Reklama

Otrok

Default User Image
alexamm (Pá, 22. 3. 2024 - 10:03)

madam stejne neodovi

Default User Image
alexamm (Pá, 22. 3. 2024 - 10:03)

madam stejne neodovi

Default User Image
Tom (Út, 5. 3. 2024 - 21:03)

Rád bych občas posloužil dominantní Madam, k uspokojení jejich představ.

Jsem sympatický 50 solidní postavy, slušný a spolehlivý sub. 

Čistotny, zdravý a diskrétní, nekuřák. 

Třeba i trvalý vztah. 

Pouze Ostrava a okolí. 

[email protected] 

Default User Image
Tvá královna (So, 1. 6. 2024 - 06:06)

Madam hledá finančiního otroka .
Hledám někoho koho vzrušuje ze bude schopen pravidelně posílat částky a finančně vypomáhá a dělat svou Madam šťastnou . Online ( popřípadě pokud vše bude fungovat jak má tak osobní kontakt )
Nehledám nikoho kdo jen slibuje ale někoho kdo opravdu koná a chce aby jeho madam byla spokojená s nic ji nechybělo .
Budu pečlivě vybírat .
Na co se Madam zeptá ty ji na to po pravdě odpovíš.
Ozvy se sem nebo E-mail [email protected]

Default User Image
stydlivé prase (Po, 19. 2. 2024 - 23:02)

Smoking, kouřící fetiš, lidský popelník pro Dámu.

 

Líbí se mi představa, že sloužím elegantní Dámičce, která je kuřačka. Moc mě vzrušuje kleknout si před Dámu a nechat si cigaretový kouř foukat do obličeje. Představa, že Její hlas mi přikáže otevřít pusu a já otevřu pusu jako hodný kluk a nechám se krmit kouřem a popelem. Ucítit nepříjemnou, nechutnou hořkou chuť popele. Jsem Její živý lidský popelník, tohle ponížení mě moc vzrušuje. Klečet v pokorné pozici jako popelník plivátko. Velmi rád bych ideálně s takovou Dámou navázal přátelství za účelem pravidelných schůzek bez mého sexuálního nároku. Mimo jiné Vás rád pozvu i na kávu, kino, divadlo, koncert. Prostě si udělat fajn den.
Finanční odměna jistá. Uvítám Dámu, kterou to baví.
Karlovarský kraj.
Budu se těšit na případnou odpověď [email protected]

Default User Image
Klidně nápis na 792 438 658 (St, 4. 9. 2024 - 12:09)

Madambell

Default User Image
Jakub Minář (Čt, 22. 8. 2024 - 23:08)

Ano má Paní poníženě děkuju,budu moc rád poníženě vám sloužit jako vaše poslušná toaletní cubka na vodítku,bez keců Budu pít vaší moč,a jíst vaše výkaly protože jsem vaše toaletní služka,moc bych si přál perverzní kuchařku od vás má Paní!!! Např chanky z piškoty nebo hovno že suchým rohlíkem a u konzumace by jste mě fackovala a plivala mi do obličeje!!!! poníženě prosím má Paní!!!!!Jinak budu každý den čuchat vaše použité kalhotky a budu poslušně pít vaše chcanky z misky na zemi jako pes!!!!!Budu cucat vaše ponožky a zapíjet je vaší voňavou moči má Paní!!!!Jsem váš toaletní otrok a sluha a udělám pro vás cokoliv má Paní!!!!

 

Default User Image
Jakub (Čt, 22. 8. 2024 - 22:08)

Moc rád bych vám sloužil jako cokoliv má Paní klidně budu jíst vaše hovínka a pít vaše voňavou moč, poníženě vám děkuji má Paní jsem vaše toaletní nula

Default User Image
Anita ...napiš mi prase na 792 438 658 (Po, 29. 4. 2024 - 22:04)

Napiš na 792438658

Default User Image
Martin (Po, 19. 2. 2024 - 22:02)

Milé holky, proč splachovat peníze do WC? Když je můžete vzít a něco z nich mít? Nabízím slušné finanční ohodnocení.
Chápu, že se setkat s cizím mužem a třeba před ním "čůrat" je intimní a můžete mít obavy, ale jsem naprosto normální a určitě bych se chtěl nejdřív poznat, chvilku si psát, nebo si dát jednu dvě neutrální schůzky u kávy.
Sex nehledám, ani nechci nějak otravovat.
Jen třeba možnost být nějak součástí tvého čurání. Ať mít možnost se třeba podívat, mít možnost ochutnat ve skleničce, nebo mít "pytel" na hlavě a být počůrán, nebo když by nebyla stydlivost být počůrán přímo, ale vše je o domluvě tak, aby to nejvíc vyhovovalo tobě a bylo nejlepší pro tebe.
Jsem z Karlových Varů a hledám v okolí, nebo rozumné vzdálenosti.
[email protected]

 

Default User Image
Bell (St, 4. 9. 2024 - 12:09)

Docela mě to zajímá nápis mi 😁

Default User Image
M. (Po, 19. 2. 2024 - 15:02)

Pokud by zde byla Paní mající zájem o submisívního štíhlého otroka..ať již ve smyslu pomoci s úklidem..pracemi v domácnosti…atd.(vše na domluvě) uzamceneho dle libosti do pasu cudnosti….Moznosti je z me strany mnoho.

[email protected]

Default User Image
Tomáš (Čt, 15. 2. 2024 - 22:02)

submisitivní sub hledá dominantního človíčka co by rád otroka na cokoliv,jsem vychovaný , znám polohy v jakých  má sub být ,  nebráním se jakékoliv činnosti , ani pomůcce , jsem z jižní Moravy  . Jen odmítám někomu dělat služku na uklízení , (využívání)

Default User Image
Tomáš (Po, 19. 2. 2024 - 23:02)

napiš mi, jsem dom, uklid domu od tebe nečekám , chci od tebe jen psychické mučení a otroctví, žádná krev, jen klec a pás cudnosti. [email protected]

Default User Image
Otrok pro Madam (Čt, 15. 2. 2024 - 21:02)

Hledám svou Paní, které bych mohl sloužit a dělat jí otroka. Rád bych byl pro svou paní jak pracovním otrokem, abych byl své Paní prospěšný, ale také osobním pro její potěšení a zábavu. Zkušenosti již mám a vím co mohu své Paní nabídnout. Nehledám nic virtuálního, žádné online lekce, ani finanční otroctví, ani nic podobného. [email protected]     

Anonym (Ne, 4. 2. 2024 - 22:02)

Dobrý den , doporučíte firmu co mi vyrobí  klec pro otrokyni  na spaní ? Tedy pro ležící osobu  o rozměrech 80/60/200 i s oky ? 

Default User Image
Karel (So, 17. 2. 2024 - 15:02)

Ahoj písní na

 [email protected] 

Dělám zakázkovou výrobu nábytku a pomůcek 

Default User Image
Abdl Miroslav (Ne, 4. 2. 2024 - 14:02)

Otrok Tlustý hledám  dominantního pána nebo paní či pár budu vám sloužit jako otrok  splním všechno 

Default User Image
Tomáš (Po, 12. 2. 2024 - 07:02)

Ozvy se na WhatsApp 702853503

Default User Image
Abdl Miroslav (Ne, 4. 2. 2024 - 14:02)

Otrok Tlustý hledám  dominantního pána nebo paní či pár budu vám sloužit jako otrok  splním všechno 

Reklama

Přidat komentář