Reklama

Holky a nahota doma

Nino (Čt, 19. 9. 2013 - 10:09)

V každém případě není...nepřeháněj. V řadě rodin je zcela běžně, že do koupelny jde každý nahý. Na co chodi oblečený a pak dávat věci někam na pračku. Většina mužů sice dceru (i nevlastní) omrkne, ale to je tak vše. Dnes je všude tolik nahoty, že jen paranoik by si mohl myslet, že když chlap uvidí nahou holku, tak na ni honem skočí. Tak to fakt není.

Nina (Čt, 19. 9. 2013 - 09:09)

Nebyl bys první,kdo píchá...V každém případě není dobré když puberťačka chodí doma nahá před mužem,který navíc není jejím otcem.Pro některé muže by to mohla být nabídka k použití.

IGNACIUS (St, 18. 9. 2013 - 14:09)

Každý nechť se sám ptá:

2.) Vyhýbal(a) jsem se důsledně všem hříšným příležitostem k hříšnému pokušení, a tím jsem lehkomyslně nevystavil vlastní duši riziku spáchání nějakého hříchu?

3.) Dopustil(a) jsem se svým lehkomyslným jednáním nevyhýbání se důsledně všem hříšným příležitostem k hříšnému pokušení v oblasti šestého či devátého Božího přikázání ohrožení své stavovské cti kněze, řeholníka (řeholnice) či poustevníka (poustevnice)?

4.) Chodil(a) jsem oblečen(a) v neuctivém, nedůstojném, urážlivém či vyzývavém oblečení (například v krátkých kalhotách, v minisukni, s krátkými rukávy, s výstřihem na prsech a podobně)?

5.) Souložil(a) jsem v manželství skutečně pouze s úmyslem zplodit dítě, anebo jsem činil(a) něco takového, co je proti účelu manželství?

6.) Dopustil(a) jsem se smilstva, případně sváděl(a) jsem ke smilstvu, či naváděl(a) na smilstvo jiného člověka?

7.) Dopustil(a) jsem se cizoložství, případně sváděl(a) jsem ke cizoložství, či naváděl(a) na cizoložství jiného člověka?

8.) Četl(a) jsem dobrovolně a úmyslně něco nestydatého, anebo dal(a) jsem něco takového číst jinému člověku?

9.) Činil(a) jsem něco nestydatého ať již sám či sama anebo s jiným člověkem či jinými lidmi?

10.) Připustil(a) jsem anebo souhlasil(a) jsem s tím, aby se jiný člověk jakkoliv fyzicky dotkl mého těla?

11.) Připustil(a) jsem anebo souhlasil(a) jsem s tím, aby se jiní ke mně nestydatě chovali?

12.) Činil(a) jsem ve společnosti nemravné žerty anebo hrál(a) nemravné hry?

13.) Zneužíval(a) jsem své pohlaví nepřirozeným či protipřirozeným způsobem (tj. projevy homosexuality)?

14.) Miloval(a) jsem bezbožný a nemravný život či vyhledával(a) jsem mravně zkaženou společnost?

15.) Ohrozil(a) nebo dokonce rozvrátil(a) jsem svojí hříšnou známostí rodinné štěstí jiného člověka?

16.) Myslel(a) jsem dobrovolně a úmyslně na něco nestydatého?

17.) Žádal(a) jsem si dobrovolně a úmyslně něco nestydatého vidět, slyšet, číst nebo dokonce činit?

18.) Mluvil(a) jsem něco nestydatého?

19.) Zpíval(a) jsem nějaké nestydaté písně?

20.) Neposlouchal(a) jsem se zalíbením něco nestydatého?

APOKALYPSA JE BLÍZKO !

Jana (Út, 17. 9. 2013 - 23:09)

No když vidím kdo tady píše, tak jsem ráda, že si s Deňulí píšu přes mail. Úchyláci!

Lina (Út, 17. 9. 2013 - 11:09)

Nu, mně by stačilo, kdyby...Nebyl bys první,kdo píchá matku i Katku není to až taková vzácnost.V dnešní době není neobvyklé že školačky užívají antikoncepci,takže je to i bezpečné.

