Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Default User Image
Hana (St, 7. 2. 2024 - 17:02)

No zkusit to můžeš klidně dát holce plenky nas syn a dcera noseji také stále plenky synovi je 8 a dceři 11 let a pleny zatím nevadí mají je jak na cesty krátké či dlouhé ale i pod pyzamem každou noc a jsou v pohodě a klidu. A doma se dávají klasické látkové pleny od značky tetra 70x60 úplně v pohodě jim jsou akorát že doma mám stále plný balkon látkových plen a svrchnich kalhotek ale i punčocháče jak bavlněné tak i frote ale i buď leginy a nebo gamase. 

Default User Image
Hana (St, 7. 2. 2024 - 17:02)

No zkusit to můžeš klidně dát holce plenky nas syn a dcera noseji také stále plenky synovi je 8 a dceři 11 let a pleny zatím nevadí mají je jak na cesty krátké či dlouhé ale i pod pyzamem každou noc a jsou v pohodě a klidu. A doma se dávají klasické látkové pleny od značky tetra 70x60 úplně v pohodě jim jsou akorát že doma mám stále plný balkon látkových plen a svrchnich kalhotek ale i punčocháče jak bavlněné tak i frote ale i buď leginy a nebo gamase. 

Default User Image
Marcela (Čt, 1. 2. 2024 - 13:02)

Naše holka půjde v září už do školy, ale pleny na spaní a cestování dáváme vždy. Je to pro nás při cestování taková jistota, že kdyby nebylo vyhnutí, máme to pojištěné. A počítám, že to ještě rok, dva budeme praktikovat. Přes pleny při cestování má legíny a sukýnku, nikdo to neví.

Default User Image
Linda (Čt, 1. 2. 2024 - 17:02)

U našeho syna totéž. Dokud si nebudu stopro jistá, že to nepustí do kalhot, plíny mít bude. Na spaní si je dát nechá v pohodě, na cestování je to trochu boj, ale stáhnu mu to boxerkama a vidět to skoro není.

Default User Image
M (Po, 5. 2. 2024 - 14:02)

Také záleží co jsou to za plenky že nejsou vidět pod baxerkami nás syn má pleny jednorázové pampersky číslo 8 a pod slipami nejsou moc vidět také a nosí je pouze na cesty ale nikdy je má normálně i doma ale většinou mu dávám látkové pleny se svrchnimi kalhotky a je spokojený také teď marodi tak mu dávám pleny mezi nohy ale klasické látkové pleny a přebalování dělám nikdy i 6x za den a nevadí mu že je dostal a kolik je let vašemu dítěti našemu je už 9 let stále nosí plenky. 

Default User Image
Lenka (So, 20. 1. 2024 - 09:01)

Kluk 9 let jste zatím spí ale včera jsem mu na noc dala plínky jelikož měl průjem dostal 3 látkové pleny s jednorázovkou to je místo svrchních kalhotek ty má také normálně ale zkusila jsem toto balení jelikož mne kamarádka řekla že u její dcery to funguje také se stále v 11 letech pomocuje a bali ji stále na noc do plenek sice chvíli remca ale pak si je nechá normálně nasadit a ráno je spokojená že plínky měla na sobě a u nás to je podobné syn si nestezuje že má pleny látkové s jednorázovkou až syn vstane tak ho umyji a prebalim do čistých buď látkových plen a nebo jednorázovych plen a už dostane svrchní kalhotky na suchý zip a pak punčocháče jelikož je nosí pro doma vždy kouká jakou má bouli mezi nohama že má pleny i doma tak i venku mu vůbec nevadí nejdříve se styděl také se vysvleknout do polonaha ale pak jak zjistil že mu pleny vůbec nevadí tak už je automaticky nahaty a přebalování většího dítěte dělám normálně jako batoleti se vším všudy že mažu mastí a pak pudruji když je venku tak má klasické látkové pleny se svrchnimi kalhotky pak frote punčocháče s laclem se zimní kombinézou a nebo oteplovacky podle toho jak chce on ale nejraději má sotfelovou dětskou kombinézu jelikož má v ní lepší pohyb než v té klasické ty má do velikosti 130 a zajímavé že punčocháče do číslo 98 až 110 on má vše zatím malé tak snad to bude dobré. 

Default User Image
?? (So, 20. 1. 2024 - 09:01)

Píš v mužskom rode.Veď si muž.

Default User Image
Lenka (St, 24. 1. 2024 - 21:01)

Máš smolu, nie som muž, som žena, to je to, čo zvyčajne píšem, tí ľudia, ktorí si robia srandu z detí, ktoré musia nosiť plienky n. 

Default User Image
Jan (Pá, 19. 1. 2024 - 12:01)

Včera jsem měl syna a kamaráda na hlídání a syn přišel z venku celý pocurany a pokadeny tak jsem se optal co to znamená že mu jeho máma zapomněla dát plenky když ví že to je stály pocuranek máme syna ve střídavě péči o jeho kamarád byl na štěstí v suchu tak jsem syna nechal nahyho a jelikož jsem neměl žádné pleny jednorázové tak tam byli klasické látkové pleny se svrchnimi kalhotky a pak dostal i punčocháče frote s laclem a pak jsem dooliknul zimní kombinézu a byl celý komplet jako batole. 

