Reklama

Trvale stažená předkožka

Anonym (Út, 2. 1. 2024 - 17:01)

Tak jo zkusím to a uvidím, ale jestli je to tak jak říkáš, tak to jdu hned zkusit 

Anonym (Út, 2. 1. 2024 - 14:01)

To asi ano. I pro holky to tak většinou bude lepší 

Default User Image
Bimbác (Út, 2. 1. 2024 - 07:01)

Skús to a uvidíš že je to super. A možno časom pochopíš že ešte lepšie a krajšie ako nosiť predkožku stiahnutú za žaludom je byť obrezany. Hovorím z vlastnej skúsenosti, tiež som uvažoval ako Ty a skončil som s High&tight obriezkou.

Anonym (Út, 2. 1. 2024 - 12:01)

Dobře zkusím to a uvidím 

Anonym (Út, 2. 1. 2024 - 11:01)

Mám to taky tak a navíc v žaludu piercing apadravay, nejedna kamaradka se vrátila na sukani kvůli obrizce a piercingu

Anonym (Út, 2. 1. 2024 - 11:01)

Ještě doplním že v 15 jsem si to také neuměl představit, piercing mám od 26 a obrizku od 27, je mi 32 a přemýšlím proč jsem si to všechno neudělal daleko dříve, vážně je mi to hodně prijemne a návraty kamarádek stojí za to 

Anonym (Út, 2. 1. 2024 - 12:01)

A kdy si začal s trvalým přetažením?

Anonym (Út, 2. 1. 2024 - 13:01)

Přesně si už nevybavuji, ale nějak kolem 20 jsem začal stahovat a 27 jsem se nechal fiknout

Anonym (Út, 2. 1. 2024 - 15:01)

U mě to bylo podobné 

Anonym (So, 30. 12. 2023 - 06:12)

Keď začneš v dospelosti a mas dlhšiu predkozku, tak Ti pomôže pomôcť jedine obrezat. Ak máš kratšiu, postačí možno aj seknúť uzdicku a zostane v polohe za zaludom. Úplne odhaliť žaluď sa dá, ak sa začne pred pubertou s trvalým sťahovaním a samozrejme, keď už od malého chlapca nie je problém s pretahovanim. U nás však tento trend veľmi nie je v obľube a tak vždy je to skoro o obriezke, ako o pretiahnutej predkozke. 

Default User Image
Bimbác (Pá, 29. 12. 2023 - 07:12)

Trvalé stiahnutá predkožka je príprava na obriezku. Nosil som trvalo stiahnutú predkožku rok aj 4 mesiace, potom som išiel na High&tight obriezku. Teraz už každý v sprchách alebo na nuda pláži kto ma uvidí nebude pochybovať že som obrezany. Predtým keď som nosil iba trvale stiahnutú, nedalo sa to presne na prvý pohľad rozlíšiť či som obrezany voľným štýlom High&loose alebo low&loose alebo či mám iba trvalo stiahnutú predkožku. Pri tesnom štýle obriezky aký mám aj ja je to jasné na prvý pohľad 

Anonym (Pá, 29. 12. 2023 - 13:12)

Je obřízka taková, jak sis ji představoval, nebo v něčem lepší, horší? A je nějaký významný rozdíl, třeba pocitový oproti trvalému stažení? Nebo už je to jenom potom o vzhledu a vnitřním pocitu?

Anonym (Út, 2. 1. 2024 - 12:01)

U mě  je to asi takové jak jsem čekal, ale pocit je to lepš než jen když je to stažené. Už  jen to že to nemusím řešit aby to drželo 

Anonym (Pá, 29. 12. 2023 - 08:12)

Mám krátkou i v klidu staženou, předkožku. Nevím proč bych měl chtít obřízku?

Anonym (Pá, 29. 12. 2023 - 21:12)

A někdo tě nutí?

Anonym (Pá, 29. 12. 2023 - 21:12)

"Príprava na obriezku."

Default User Image
Bimbác (Pá, 29. 12. 2023 - 07:12)

Trvalé stiahnutá predkožka je príprava na obriezku. Nosil som trvalo stiahnutú predkožku rok aj 4 mesiace, potom som išiel na High&tight obriezku. Teraz už každý v sprchách alebo na nuda pláži kto ma uvidí nebude pochybovať že som obrezany. Predtým keď som nosil iba trvale stiahnutú, nedalo sa to presne na prvý pohľad rozlíšiť či som obrezany voľným štýlom High&loose alebo low&loose alebo či mám iba trvalo stiahnutú predkožku. Pri tesnom štýle obriezky aký mám aj ja je to jasné na prvý pohľad 

Default User Image
Bimbác (Pá, 29. 12. 2023 - 07:12)

Trvalé stiahnutá predkožka je príprava na obriezku. Nosil som trvalo stiahnutú predkožku rok aj 4 mesiace, potom som išiel na High&tight obriezku. Teraz už každý v sprchách alebo na nuda pláži kto ma uvidí nebude pochybovať že som obrezany. Predtým keď som nosil iba trvale stiahnutú, nedalo sa to presne na prvý pohľad rozlíšiť či som obrezany voľným štýlom High&loose alebo low&loose alebo či mám iba trvalo stiahnutú predkožku. Pri tesnom štýle obriezky aký mám aj ja je to jasné na prvý pohľad 

Anonym (St, 27. 12. 2023 - 08:12)

Zdravím, je dobré nosit trvale staženou předkožku, chvilku jsem to zkoušel ale nedržela mi za žaludem, nějaké typy na to aby mi tam držela?

Anonym (Pá, 29. 12. 2023 - 00:12)

Docela pomáhá změnit typ honění, i když to asi nepomůže hned a dost záleží. Prostě při masturbaci pohybovat předkožkou jen pod žaludem a nedávat ji na žalud. 

Reklama

Přidat komentář