Reklama

Výprask před diváky

Default User Image
Zuzana (Pá, 28. 6. 2024 - 20:06)

Hlavně nešetří ranama

Default User Image
Olina (Pá, 28. 6. 2024 - 20:06)

Zdravím, tak jak to u vás proběhlo? Náš Mates byl dneska samozřejmě taky bit, jeho vysvědčení bylo strašné. Po páté hodině večer, když přišel manžel domů, jsme zavolali Matese do obýváku. Samozřejmě už věděl, co ho čeká, řemen už měl manžel připravený. Mates se svlékl na výprask - sundal si všechno kromě trička, dnes toho tedy na sobě moc neměl, toho,co muselo dolů - konkrétně to byly pantofle, kraťasy a spodáry. Takhle je to  vždycky, když je bit, musí si sundat věci od pasu dolů, když je chladno a má ještě mikinu, tak musí mikina  taky dolů, jen to tričko si může při bití nechat a musí být taky vždycky vyzutý. do bosa. Svlečený Mates se přehnul přes křeslo a už pleskal řemen o tu jeho holou zadnici. Mates začal křičet, a pak brečel a řval na celý dům. Dostal pořádný nářez, zadek měl celý pokrytý rudými pruhy. Po výprasku vzlykal a hladil si zbitý zadek. Pak si sebral věci a šel do pokojíku. Jinak on sourozence nemá, ale sousedi vedle v bytě mají osmiletého chlapce a jedenáctiletou dívku. A ti si pak Matese dobírají, když ho potkají, i před námi. Ty jeho výprasky jsou u nich samozčejmě slyšet, rány a Matesův řev. No a ty děti mu pak říkají, že ho slyšely, jak je bit a jak řve a Mates se strašně stydí....

Default User Image
Olina (Čt, 27. 6. 2024 - 20:06)

Našemu Matesovi je devět let. Od první třídy dostává výprasky na holý zadek, když je to potřeba. Bili jsme ho vařečkou a loni dostal poprvé výprask řemenem, který byl více bolestivý. No a když měl pak po nějaké době zovu dostat a řekli jsme mu budeš bit, připrav si zadek, dostaneš řemenem! Tak začal naříkat, né, řemenem nééééé, prosííím!  A počůral se..... Musel se sice i po tom nářlku svléknout na výprask, byl i bit tím řemenem, ale dostal méně ran, než měl dostat. No a takhle to proběhlo pak ještě dvakrát - před bitím velký křik, nářek prosby a pořádně se počůral, no a dostával pak méně. Ale potřetí jsme ho prokoukli, že čůrá schválně, aby byl méně bit. Tak když se pak po to jeho výstupu svlékl a přehnul se na výprask přes křeslo, tak jsme mu řekli, že nejen že dostane celý výprask, ale ještě rány navíc a ať to už na nás nezkouší! A pak byl bit jako žito, zmalovali jsme mu tu jeho holou domodra. A příště už se na výprask svékal bez nářku a protestů a hlavně už se nepočůral.

Default User Image
Anonym4 (So, 29. 6. 2024 - 02:06)

Proutek na něho vemte. A na holou 25 ať ví že zlobit se nemá. 

Default User Image
Zuzana (Pá, 28. 6. 2024 - 20:06)

Spravne

Default User Image
zdeněk44 (Pá, 28. 6. 2024 - 16:06)

To je správné počůraní nesmí být zvýhodněno,možná by se nepočůral,kdyby byl bit před někým třeba sesstrou nebo kamarádkou.

Default User Image
Zuzana (Čt, 27. 6. 2024 - 22:06)

No vida jak to funguje

Default User Image
Adéla (Čt, 27. 6. 2024 - 14:06)

V sobotu dostane pořádný výprask náš Matěj. Bude bit na tu jeho holou zadnici za špatné vysvědčení. Dostane před mladšimi sourozenci a jeho potrestání uvidí i jeho sestřenice a bratranec - je jim devět a osm let. Sourozenci jsou dva kluci, je jim pět a sedm let, taky občas vystrkují holou na potrestání. Matějovi je deset let. Zatím přemýšlím, čím Matěj dostane.  Asi těch trestných nástrojů na jeho zadku vystřídám víc. A ještě, Matěj dostane na zahradě, položí se tam dřevěnou lavici. Asi bude mít za plotem i další diváky... Bude se to konat po desáté hodině dopoledne.