Default User Image
?? (So, 20. 1. 2024 - 09:01)

Ty si poriadny úchyl-psychopat.Ty si nielen na chlapov,ale dokonca aj pedofil.A do tých plienok si aj honíš?A màm pocit,že to ty píšeš väčšinu tých úchylných príspevkov.

Default User Image
😁 (St, 24. 1. 2024 - 21:01)

Můžete mne prosím říct proč čtěte a urážite na Čechy koukněte se na sebe vy vypatlane Slováci zůstaňte doma a neserte se do Čech. Takových lidí se posmivalo hodně co znám a pak ty pleny měli také na sobě. 

Default User Image
Anna (Út, 16. 1. 2024 - 21:01)

Dobrý den,letíme z Prahy s dcerou  na Dovolenou, a chci jí dát na cestu (3hodiny na letiště +6hod. let +2hod. na hotel) plenu, bude s tím na letištích problém ? Nebudou ji prohlížet v cílovém letišti že třeba bude mít podezřele nabucané kalhoty ? 

Default User Image
Anna (So, 20. 1. 2024 - 20:01)

Děkuji kluci, jsem ráda za praktické zkušenosti

Default User Image
Dejv (Pá, 19. 1. 2024 - 19:01)

Je mi 16 a docela často létáme. Beru si plenky, protože to je praktické, člověk nemusí na letišti hledat WC a v letadle to prostě člověk pustí pod sebe. Nosím jednorázové plenky a nikdy nebyl problém na kontrolách.

Default User Image
Tom (Út, 30. 1. 2024 - 15:01)

To máš čistou pravdu já jsem častý pocuranek tak mamka objednala plenky seni jsou spíš pro postižené jelikož jsou to vložné pleny tak mohu nosit v klidu i do školy pod trenky a punčocháče bohužel mám ty plenky na zkoušku ale zatím mohu říct že ještě neprotekli a když jsem přišel teď ze školy tak jsem ani nevěděl že pleny jsou mokré teď mne čeká sprcha a mamka má vše v pokoji při chystané na přebalování ale to už dostávám klasické látkové pleny se svrchnimi kalhotky a mne je zatím 13 let ale jsem menší postavy takže zatím vše dětské jak oblečení tak i obuv mám číslo zatím 35,5. 

Default User Image
Tom (Út, 30. 1. 2024 - 15:01)

To máš čistou pravdu já jsem častý pocuranek tak mamka objednala plenky seni jsou spíš pro postižené jelikož jsou to vložné pleny tak mohu nosit v klidu i do školy pod trenky a punčocháče bohužel mám ty plenky na zkoušku ale zatím mohu říct že ještě neprotekli a když jsem přišel teď ze školy tak jsem ani nevěděl že pleny jsou mokré teď mne čeká sprcha a mamka má vše v pokoji při chystané na přebalování ale to už dostávám klasické látkové pleny se svrchnimi kalhotky a mne je zatím 13 let ale jsem menší postavy takže zatím vše dětské jak oblečení tak i obuv mám číslo zatím 35,5. 

Default User Image
Kuba 12 (Pá, 19. 1. 2024 - 12:01)

Já když jsem jel z rodiči na dovolenou tak mamka mne doma taky dala pleny ale já jsem měl klasické látkové s jednorázovkou a punčocháče čistě když jsme na letiště jeli autem a to bylo pěkné parno i v Česku a já navliknuty jako eskymak a pak jsem dostal jiné punčocháče ty slabé nylonové a pak kraťasy a na tomto letišti nebyla žádná kontrola až v cílové stanici v Egyptě že mne a mamku si museli vzít stranou aby mne mamka mohla sundat pleny a mamka řekla že trpím epileptickymi záchvaty tak kvůli tomu mám plínky na sobě jelikož já jsem byl v polospanku abych nedostal EZ tak se nám na letišti pak domlouvali a mamce přinesli čisté jednorázové pleny jelikož jsem byl hodně pomoceny a pokadeny tak ta plenka byla mezi nohama prohla a oni si mysleli že něco pasujeme v plenkách tak dceři můžete dát klidně plenky a nezáleží jaké jestli látkové či jednorázové pleny. 

Default User Image
Anna (Pá, 19. 1. 2024 - 22:01)

děkuji za zážitek , snad nás to nepotká .

Default User Image
Terka (Út, 16. 1. 2024 - 22:01)

Celkem tedy 11 hodin, možná i déle, pokud bude zdržení, na to bude potřeba asi hodně velká plenka. Obávám se, že si toho ostraha všimne.

Default User Image
Anna (St, 17. 1. 2024 - 22:01)

Ano bude mít SENY smal plus savost 2500ml  odjíždíme v neděli v 5ráno

Reklama

Přidat komentář