Reklama

Výprask

Roman (Út, 22. 5. 2007 - 16:05)

To je fakt, co se týká té dobré pružnosti. Mám jeden drezurní bičík 130 cm dlouhý, super-pružný s gumovou tvarovanou rukojetí, který je opravdu skvělý na "ovládání".
Ty tvrdší moc příjemné nejsou, ale záleží na vkusu a také na tom k jakým "hrám" se přesně bude používat, nebo jestli půjde jen o doplněk k erotickému oblečení.

Milan (Út, 22. 5. 2007 - 15:05)

Bičíky a ostatní cajky vyrábím už několik let. Ale speciálně na BDSM. Koňácký bičíky mají dole plácačku ohnutou, malou a poměrně tvrdou... Já dělám o něco větší a hlavně dvojité a nespojené. Takže i malá rána plácne jako by to byla řacha. Bičíky na koně jsou mnohem tvrdší - já používám velmi pružný laminát - aby se dalo bičíkem jen pérovat nebo kmitat....

Plyšák-na-pomaz (So, 19. 5. 2007 - 21:05)

Plánuju napsat taky několik povídek na téma erotický spanking.Né žadný tvrdý S/M ale spíš taková rafinovaně perverzní romantika.Dík za adresu,určitě se tam zastavím a přispěju.Můj miláček třeba taky.Inspirace není nikdy dost.

Roman (Čt, 17. 5. 2007 - 09:05)

Tak jsem se odhodlal a napsal a zveřejnil první moji povídku.Pokud Vás láká čtení erotických povídek, či by jste chtěli sami napsat a zveřejnit vlastní, můžete jako já učinit na www.marteen.cz
Název autora je: " Erotický spanking"

dorian (Út, 15. 5. 2007 - 04:05)

Ahoj lidi,narazil jsem na vaši diskuzi a musím vám říct, že se to moc pěkně čte :o) Já osobně patřím mezi velké vyznavače spankingu, oboustranného, a vše s tímto tématem spojené. Zkušeností už jsem získal poměrně dost, ale poslední dobou nemohu najít tu správnou spřízněnou dušičku. Má poslední přítelkyně to myslím praktikovala jen kvůli mě a to už vážně nechci zažít. Kdyby se tu náhodou našla nějaká stejně upřímná duše jako já moc rád byc si s ní třeba jen popovídal :o)) dorian30"eznam.cz

Plyšák-na-pomaz (Po, 7. 5. 2007 - 21:05)

Já jsem našel starej rybářskej prut z bambusu.Chtěl jsem ho vyhodit,protože mám lepší,ale ta špička by se k tomu dala dost dobře použít.Uvidíme,třeba to bude dobrý,ale musí se dávat pozor,aby to nebolelo.Ale v tom,že je bičík sexy,máš pravdu.Hned je ta atmosféra taková jiná,romantičtější.Ještě dodávám že svojí holku nemlátím na holou,ale jedině přes plesové šaty s velikou sukní,ta látka je příjemná a sexy a do výprasku se můžu víc opřít,protože nehrozí riziko poranění,navíc mám princezny moooc rád;),zkus to taky,doporučuju.Je to takový rafinovanější.

Roman (Po, 7. 5. 2007 - 07:05)

Přírodní prut na jaře by měl být pěkně pružný, kdyžtak napiš jaký jste vybrali. Slyšet asi bude víc, než ten kabílek s tím řemínkem a také bude hůř skladnější - pokud při objevení nechcete někomu vysvětlovat na co to máte. Co se týká bičíků, je to investice na léta a pochybuju, že by jsi ho s partnerkou brzy opotřeboval.Navíc jsou dost sexy. Co se ceny týká, pokud nechcete nějaké důtky(ty se dají pořídit kolem 700,-),tak doporučuju prodejny chovatelských potřeb pro koně,kde mají drezurní a skokové bičíky od pár desetikorun do stovek.Sám několik vlastním a jsou lepší pružnější a ohebnější.Taky se tam dají levně pořídit dlouhé třmenové řemeny(130 cm)na případné připoutávání aj. věcičky.