David (Út, 17. 9. 2013 - 10:09)

Nu, mně by stačilo, kdyby té holce bylo aspoň nad patnáct, abych neměl nějaké problémy s policií, ti by na mně byli asi hodně zlí.
A jestli bych to zvládnul - jo, i tohle se mně vlastně už taky týká. Ale říkám si - aspoň to zkusit. A třeba jen jednou je mít v posteli obě - asi bych hodně lapal po dechu, asi by pinďa nestíhal, ale jistě by to stálo za to.A pak bych klidně mohl třeba natáhnout bačkory. Ale věřím, že ten pocit by za to stál
I když pravda, mnohem víc mně láká idyla hezkého rodinného života, kdy jeden večer bych měl holku, druhý den matinku - a takhle by se to harmonicky střídalo

Leoš (Ne, 15. 9. 2013 - 11:09)

To mně by se to líbilo, ať...Dovolila, ale musela by být plnoletá a je otázka, zda bys je obě zvládl :))

David (Ne, 15. 9. 2013 - 10:09)

To mně by se to líbilo, ať už by byla holka plochá či prsatá, chlupatá či bez chloupků. Klidně bych jí dělal náhradního taťku, koupal, četl jí a ukádal ke spaní. Jen kdyby jsme si mohli občas jít někam na pláž a koupat se spolu nazí. Ani bych nepotřeboval sloulož, jen vnímat její nahotu, její kouzlo, prostě takové nesexuální erotično...Ech, pozoruji, že čím víc se dostávám do věku, tím zajímavější mám chutě. Škoda jen, že žádná ženská by mi asi nedovolila, abych něco takového prováděl s její dcerou

Proč ? (So, 14. 9. 2013 - 19:09)

To já bych se býval rád podíval na prsatou a chlupatou holku. Vždyť v tom je právě ta nádhera.

. (So, 14. 9. 2013 - 16:09)

Mě mamka nechávala koupat...Když jsi byla plochá a holá, tak co by na tobě kdo viděl. Já ve 14cti byla chlupatá a měla jsem prsa dvojky, u mě by takováhle nahota nepřipadala v úvahu.

Lenka (So, 14. 9. 2013 - 15:09)

Mě mamka nechávala koupat se bez plavek (ne teda na koupališti, ale třeba u rybníka kde nebylo hodně lidí) až do čtrnácti. Začala jsem totiž dospívat dost pozdě a do té doby jsem byla úplně plochá a holá... Dost mi to už ten poslední rok vadilo, ale mamka tvrdila že bez mokrých plavek je koupání venku zdravější... Stejně jsem si ale připadala dost trapně, hlavně když jsem viděla že se blíží nějaký stejně starý kluk, to jsem rychle běžela do vody aby mě neviděl.

Tina (Út, 10. 9. 2013 - 16:09)

otčím si nevl. dcery...To jsem si myslela také,než mi vstrčil prsty do pochvy a já měla jen vykulené oči a klepala se.Od toho dne jsem se koupala jen když byla máma nebo ségra doma.

Tino (Út, 10. 9. 2013 - 14:09)

Máš pravdu,před otčímem...otčím si nevl. dcery všimne, pomyslí že je hezká a to je tak vše. Naopak, pokud by ta před ním např. do koupelny chodila nahá pravidelně, tak to nebude ani vnímat. V řadě rodin to je běžné, že do koupelny chodí všichni nazí. Vůbec nemusí jít o nějaké nudisty ap.

Tina (Út, 10. 9. 2013 - 14:09)

Když není nikdo doma tak...Máš pravdu,před otčímem se nahá neproducíruj,nebo Tě přefikne a řekne že jsi ho provokovala.

Majkys (Po, 9. 9. 2013 - 17:09)

Když není nikdo doma tak proč ne, sice jsem vetšinou u přítele a pred ním nemam problem byt naha, ale pri predstave ze se na mne diva nelastni otec se mi dela zle. :D

Zdenda (Po, 2. 9. 2013 - 21:09)

To je fakt škoda, že už sem holky nepíšou. Tak rád bych si přečetl příspěvky typu "Dnes mě mamka přivedla do školy, samozřejmě nahou ..." nebo "O přestávce jsem poprosila paní učitelku, aby mě dala na záchod, protože sama to nezvládnu".

David (Út, 27. 8. 2013 - 10:08)

Nějak se nám holky ztratily. A to je škoda, začal jsem k nim mít téměř otcovský vztah. tak rád bych je vychovával - chodil s nimi na procházky, koupal je, ukládal ke spaní. Tak rád bych byl spolu s nimi a s jejich nahými zadečky a prcinkami..Ach jo, jsem smutnej

Petr (Po, 26. 8. 2013 - 12:08)

Nic nového? Kam se obě holky poděly?

Jana (St, 14. 8. 2013 - 14:08)

To už jako Jana a Deňule...Deňule je na prázdninách u babičky a nemůže se dostat k počítači...

Jarda (Út, 13. 8. 2013 - 15:08)

To už jako Jana a Deňule...Bylo to někdy až k nevíře,když se člověk například dočetl,že třináctiletá ještě nechodí sama na záchod.

Reklama

Přidat komentář