Reklama

kleceni deti v koute

Default User Image
Agnes (Po, 8. 1. 2024 - 18:01)

To pětiminutové klečení je velké mučení. Výprask proti tomu neznamená nic.

Default User Image
zz (Po, 8. 1. 2024 - 13:01)

zz

Default User Image
Ivan (Ne, 7. 1. 2024 - 16:01)

Náš Matěj klečel dopoledne v kuchyni na stole, na sobě měl jen tričko a spodáry. Dostával tam výprask na chodidla, byl bit rákoskou, na ty jeho bosý nohy. Při bití se opíral dlaněmi o stůl, chodidla měl ve vduchu, za okrajem stolu, klečel tedy na okraji stolu. Měl to tedy spojené dohromady - byt bit i klečel. Řval bolestí a brečel. Martina seřežu za chvíli. Ten dostane v pokojíku na zadek i na chodidla, bude bit na své posteli, seřežu ho taky rákoskou, samozřemě bude bit jen v tričku a pak půjde klečet do kouta do předsíně, na dlaždice. Matěj taky ještě možná dostane večer i na zadek.

Default User Image
zz (Po, 8. 1. 2024 - 10:01)

zz

Default User Image
Viktor (Ne, 7. 1. 2024 - 00:01)

U nás se většinou dávalo přes zadek rukou, ale také jsem jednou musel klečet za trest v obýváku vedle dveří zády k televizi, aby na mě naši viděli. Ruce jsem musel mít připažené. To jsem se děsně styděl a bylo to pro mě děsně ponižující. Věděl jsem, že kamarád musel klečet za trest přeba klidně i když jsem tam u nich byl, tak musel jít klečet.

Default User Image
Maruša (Ne, 7. 1. 2024 - 07:01)

Teď jsem právě níže psala a ještě zareaguji na váš příspěvek. Synovi taky dávám přes zadek, ale zatím jsem ho klečet nenechávala. Dostává 20 švihů rákoskou a poté se může obléct. Předtím však zkontroluji, pohledem a dlaní, zda-li má kůžičku stejnoměrně od švihů červenou, pokud se mi něco nezdá, tak musí znovu přes opěrku křesla a dostane návdavek. Sám musí před výpraskem do naha, kromě trička, a poznám jak se šíleně stydí. To patří taky k tomu trestu.

Default User Image
zz (Po, 8. 1. 2024 - 10:01)

zz

Default User Image
Návštěvník (Po, 8. 1. 2024 - 10:01)

A ty, co můžeš říci k tématu? Nebo jen dáváš jakási zetka? Proboha už toho nech!!

Default User Image
Anonym (So, 6. 1. 2024 - 13:01)

Mě mamka naseká vařečkou na holou a pak musím půl hodiny klečet v koutě s tou vařečkou na rukou a když mi spadne tak delších pět ran tak to má i můj mladší brácha

Default User Image
Jaroslav (So, 6. 1. 2024 - 17:01)

A ty jsi kluk nebo holka? A kolik je tobě a bráchovi?

Default User Image
Anonym (So, 6. 1. 2024 - 21:01)

Jsem holka a je mi 11 a bráchovi 8

Default User Image
zz (Po, 8. 1. 2024 - 10:01)

zz

Default User Image
Jaroslav (So, 6. 1. 2024 - 21:01)

A jste při trestání úplně nahatí?

Default User Image
Anonym (Út, 9. 1. 2024 - 20:01)

Ne jen v tričku 

Default User Image
zz (Po, 8. 1. 2024 - 10:01)

zz

Default User Image
Miroslava (Pá, 5. 1. 2024 - 12:01)

Někdy procházím tyto komentáře a právě jsem se zatavila u tohoto klečení dětí v koutě. Moje děti to znají jen z vyprávění nebo z nějakého filmu, ale já s bráchou jsem si to docela dosti užila. U nás v předsíni jsme měli v koutě takovou tu gumovou rohožku a na té jsme museli klečet a mít stažené tepláky nebo punčocháče pod kolena. Pokud jsme dostali trest společně, tak jsem musela jít první já, protože jsem byla starší a třeba za těch půl hodiny šel brácha. Já jsem nikdy nahatá úplně být nemusela a ani jsem snad nikdy na holou nedostala, ale brácha někdy na holou dostal a s tím nahatým zadkem musel ještě klečet. Mi jsme se před sebou s bráchou nestyděli, protože jsme spali v jednom pokoji až do mých osmnácti let, tak jsme se před sebou také převlékali. Myslím, že nám to následně pomohlo při následném setkání s partnerem, že jsme věděli, jak to u toho druhého pohlaví je.  

Default User Image
Maruša (Čt, 4. 1. 2024 - 17:01)

Provádím výprask 11 letému synovi. Smí si na sobě ponechat jen tričko, jinak nic. Za 3 měsíce mu bude 12 a už se začíná stydět, avšak vždycky musí donaha, tedy jen to tričko má. Pořádně mu zmaluju ten jeho zadek, používám k tomu rákosku. Zadek má poté celý červený, naběhlý, zpracuju mu i zadní stehna, ty jsou také důležité - velmi dlouhou dobu po výprasku pálí. Je v začínající pubertě a takových 20 švihů rákoskou nikdy nemůže škodit.

Default User Image
zz (Po, 8. 1. 2024 - 10:01)

zz

Default User Image
Jaroslav (So, 6. 1. 2024 - 18:01)

A v jaké poloze je synek bit? A těch ran dostane celkem 20, nebo dvacet přes stehna, kromě ran přes zadek? A musí pak po výprasku kleřčet? A je bit v dětském pokoji, nebo jinde - svléká se na místě před bitím? A musí si sundat i ponožky, pokud je má?

Default User Image
zz (Po, 8. 1. 2024 - 10:01)

zz

Reklama

Přidat komentář