Reklama

Tanga, zkušenosti

Návštěvník (Čt, 21. 5. 2020 - 14:05)

Jednou jsem mu koupila tanga plavky k moři a od té doby si je kupuje sám

Iva P. (Čt, 21. 5. 2020 - 12:05)

Nekupuju, on nosí ty moje.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 16:12)

hm

Kuba (Čt, 8. 8. 2019 - 21:08)

Mám pár otázek na holky za 1. Když máte celý den v zadku zařízlou šňůrku je to potom mokré a smrdí to nebo to je normální tak když jste si to navlékali za 2. Když si sednete cítíte to že tam něco máte?

Kuba (So, 10. 8. 2019 - 19:08)

A ještě něco jak se do nich prdí?

Tomáš (Čt, 8. 8. 2019 - 21:08)

1( Zpocené to je ,
2( Pokuď jsou trochu menší velikost tak to při sezení trochu tahá.

Kuba (Pá, 9. 8. 2019 - 21:08)

Ty je nosíš?

Jana Š. (So, 23. 3. 2019 - 16:03)

Jsem zapomněla na jméno. Tak jsem si nakoupila a jestli to nedře vepředu? Nesmí se to moc vytahovat nahoru a je to horší než korálky. Ty jsou příjemnější. Ale s tou šňůrkou to mám spíš na domácí dráždění.

Petra (Ne, 17. 3. 2019 - 09:03)

U mě to bylo jednoduchý. Na střední jsem je nosila ale nikdy jsem si nezvykla. Ten zářez je hroznej, nevěřím že to někomu je pohodlný. Mít v zadku zaříznutou niť, která se při každým kroke pohne. Děs. Takže teď už jsou jen ve skříni, nosím max brazilky.

Jana Š. (Ne, 17. 3. 2019 - 11:03)

Lepší nit než kus látky. Každá to máme jinak, já jsem už tak zvyklé, že si nedovedu představit něco jiného, než ty jak píšeš nitky.

Petra (Ne, 17. 3. 2019 - 19:03)

No jasně, záleží na každém co mu je pohodlné. Na druhou stranu si ale myslím, že dost žen nosí tanga ne kvůli pohodlí ale kvůli módě a stylu. Třeba moje mladší ségra, nosí jen tanga, přitom jí pohodlná nejsou, mnohokrát jsme se o tom bavili. Když jsme večer po práci někde na vínku furt sebou šije a každou chvíli si ty zaříznutý tanga vyndavá ze zadku. Stěžuje si jak jí to je nepohodlný, přitom je pořád nosí.

Jana Š (St, 20. 3. 2019 - 16:03)

A nemá špatnou velikost? Já nic jiného už od 11 let nenosím a v pohodě. Teď jsem si objednala takové hodně nicotné šňůrkové. Vpředu je jen zip a další mají jen šňůrku zezadu do předu a nic víc, žádný trojúhelníček a další mají vzadu jednu a v půlce se dělí na dvě šňůrky, které se směrem dopředu a nahoru vzdalují. Je to jen takové šňůrkové větrací minimum na léto. To bude přítel koukat.

Petra (So, 23. 3. 2019 - 13:03)

To myslím, že nemá. Ale samozřejmě nevím, třeba má nějaké co jí nesedí úplně nejlíp. Jen zip? tomu moc nerozumím. A další, že mají jen šňůrku..to znamená, že i zepředu je to jen šňůrka...žádné rozšíření? A neřeže to zepředu..no však víte kam :D

Návštěvník (So, 23. 3. 2019 - 16:03)

Vypadá to takhle:
https://www.erosstar.cz/spodni-pradlo-damske/pradlo-kalhoty-tanga--idk/passion-mt003-black--idz8992
https://www.ebay.it/itm/262755485308
https://www.etsy.com/dk-en/listing/161602789/unisex-crotchless-sexy-g-string-panty?ga_order=most_relevant&ga_search_type=all&ga_view_type=gallery&ga_search_query=micro+g+string&ref=sr_gallery-1-42&bes=1&col=1

Návštěvník (Čt, 28. 3. 2019 - 08:03)

Ty jo, to je teda něco :D. Jako na hrátky v posteli asi dobrý, ale na normální nošení bych to nesnesla.

Návštěvník (So, 16. 3. 2019 - 15:03)

Doufám, že nebude běžné, max u ženských.

Milan (So, 16. 3. 2019 - 15:03)

Pánská tanga mi kupuje manželka a jsem s tímto prádlem spokojený v rodině jiné prádlo nenosíme jak manželka i děti vše po vlastní volbě syn a dcera si prádlo vybrali sami a jiné ani nosit nechtějí snad konečně toto prádlo bude považováno za běžné přeji hezký den

Jirka. (So, 16. 3. 2019 - 11:03)

A co je na tom, že vylezou, dyť je to pěkný, proč se to furt řeší. Ta moje to doma schválně nosí, aby byly vidět. Klukům taky koukaj spoďáry a ničemu to nevadí. Jo a spusťte kecy, jak je to hnusné, neetické a nespolečenské a já nevím jaké. NENÍ. Bokovky, tanga ven a krátké tričko.

Pavlí (So, 16. 3. 2019 - 12:03)

No já na tom taky nic špatného nevidím. Jako vyloženě pěkný mi to nepřijde ale nevidím na tom nic hrozného když tanga někdy vykouknou. Chápu, že pánům se to asi i vyloženě líbí :D. Spíš jsem se podivovala, jak někdo psal, že mu nikdy nevykoukly.

Honza (Út, 26. 5. 2020 - 20:05)

Jsem asi jeden z mála chlapů. Ale mně se tanga nelibi. Líbí se mi když má žena klasické kalhotky. Je radost jí je sundat a byt nadsen z toho co je pod nimy

Reklama

Přidat komentář