Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Default User Image
Lenka (St, 24. 1. 2024 - 14:01)

Mám se svým 5 letym synem při koupání to samé pokaždé ho má tvrdého a také se mu líbí, že je větší než normálně dokonce si na něj sám sahá aby mu stál ,má obrovskou kládu když se mu postaví hlavně když se koupu s ním, už jsem si zvykla na to že ho má obrovskyho, stojí mu třeba i 3 hodiny potom ho má ale natekleho 

Default User Image
Lenka (St, 24. 1. 2024 - 14:01)

Mám se svým 5 letym synem při koupání to samé pokaždé ho má tvrdého a také se mu líbí, že je větší než normálně dokonce si na něj sám sahá aby mu stál ,má obrovskou kládu když se mu postaví hlavně když se koupu s ním, už jsem si zvykla na to že ho má obrovskyho, stojí mu třeba i 3 hodiny potom ho má ale natekleho 

Default User Image
Klára (St, 24. 1. 2024 - 18:01)

Je to masakr u tak malých chlapců,že jim vydrží tak dlouho tvrdý, mému stojí kolikrát skoro celý den ,jak píšeš stačí abych se s ním koupala a nebo mi sahnul na prsa a už ho má jako svíčku, postaví si ho třeba i sám aby měl velkého, další den ho má otekleho hlavně Žaluda 

Anonym (Čt, 25. 1. 2024 - 03:01)

Nemám nic proti sexuálním fantaziím. Jen si říkám, že by občas bylo dobré je prostě přiznat. Napsat třeba - jmenuji se Klára. Jméno a ostatně i vše, co tady píšu, je smyšlenka. Ale moc bych si přál, kdyby to byla pravda. To by mě moc rajcovalo. Ale přiznám se, že mě možná ještě víc rajcuje vydávat se za  úchylnou Kláru. Je to totiž snazší, než být opravdovou Klárou, nebo mít k ukojení touhy tak ou matku, kterou tady popisuji. 

Default User Image
Klára (Čt, 25. 1. 2024 - 12:01)

U mě,je to pravda nevím proč bych si měla vymýšlet,je to vážně mazec ten jeho obří curak,přála bych všem aby to viděli 

Default User Image
Gábina (Po, 22. 1. 2024 - 17:01)

Synovi je 13 a má ho při napnutí asi stejně centimetrů. Nedávno jsem ho přistihla jak si ho mastil. Onanuje skoro pořád.

Default User Image
Korkacovy mrdak (Po, 22. 1. 2024 - 17:01)

Treba je homoklada a bude trkat jenom buzny do zadku.

Default User Image
Klára (Po, 22. 1. 2024 - 17:01)

Mému Synovi jsou 2 roky má penis dlouhý 11cm ,ani paní doktorka mi neřekla čím to může být,že má tak velkého,máte některá z maminek také syna s větším penisem?

Default User Image
Lenka (Po, 22. 1. 2024 - 18:01)

Ahoj,myslím si že to neni takový problém, horší by bylo kdyby ho měl malého,syn měl také velkého už jako dítě také jsem se bála jestli to není nějaká vada ,naopak je velmi spokojený že má velkýho 

Default User Image
Klára (St, 24. 1. 2024 - 12:01)

Jak ho má tet velkého? On už měl jako dítě také takhle velkého? Mému synkovi když se postaví ještě se mu zvětší přibližně na 15 cm , když má ranní erekci má úplně napnutého a obrovského,žalud vypadá jako by mu měl prasknout 

Default User Image
Lenka (St, 24. 1. 2024 - 13:01)

Takového velkého určitě neměl ,to je až extrémně velkej, občas to nemá ani dospělí chlap co ty píšeš,syn má 23 cm myslím si že to je hodně velký penis,ale co má ten tvůj je vážně něco 

Anonym (Po, 22. 1. 2024 - 19:01)

Spokojený může být sám se sebou. On totiž nejen malý, ale i příliš velký, může být problém rovněž velký. Velmi zúžený výběr vhodných partnerek.

Default User Image
Lenka (Po, 22. 1. 2024 - 18:01)

Ahoj,myslím si že to neni takový problém, horší by bylo kdyby ho měl malého,syn měl také velkého už jako dítě také jsem se bála jestli to není nějaká vada ,naopak je velmi spokojený že má velkýho 

Default User Image
Lenka (Po, 22. 1. 2024 - 18:01)

Ahoj,myslím si že to neni takový problém, horší by bylo kdyby ho měl malého,syn měl také velkého už jako dítě také jsem se bála jestli to není nějaká vada ,naopak je velmi spokojený že má velkýho 

Default User Image
Anonym (Po, 22. 1. 2024 - 17:01)

Blbko.

Default User Image
Klára (Po, 22. 1. 2024 - 17:01)

Myslíš si , že to je normální velikost? Nebo proč nadáváš 

Default User Image
Anonym (Po, 22. 1. 2024 - 17:01)

Blbko.

Default User Image
Anonym (Po, 22. 1. 2024 - 17:01)

Blbko.

Anonym (Pá, 19. 1. 2024 - 16:01)

jestli chceš sex s mladým klukem který by mohl být tvůj syn nebo jsi někdy uvažovala o tom že ošukáš svého syna tak mi napiš [email protected]. Je mi 15 a rád tě uspokojím, osobní schůzky jenom Praha.

Default User Image
Dopis matky (St, 17. 1. 2024 - 11:01)

"Já se zblázním. Dnes si to Venoušek dělal pětkrát a dlouho. Má tak velkýho a pevnýho čůráka a tolik semene co z něj lítá. Jak můžu tak masturbuju, ale to mi moc nepomáhá. Potřebuju chlapa na mrdání, nebo to nevydržim a dám synovi. Nevíš o někom, kdo by mě pořádně vymrdal? Tvá Květa."

Reklama

Přidat komentář