Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
PP (Ne, 22. 9. 2024 - 22:09)

Přátelé, vy co se pohoršujete nad deviantními příspěvky ohledně pomočování, kálení, incestních představ a až týrání dětí...uvědomte si, že jste na zdravotnickém webu, kde velkou část komentujících tvoří mentálně zaostalí případně lidé hledající náhražku za neuspokojivý sexuální život. Skuteční pedofilové se zde objevují jen zřídka a moc dlouho se tady  neohřejou. Buďte tolerantní. 

2 SEXUALITA OSOB S MENTÁLNÍM POSTIŽENÍM Obsah toho, co si máme představit pod pojmem sexualita u osob s mentálním postižením, velmi výstižně vyjádřila Štěrbová v předmluvě své knihy Sexualita osob s mentálním postižením. Chceme-li obsáhnout sexualitu u osob s mentálním postižením, klademe si velký úkol. Můžeme však informacemi a otevřeným způsobem k tomuto tématu přispět k naplnění práv osob s mentálním postižením. Je třeba si uvědomit, že práva, která se vztahují k jedincům bez postižení, se neliší od práv osob s postižením. Je nezbytné překonávat silně zakořeněné předsudky, cílenou osvětou transformovat postoje těch nejdůležitějších – vychovatelů, poskytovatelů služeb a v mnoha případech i rodičů. Téma sexuality je široké a citlivé. Sexualitu lze pojímat z různých hledisek, je potřeba vnímat rozdíly mezi sexuálním chováním a sexuální touhou. Je nutné ji brát z pohledu multidimenzionálního, a to biologického, psychosociálního, projevů chování, morálky a kultury. Sexualita je součástí kvality bytí člověka, důležitou součástí jedince. Je jednou z nejintimnějších forem prožívání jedince, potřebou emočního naplnění v koexistenci s druhým člověkem. 

Default User Image
Káča (Ne, 22. 9. 2024 - 20:09)

Naše desetiletá Kačena dnes úmyslně rozbila drahou mísu, tak dostala výprask. Nejdřív si musela na sebe donést vařečku a řemen. Pak si musela sundat kraťasy a musela se přehnout přes křeslo. Nejdřív dostala vařečkou na kalhotky, desest ran. Pa šly kalhotky dolů a Kačka dostala vařečkou na holou dalších deset ran. A pak byla ještě bita řemenem, taky deset ran.

Default User Image
ale (Ne, 22. 9. 2024 - 20:09)

ty naše ňunynko nadržená, nemáš chlapa, co?

Default User Image
ale (Ne, 22. 9. 2024 - 20:09)

ty naše ňunynko nadržená, nemáš chlapa, co?

Default User Image
Káča (Ne, 22. 9. 2024 - 21:09)

Ty si jako vážně myslíš, že jsi vtipný? To teda ani náhodou, ty blbečku nadrženej!

Default User Image
Zuzana (Ne, 22. 9. 2024 - 21:09)

Hm...tady už se fakt nedá normálně diskutovat

Default User Image
Bohunka (Ne, 22. 9. 2024 - 22:09)

To máš pravdu je to tady nějaký divny

Default User Image
Bohunka (Ne, 22. 9. 2024 - 22:09)

Holky nezalozime vlastní stránku?

Default User Image
Kačka (Ne, 22. 9. 2024 - 20:09)

Maminka  má pravdu, nenadávejte jí. Před několika lety, myslím než jsem šel dp první, mě máma naučila co znamená slovo reciprocita. takže já dostanu výprask,ale maminka mi před tím připraví kovovovou tyč, kteoru koupila v Bauhausu a pak musím jí dávat rány na záda, a po každé říct číslo. Když se spletu, tak musím za každé spletení tři rány přidat. Chtěla jsem ji mlátit na zadek, ale ona sama řekla, že má prdel jak vzrostlý valach a že bychom to měli oba moc jednoduché. Ahoj mami, přinesu ti ten obklad. Ty tvoje pokakané leginy jsem už vyprala.

Default User Image
rozhovor (Ne, 22. 9. 2024 - 19:09)

s nedávno zesnulým dětským psychologem prof. Ptáčkem

Za klíčové období v dětství považujete věk od jednoho roku do tří let. O čem se v tomto období rozhoduje?
Dítě potřebuje navázat citovou vazbu k pečující osobě a kvalita tohoto vztahu je důležitá pro celý jeho život. Mluvíme o takzvané senzitivní vývojové periodě. V prvním roce jde především o ochranu a bezpečí, v dalších dvou letech si dítě buduje vztah k ostatním.

Už tehdy může být založeno na dětské trauma?
Ano. Když se řekne trauma, obvykle si představíme nějakou mimořádnou událost, například těžkou dopravní nehodu nebo znásilnění. U dětí ale mluvíme o kumulovaném neboli vývojovém traumatu, kdy se drobné negativní události nastřádají.

Zdroj: https://www.idnes.cz/onadnes/vztahy/psycholog-radek-ptacek-rozvod-trauma-tradicni-rodina-zimbardo.A220825_153103_ona-vztahy_job

Default User Image
. (Ne, 22. 9. 2024 - 19:09)

Štěstí jako věda

Je štěstí opravdu věda?

Štěstí je velmi reálná věc a dosáhnout ji v životě může být velmi velká věda. Proto se jím jako předmětem zkoumání zabývá celá řada oborů. Od psychologie, sociologie, přes neurofyziologii, ale třeba i biochemie. Zajímá nás, jak fungují šťastní lidé. Co dělají a co naopak nikoliv, jak fungují šťastné a jak nešťastné mozky.

