Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Default User Image
Jsem cech (Pá, 7. 6. 2024 - 10:06)

Ty cobole zasraty tahni za Ficem a nech nas cechy na pokoji!!Slovaci jsou jak paraziti lezou nam do prdele zebraji a pak jsou chytri jak enciklopedie!! Tahni radit Ficovi!!!!!!!!!!

Default User Image
Jana (Ne, 2. 6. 2024 - 23:06)

prosím , nějaké lehké pamprsky pro holku 8 let, v uterý jedeme do chorvatska na Makarskou, cesta bude dlouhá tak aby pro jistotu , chápete. děkuji za tip.

Default User Image
😁 (Po, 3. 6. 2024 - 17:06)

Nasazovaci seni kids xs buď na lepitka nebo nasazovaci a dát čisté punčocháče s leginy podle toho jak jedete jestli busem či autem a nebo letecky ale na letišti si dejte pozor na kontroly vysvleknou vám dítě i do plenek třeba mi jsme minuli rok jeli s dětmi do Egypta a děti 8, 10, 12 let měli pleny také pro jistotu jelikož se v té době hodně pocuravali do oblečení tak se jim dali jednorázové pleny seni kids xs ty jim byli akorát a měli i zebrovane punčocháče s leginy jelikož tady panovala zima a tam na letišti byla celni kontrola nás projeli také ale děcka jsem musela vysvlect do naha i plenky si zkontrolovat museli a pak to pochopili jelikož jsem jim řekla že děcka letěli po prvé a Bali se letu tak právě ty pleny měli a jelikož se stále pomocuji jak do postele tak i do oblečení a plenky jednorázové či látkové stále nosí počkám až jim bude 15 let a budu odplenkovat nebudou mít pleny stále a veškeré lékařské procedury mají už za sebou a nevědí proč stále curaji a kadi do plenek.. Jak přišli se škol tak se jim dali už látkové pleny s pvc kalhotky a punčocháče s laclem na doma. 

 

 

Default User Image
😪 (Ne, 2. 6. 2024 - 09:06)

Jestli vás neurologie spíš nepošle na psychologii a tam zjistí že to není syndrom malého dítěte ale syndrom abdl tyto i větší děcka mají pleny non-stop také a všude ale nezávidím vám že většímu dítěti musíte dávat pleny. A mít stále plný balkon či zahradu látkových plen a všeho co k plenkam patří. 

Default User Image
Anča (Pá, 31. 5. 2024 - 16:05)

Mi musíme dávat bohužel pleny jak synovi tak i dceři syn je mladší 7 let a dcera se mu smála že je batole a že sním nebude v jednom pokoji tak je dostala jako trest pro větší holku ty je11 let a stále prosí abych ji plenky jednorázové či látkové nedávala že se posmivat už nebude braskovi ale problém je že má pleny látkové a ty jsou vždy mokré ráno tak jsem ji řekla až ráno zůstanou pleny suché tak bude bez plenek aspoň tak týden musí být v suchu dnes jsem tedy byla ale dneska pleny dávat nebudu ale když bude ráno v mokru tak bude mít co dělat odpoledne až přijde ze školy a ona si to rozmysli jestli je bude chtít.! 

Default User Image
Anonym (Pá, 31. 5. 2024 - 22:05)

Ten istý štýl písania ale pod iným menom.Ten človek(muž) by mal navštíviť lekára.Jeho psychický stav sa neustále zhoršuje. 

Default User Image
🍟🍟🍟 (Po, 3. 6. 2024 - 17:06)

Po prvé, nie som muž, som žena, vy klaun, choďte k lekárovi sami alebo nechoďte na túto stránku a neurazte dieťa. 

Default User Image
J (Ne, 2. 6. 2024 - 09:06)

Abys k lékaři nešel ty na psychiatrii piš česky a ne slovensky. A jak se shorsuje vysvětlit mne to můžeš. 

Default User Image
Miroslav (Čt, 30. 5. 2024 - 13:05)

Také  bych potřeboval  přebalit. 

Default User Image
Mirek (Čt, 30. 5. 2024 - 07:05)

Rad ti vymenim plinky, namazu a zasypu zadecek i pipinku. Mira

Default User Image
Anonym (Čt, 30. 5. 2024 - 13:05)

Hane?Tá má medzi nohami ptáka.

Default User Image
J (Ne, 2. 6. 2024 - 09:06)

A co tam máš ty luzo. 

Default User Image
Hana (St, 29. 5. 2024 - 18:05)

Přebalíte mě prosím?

Default User Image
Anonym (Čt, 30. 5. 2024 - 06:05)

Jdi si vyhonit ptáka.

Default User Image
Honzík (Út, 28. 5. 2024 - 17:05)

Do kolika let jste nosili pleny látkové na noc a nebo den. A jestli i plenky jednorázové na lepitka či nasazovaci na venek. A měli jste i dětsky klasicky Dudlík či kojeneckou lahev s mlékem či Sunarem. 

Default User Image
Jiřík (Pá, 7. 6. 2024 - 09:06)

Já jsem měl včera večer na posteli připravené látkové pleny se svrchnimi kalhotky mamka mne abych si pleny vzal až půjdu spát dala mne i dudlík na spaní. Teď ráno mne mamka prebalila do čistých látkových plen jelikož jsem byl pomoceny dala mne i punčocháče jsou slabší a průhledné ty punčocháče řekla mne aby mne nemusela dávat dupačky či bodyčka a nebo overal tak punčocháče jsou pro mne lepší. Ale mamka mi říkala že až budou prázdniny tak celé 2 měsíce budu v plenkách. Měl jsem plenky i přes dvoumi roky a teď mne je bude dávat znovu a já jsem pleny neodmitl si je vzít neprotestoval jsem jsou pro mne lepší řešení aspoň mne nikdo prebaluje že si plenky nemusím dávat sám když je mám připravené. 

Default User Image
Jiřík 11 (Út, 28. 5. 2024 - 10:05)

Já jsem včera večer od mami dostal asi tak 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky ale říkal jsem že už se pocuravat do postele nebudu a že nechci mýt plenky na noc do postele ale bohužel máma byla jiného názoru a řekla jestli budeš mít ráno pleny suché tak ti je dávat nebudu ale já jsem měl pleny mokré a pokadeny a mamka mne řekla že mne pleny dávat bude na noc ale když to bude nutné tak i přes den dnes jsem šel sice do školy ale musel jsem si vzít pod kalhoty slabé punčocháče dětské které jsem nechtěl ale neměl jsem jenom punčocháče ale i nasazovaci plenky jednorázové řekla že to mám místo trenek že to je stejný řekla že mohu být i nastydli a má asi pravdu a řekla mi abych se školy šel rovnou domů a k žádnému kamarádovi abych nechodil tak radši poslechnu a půjdu domů jelikož už vím co mne čeká. 

Default User Image
sandra (Ne, 26. 5. 2024 - 00:05)

Dáváte také abdukci? [email protected]

Default User Image
H (St, 29. 5. 2024 - 09:05)

To jsem teď udělala synovi 12 let dávám mu vždy látkové pleny vždy tak 6 látkových plen složené na šířku se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče na laclace ty jsou o dvě čísla menší vždy má punčocháče do 130 cm tak když má pleny rak 128 cm na výšku. Aby nemohl běhat po pokoji jelikož marodi z angínou tak od jisté doby mu dávám bohužel látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné dětské punčocháče a dětský overal.

Default User Image
sandra (So, 25. 5. 2024 - 23:05)

Dáváte také abdukci? [email protected]

Reklama

Přidat komentář