Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Default User Image
Jitka (Čt, 15. 2. 2024 - 07:02)

Kalhotkové nebo slipové, to je jedno a to samé!

Default User Image
Klárka (St, 14. 2. 2024 - 17:02)

Slipy jsou v překladu kalhotky.

Default User Image
Lenka (St, 14. 2. 2024 - 14:02)

Když pretahuji synovi předkožku stáhnu mu ji ze Žaluda až ke kořeni penisu,má ho potom úplně celého holého. Chtěla bych se zeptat jestli je to v pořádku?

Default User Image
Lenka (So, 10. 2. 2024 - 11:02)

Můj  4 letý syn má obrovský penis, už mu hodně i stojí stydím se za něj  i jsem pyšná měří mu  už tet 17cm 

 

Default User Image
Klára (So, 17. 2. 2024 - 06:02)

4 roky 17 cm a tvůj manžel 30let a 50 cm ne tvl muj chlap ma 18 cm a beru ho jako velkého kámoška ma manžela a ten ma 11 cm stoporeny 

Default User Image
Mirka (Pá, 9. 2. 2024 - 18:02)

Mému synovi stoji taky často je mu 13 a od 11 má obřízku

Default User Image
Lenka (Pá, 9. 2. 2024 - 17:02)

Stojí vaším synům pořád penis?

Default User Image
Anonym (So, 17. 2. 2024 - 10:02)

“Lenko”, proč to potřebuješ vědět? Ne penis, ale rozum mi nad tím zůstává stát. Možná si na to založ diskusní vlákno. 

Default User Image
Jana (Pá, 9. 2. 2024 - 18:02)

Ano mému pořád stojí, občas ho má úplně rudého a velkého 

Default User Image
Jana (Pá, 9. 2. 2024 - 18:02)

Ano mému pořád stojí, občas ho má úplně rudého a velkého 

Anonym (Pá, 9. 2. 2024 - 18:02)

Je mi 15 let a netuším co to je za otázku? Jasně, že každému stojí

Default User Image
Max (St, 6. 3. 2024 - 10:03)

Nemáš pravdu, mi nikdy nestal, ani jsem o tom nevěděl že něco takového existuje, považoval jsem tuto součást jen na čůrání, v 15 jsem ho měl tak okolo 5 cm, teprve ve 28 okolo 6 cm, moje nastávající a současná žena mi ho postavila na prvním rande na délku 8 cm, nikdy delší nebyl. Co bych za to dal, kdyby dnes v 70 ho měl aspoň 3 cm, je většinou zalezlý a délka max. okolo 1,5 cm, problém s čůráním - není ho možnost uchytit

Anonym (St, 14. 2. 2024 - 16:02)

Manželka dlouho neviděla můj penis v klidu. Vždy jen ztopořený. Jednou jsem se sprchoval a ona mi nečekaně přinesla ručník. Vykullila oči: "Jé ty máš malinkýho camprdlíčka." V ten moment se postavil. Smála se tomu jako malá holka.

Default User Image
Ilona (St, 7. 2. 2024 - 03:02)

Můj syn má v 11 letech 15 cm vždy jsem se bála že ho má strašně velkého občas přečtu vaše příspěvky ostatních maminek spíš se bojím že malého podle vašich synů 

Default User Image
Nina (St, 7. 2. 2024 - 10:02)

Protože to jsou bláboly! Syn měl ještě ve dvanácti v maličkých slipech vepředu téměř prázdno a určitě mu to ani nestálo!

Default User Image
Marika (Čt, 8. 2. 2024 - 06:02)

Na některé kluky to přijde později, ale ve 12 letech onanují prakticky všichni chlapci. A ve 13 ani nemluvě. Nacházejí se v úplném království onanie.

Default User Image
Pepan (Pá, 9. 2. 2024 - 13:02)

A co na tom je že onanují , já mám dva kluky a když byli v tom věku tak jim péra stály skoro pořád a onanovali jak jen mohli. Neznám kluka nebo chlapa , který by si to nikdy nedělal.

Default User Image
Klára (Čt, 8. 2. 2024 - 06:02)

Můj syn 11 let honi každý den a dceru 13 jsem uz taky pristihla jinak syn kolem 9 cm jak je stoporeny 

Default User Image
Martina (St, 7. 2. 2024 - 15:02)

Brácha sice ještě nosí plenky, ale má tu žížalu už tak 5 cm dlouhou. Většinou ho má přilepeného na pytlíku, když se mu sundá plína, ale než ho otřete ubrouskama, tak se mu skoro vždy postaví, takže se mu musí pindík rukou natlačit směrem dolů a rychle přimáčkout nová plína, aby ho měl tam,kde ho má mít. Takže ve dvanácti už mu určitě stojí, jen to ty slipy neumožní.

Default User Image
Nina (Čt, 8. 2. 2024 - 09:02)

Dávala jsem synovi pleny na spaní ještě v deseti letech a nikdy mu to nestálo.

Reklama

Přidat komentář