama, kteří nechtěli, abych hned spolkla a líbali se se mnou a spolkli jsme vše společně. 

Default User Image
Jitka (Čt, 7. 3. 2024 - 15:03)

Ano to je ideální a nejlepší. Mám ráda kluky co nemají problém spolknout svoje semeno. 

Default User Image
helena (Čt, 22. 2. 2024 - 23:02)

Ja sem se sesvim muzem seznamila na zakladce.Uz tehdi jsem mu ho kourila a polikala jeho semeno.Tim to mu davam najevo,ze ho moc a moc miluju a jsem rada ze ho muzu takto uspokojovat a spolknou jeho teple semeno.A ta kurva chodil za druhýma a na mne

Anonym (Čt, 22. 2. 2024 - 20:02)

Skvělé, děláme to stejně, jen mojí partnerce občas pomůže kamarádka. 

Reklama

Přidat komentář