Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
Milouš. (Po, 26. 2. 2024 - 22:02)

Ahoj Ondro , napiš mi na :  

[email protected]

Default User Image
Milouš. (Po, 26. 2. 2024 - 22:02)

Ahoj Ondro , napiš mi na :  

[email protected]

Default User Image
Ondra (So, 24. 2. 2024 - 03:02)

Je mi 16 let. Hledám někoho kdo my je schopný dát pořádný výprask na holou ( řemenem, rákouskou , kartáčem, rukou, vařečkou, atd.) jsem schopny i zaplatit cenu 200kč. Jsem schopný snést každou ránu a i vydržím v každé pozici. Neváhejte se ozvat na e-mail [email protected] . Nikdy jsem nedostal od nikoho na holou tak se neváhejte ozvat protože to potřebuji dost.

Default User Image
zz (Ne, 25. 2. 2024 - 11:02)

zz

Default User Image
Ondra (So, 24. 2. 2024 - 03:02)

Je mi 16 let. Hledám někoho kdo my je schopný dát pořádný výprask na holou ( řemenem, rákouskou , kartáčem, rukou, vařečkou, atd.) jsem schopny i zaplatit cenu 200kč. Jsem schopný snést každou ránu a i vydržím v každé pozici. Neváhejte se ozvat na e-mail [email protected] . Nikdy jsem nedostal od nikoho na holou tak se neváhejte ozvat protože to potřebuji dost.

Default User Image
Ondra (So, 24. 2. 2024 - 01:02)

Ahoj je mi 16 let a potřebuji dostat výprask nikdy jsem ho nedostal a tak bych byl rád kdyby se někdo ozval a byl by ochoten my dát pořádný výprask na holou klidně bych mu i dal 200 Kč za poradny výprask 

Default User Image
Ondra (So, 24. 2. 2024 - 01:02)

Ahoj je mi 16 let a potřebuji dostat výprask nikdy jsem ho nedostal a tak bych byl rád kdyby se někdo ozval a byl by ochoten my dát pořádný výprask na holou klidně bych mu i dal 200 Kč za poradny výprask 

Default User Image
Domina (So, 24. 2. 2024 - 17:02)

Mám pocit, že tam jedna nula chybí. 

Default User Image
Adam (Pá, 23. 2. 2024 - 09:02)

Dobrý den, zhruba před půl rokem jsem se zde radil ohledně výchovy mého tehdy 8 letého syna. Byl neposlušný, sprostý a často odsekával... nevěděl jsem si s ním vůbec rady, a proto mě napadl už jedině výprask. Zde v diskusi mi bylo doporučeno to zkusit a tak nakonec dostal vařečkou pětadvacet na zadek. Byl sice ze začátku zaražený, protože výprask předtím nikdy nedostal, a po exekuci došlo k slzám (protože co si budeme, výprask musí bolet, je to jeho účel), ale již po prvním výprasku se jeho chování zlepšilo a i když máme mezi sebou kamarádský vztah, tak má ke mně větší respekt. Jelikož se výprask osvědčil, tak jsem se rozhodl výprask zařadit do výchovy. Vím, že se to v dnešní době už moc nepoužívá, ale v určitých případech si myslím může být učinný. Když se podívám do svého dětství, tak jak většina kluků v 90. letech dostávalo na zadek, tak já jsem nebyl výjimkou a možná i díky tátově přísné výchově a jeho opasku jsem nakonec vystudoval vysokou školu. V té době bych to nikdy nepřiznal, ale vždy jsem dostal spravedlivě a jsem vlastně za ty výprasky rád. Vždy jsem si myslel, že já nikdy své děti bít nebudu, avšak musím uznat, že v některých situacích je fyzický trest potřeba. Samozřejmě je udílím pouze výjimečně a od té doby dostal pouze další dva výprasky a to za pozdní příchod (přišel od kamaráda o hodinu později) a lhaní. Takže moje rada zní, že pokud vaše dítě opravdu překročí takovou tu tzv. mez a vy máte pocit, že zaslouží dostat výprask, tak bych mu po domluvě s matkou/otcem exekuci udělil. Žádné extrémní bití, opravdu nejsem žádný tyran. Mně se zatím osvědčil výprask přes trenky (nechci syna jakkoliv zesměšňovat, ale zároveň přes kalhoty by výprask nebyl tak bolestivý), prozatím dostává vařečkou (v pozdějším věku přistoupím možná k opasku) a maximálně do 30 ran. 