Default User Image
Zuzana (So, 29. 6. 2024 - 20:06)

Už byl bit.?

Default User Image
Zuzana (Čt, 27. 6. 2024 - 22:06)

Tak pak napiš jak to proběhlo a kolik dostal ran

Default User Image
PipiLove (Čt, 27. 6. 2024 - 12:06)

Zlobivé, prsaté, submisivní dívky a ženy 18 - 50 let, toužící po zkrocení i velmi specifickém přátelství mezi dvěma ženami , napište.....

Já 39, prsa číslo 3, baculatá, ale o to víc nadržená.

Vzrušuje mě vyšpulený zadeček toužící po výprasku.

Větší prsa, která budu olizovat, sát, líbat, masírovat a hrát si s nimi.

Rty, které umí zašeptat: Ano paní, děkuji paní, jsem Vaše děvka má paní.....

Mladoboleslavsko, Tvé vlastní zázemí výhodou. 

Napiš e-mail napíšu Ti.....a spočítám každou neplechu. 

Default User Image
markéta (St, 26. 6. 2024 - 20:06)

Já mám osmiletého synka.Po druhé v životě měl být bit, než k výprasku došlo tak se pokakal. Odložila jsem tedy výprask na zítřek.

Default User Image
Anonym4 (Čt, 27. 6. 2024 - 00:06)

Strachy? To nesmí být polehcujici okolnost. Za mně to musí být na holou jinak nemá vyprask smysl. Určitě máte důvod. 

Default User Image
markéta (Čt, 27. 6. 2024 - 19:06)

Tak už to má za sebou,když přišel domů  byl už doma i manžel,ten se nabídl,že se výprasku ujme.Poslali jsme ho na zacho aby  se mu nestalo to co včera..Mezi tím jsem připravila polštář na postel a manžel si připravil řemen.Když přišel měl v očích slzičky ale nějak neprotestoval jen trochu sténal lehnul si břichem na polštář a začal výprask.Vprůběhu výprasku přišla i dcerka se školy.Chvilku se koukala jak je bit a pak odešla do svého pokojíku.Po výprasku seděl na posteli držel si zadek a brečel.

Default User Image
Jaroslav (Čt, 27. 6. 2024 - 20:06)

A dostal synek na holou? A musel se svléknout, nebo si jenom stáhl kalhoty pod zadek? Kolik dostal ran?

Default User Image
markéta (Pá, 28. 6. 2024 - 16:06)

Klasika na holou před pohovklou se svlékne do naha,lehne si na břicho,dém polštář .aby měl zadek výš a začne výprask.První dvě rány vydrží bez breku.po třetí už naříka a po čtvrté brečí piští kroutí se. Dostává tak 10až 12 ran.

Default User Image
Zuzana (So, 29. 6. 2024 - 22:06)

A není to.malo?

Default User Image
markéta (Čt, 27. 6. 2024 - 19:06)

Tak už to má za sebou,když přišel domů  byl už doma i manžel,ten se nabídl,že se výprasku ujme.Poslali jsme ho na zacho aby  se mu nestalo to co včera..Mezi tím jsem připravila polštář na postel a manžel si připravil řemen.Když přišel měl v očích slzičky ale nějak neprotestoval jen trochu sténal lehnul si břichem na polštář a začal výprask.Vprůběhu výprasku přišla i dcerka se školy.Chvilku se koukala jak je bit a pak odešla do svého pokojíku.Po výprasku seděl na posteli držel si zadek a brečel.

Anonym (St, 26. 6. 2024 - 20:06)

Ahoj rád bych se dozvěděl o vašem Synovi více napište na e-mail [email protected]

Default User Image
markéta (St, 26. 6. 2024 - 20:06)

Já mám osmiletého synka.Po druhé v životě měl být bit, než k výprasku došlo tak se pokakal. Odložila jsem tedy výprask na zítřek.

Reklama

Přidat komentář