Pane profesore, jde z pohledu psychologa definovat štěstí?

Všechno lze nějakým způsobem definovat. Štěstí je dočasný emocionální stav charakteristický doslovným ponořením se do příjemných pocitů a odpojením se od negativních podnětů. Na štěstí můžeme též hledět jako na životní postoj nebo sociální jev. Může to být i tak zvaný kognitivní filtr –jsem primárně nastavený na to vidět věci v tom lepším světle. Tedy sklenici vidím jako „poloplnou“, nikoliv jako „poloprázdnou“. Takto je to způsob, jak mít naději, motivaci pro svůj život.

Přišli vědci na to, co se za pocitem štěstí schovává?

Štěstí je především kouzlo a tajemství. A ty nikdy neprozkoumáme do podrobností. O pocitech štěstí a spokojenosti víme to, že jsou spojené s produkcí konkrétních neurotransmiterů (látek, které přenášejí v mozku informace). Jde především o dopamin, serotonin, ale také oxytocin nebo endorfin. Pro jejich produkci ovšem musí být podněty, které jejich produkci způsobí. Pocity krátkodobého štěstí a slasti přináší především dopamin – ten si můžeme vyrobit různými požitky – sexem, dobrým jídlem, alkoholem nebo drogami. Tento druh „štěstí“ trvá vždy jen velmi krátce a omezeně. Proto je lepší orientovat se spíše na pocity spokojenosti – ty jsou více spojené s produkcí serotoninu. Jsou to pocity spojené s uznáním, pohodou, dobrými vztahy. Jsou to pocity, které jsou takové více éterické, ale trvají déle a vedou k dlouhodobější spokojenosti.

 

Default User Image
Anonym (Ne, 22. 9. 2024 - 20:09)

Velká škoda tohohle člověka, pomáhal nejen dětem, ale i dospělým a mnohdy takovým, co si jiného psychologa nemohli finančně dovolit.

Default User Image
Jana L (Ne, 22. 9. 2024 - 13:09)

Mů čtyřletý syn byl ode mě včera bit na ulici. Vytrhl se mi, když jsme šli na nákup a málem vletěl pod auto. Tak jsem ho odtáhla na trávník. Stáhla jsem mu kalhoty a spoďáry až k botám, ohnula jem ho vpase a už jsem ho plekala po holém zadku. Dostal pořádně, až měl červený zadek.

Default User Image
Anonym (Ne, 22. 9. 2024 - 13:09)

Když už potřebuješ honit, tak si dávej pozor na  chyby. Nebo jsi v takovém rauši? 

Default User Image
Upozornění (Ne, 22. 9. 2024 - 16:09)

"Ti, kdo se na internetu vyjadřují, musí bohužel v diskuzích počítat i s urážlivými reakcemi, většinou flustrovaných jedinců. V teoretické rovině jsou mnohé diskusní výroky žalovatelné,"

Právě takové příspěvky jsou podle advokáta Černého velmi na hraně. Upozorňuje však, že jsou žalovatelné pouze v rovině teoretické. "Z mnoha důvodů k žalobě ale fakticky ve většině případů dojít nemůže. Jednou z překážek je např. anonymita diskutujících a v případě civilní žaloby by bylo velmi složité totožnost diskutujících zjistit," objasnil.

V tomto případě však dokáže pomoci policie. "Jiné by to bylo, pokud by nějaký diskusní příspěvek policie vyhodnotila jako trestný čin, protože ta už by uměla pachatele identifikovat," doplnil Černý. Policie má totiž prostředky dohledat takového útočníka i v případě, že si založil falešný profil nebo dokonce několik takových profilů, což většina diskutérů ani neví.

Default User Image
UPOZORNĚNÍ (Ne, 22. 9. 2024 - 15:09)

 

Cyberstalking je druh stalkingu, jehož charakteristický rys spočívá v tom, že probíhá v kybernetickém prostoru. Spočívá tedy v zasílání různých zpráv pomocí instant messengerů (např. WhatsApp, Facebook Messenger), chatu, prostřednictvím VoIP technologií, sociálních sítí, e-mailem apod. 

 

Pachatelé k útokům využívají i internetové skupiny, diskusní skupiny, knihy návštěv (guestbook) a nástěnky (message board). Stalkeři své útoky neprovádějí pouze za použití jedné internetové služby, ale kombinují vícero z výše uvedených služeb. 

 

Jaký trest hrozí pachateli?

 

Trestný čin nebezpečného pronásledování byl do českého právního řádu zaveden s účinností od 1. ledna 2010. Je možné jej nalézt v § 354 trestního zákoníku. Dle daného ustanovení bude pachatel trestného činu nebezpečného pronásledování potrestán odnětím svobody až na 1 rok nebo zákazem činnosti. Odnětím svobody na 6 měsíců až 3 roky bude pachatel potrestán, pokud trestný čin spáchal vůči dítěti nebo těhotné ženě, se zbraní, nebo nejméně se 2 osobami. 

Anonym (Ne, 22. 9. 2024 - 13:09)

Jsem v rausi, ale už to není jako za mlada.

Default User Image
Anonym (Ne, 22. 9. 2024 - 14:09)

Tak užívej.

Anonym (Ne, 22. 9. 2024 - 16:09)

Užívám.

Default User Image
Adelka (Ne, 22. 9. 2024 - 13:09)

To je hezky nechtela by ste si psat vice o vyprasku třebas Přes Email? [email protected] Rada bych take tak to dostala na zadek na holou 

Reklama

Přidat komentář