Default User Image
Petr (St, 6. 3. 2024 - 13:03)

Taky jsem měl podobnou výchovu, mně výpraskem na zadek trestala hlavně maminka

Default User Image
Petr (St, 6. 3. 2024 - 13:03)

Taky jsem měl podobnou výchovu, mně výpraskem na zadek trestala hlavně maminka

Default User Image
Petr (St, 6. 3. 2024 - 13:03)

Taky jsem měl podobnou výchovu, mně výpraskem na zadek trestala hlavně maminka

Default User Image
Petr (St, 6. 3. 2024 - 13:03)

Taky jsem měl podobnou výchovu, mně výpraskem na zadek trestala hlavně maminka

Default User Image
Petr (St, 6. 3. 2024 - 13:03)

Taky jsem měl podobnou výchovu, mně výpraskem na zadek trestala hlavně maminka

Default User Image
Petr (St, 6. 3. 2024 - 13:03)

Taky jsem měl podobnou výchovu, mně výpraskem na zadek trestala hlavně maminka

Default User Image
zz (Ne, 25. 2. 2024 - 11:02)

zz

Default User Image
Vladimír (So, 24. 2. 2024 - 16:02)

Výprask na holou je součást trestu, pokud budete při trestání sami, tak ho to nijak neponíží. A nechal bych ho před bitím svléknout úplně donaha a samozřejmě taky zout do bosa. A ten zadek by měl mít při bití pořádně vyšpulený, měl by se tedy přes něco přehnout, nebo klečet na posteli a opírat se o lokty.  Může při trestání i stát, v předklonu a opírat se rukama o kolena. A klidně bych mu dal při větším provinění i řemenem, na tu jeho holou zadnici.

Default User Image
zz (Ne, 25. 2. 2024 - 11:02)

zz

Default User Image
Adam (Ne, 25. 2. 2024 - 11:02)

Chápu, jak to myslíte, za mně to také tak bylo, ale občas mi ten stud přišel horší než ten samotný výprask. Nechci aby to syna nějak ovlivnilo do budoucna. Výprask musí bolet, a proto mu nedávám přes kalhoty, ale právě přes trenky a také mi zde od jedné paní bylo doporučeno, že výprask na holou není nejlepší nápad. Neříkám, že nemáte pravdu, ale asi tuto variantu nezvolím. Zatím ho mám přehnutého přes koleno, nechce moc držet a pořad se snaží nějakým způsobem vymanit. Proto je tato poloha prozatím asi ta nejlepší, mohu si ho lehce přidržet a pro výprask vařečkou je asi nejideálnější. Pamatuju si, že jsem dělal úplně to samé a až s vyšším věkem jsem pochopil, že čím víc budu odporovat, tak tím víc dostanu. Potom jsem už jen držel a přijal zasloužený trest. Ohledně toho řemenu si právě nejsem vůbec jistý, syn je pořad ještě pořád malý kluk a nedělá žádné strašné věci.  Možná když bude starší, opravdu nevím. Já jako dítě dostával v podstatě jenom opaskem, vařečkou jen zřídka, to u nás platilo ještě pravidlo, že holka dostává vařečkou a kluk opaskem, ale to byla jiná doba. Dnes už je i samotný výprask pomalu zakázaný. Přitom díky němu je syn jako vyměněný, poslušný a seká latinu. Je opravdu účinný, i když je ho čas od času potřeba zopakovat. Od té doby nejsou potřeba ani žádné zákazy nebo jiné tresty, někdy stačí jen vytáhnout vařečku ze šuplíku… přitom do nedávná jsem si s nim vůbec nedokázal poradit.

Default User Image
Vladimír (Ne, 25. 2. 2024 - 16:02)

No dobře, konejte tak, jak to cítíte. Jen, bych se zeptal, kde chlapec dostává. Vařečku předpokládám vytáhnete v kuchyni a pak s ním jdete do dětského pokoje, nebo mu nařežete v obýváku, či v kuchyni? A nějaká příprava na výprask asi bude, i když to není na holou. Předpokládám, že si chlapec musí povolit kalhoty a stáhnout si je pod zadek, nebo si je musí svléknout. Vy tedy asi sedíte a máte ho přehnutého přes kolena. Asi mu taky vyhrnete triko, nebo mikinu, nebo co zrova má, aby to nezakrývalo zadek. Řekl bych, že i takováhle příprava už trochu chlapce trestá, i když nemusí vystrčit holou. Říkáte, že kluk muc nedrží, takže se kroutí, takže ho musíte druhou rukou přidržovat. Držíte mu i ruce, nesnaží se s nimi chránit si zadek? A asi taky kope při bití nohama. A spřibývajícím počtem ran se pak zklidní, chápu to tak? A po výprasku asi pláče v pokojíku na posteli?

Reklama

Přidat komentář