Plyšák-na-pomaz (Ne, 6. 5. 2007 - 11:05)

Zkusil jsem použít takovej slabší koženej řemínek a je to lepší než te USB kabel ,jak jsem tuhle psal.Šlo mi o to,aby to nebylo něják slyšet.A příště vyzkoušíme nějákej prut.Malá navrhle,že by mohla dostat i nejákým bičíkem,ale ty jsou drahý,takže uvidíme.

Návštěvník (So, 5. 5. 2007 - 23:05)

kanec: tě měla mařena pořádně dopráskat!!! abys nemusel žvanit pořád blbosti!

Plyšák-na-pomaz (So, 5. 5. 2007 - 18:05)

Jo,to se občas stává.Ale klepáčem na koberce?Není to moc ujetý?

jiříček (Út, 1. 5. 2007 - 17:05)

kanec má v hlavě hoven ranec.!!

Barborka (Út, 1. 5. 2007 - 14:05)

Kanec má dnes konečně svůj den a svěřuje se, jak to s ním je doopravdy. To je tak milé.:-)

kanec (Út, 1. 5. 2007 - 09:05)

Jednou me marena tak spraskala klepacem na koberce, az me v hlave preskocilo a jsem z toho tak vypatlanej, ze nevim co se sebou. Proto vas tu tak casto otravuji,ale treba se to tou castou masturbaci spravi.

Franta (Po, 30. 4. 2007 - 14:04)

Pro Jíťu: Abych řekl pravdu, až tak prostě jsem to zase nemyslel, abych někam dojel, tam mě zmydlili a já jel zase zpět. Mnohem více si to představuju jako hlubší a možná i romantičtější vztah (i když může jít i o přátelství, ne o vážný vztah, ale ten by byl lepší), ke kterému budou patřit pěkné, a někdy třeba i důkladné, výprasky. V žádném případě mě nezajímá bezduché mlácení, ať už kohokoliv.

Franta (Po, 30. 4. 2007 - 14:04)

Ahoj Romane! Díky za přeposlání, uvidíme :-).

Jíťa (So, 28. 4. 2007 - 23:04)

Franto,tak přijeď za mnou do kolína,já tě spráskám jak psa dostaneš co se do tebe vejde.

Plyšák-na-pomaz (So, 28. 4. 2007 - 22:04)

Řešil jsem jak řezat svojí malou tak,aby to nebylo slyšet,protože často přespávám u ní doma a nechce se mi riskovat,že se vzbudí mamka.Nakonec jsem to zkusil USB kabelem a docela mě to překvapilo.Prej to docela bolí,ale slyšet to není vůbec.řežu jí výhradně přes velkou sukni nebo plesové šaty,takže to potom bude cítit míň a můžeme si to vychutnat naplno,navíc ta atmosférá romantiky dělá divy..Rány velkým motorkářským nebo punkerským páskem jsou sice efektivní s charakteristickým zvukovým doprovodem ,ale když chceme pracovat potichu,musíme vymyslet něco tiššího.Mám v plánu vyvynout víceúčelový,multifukční spankingový nástroj,který umožní výprask na několik různých způsobů o různé intenzitě.Až vyrobím první prototyp,napíšu,jak se osvědčí.

Roman (Čt, 26. 4. 2007 - 15:04)

Zdravím Franto, přeposlal jsem Tvůj příspěvek na diskusní fóra "Erotický spanking" na Centrum,Atlas a http://sukani.info/viewtopic.php?t=184
Snad budeš mít štěstí a někdo se brzy ozve s kým se domluvíte.
Jestli to vadí,dej vědět a já to vymažu.

Franta (Út, 24. 4. 2007 - 10:04)

Ahoj! Je mi 41 a spanking (naplácání zadečku)- a to v obou rolích, se mi moc moc líbí. Kdysi jsme takové hrátky provozovali s exmanželkou, ale kvůli jiným záležitostem jsme se rozvedli. A nyní mi to strašně chybí, proto bych moc rád našel ženu z Prahy, která by měla zájem o spanking, raději dostávám já, ale plácnout si na hezkou, něžnou, očekávající vyšpulenou prdelku je taky strašně fajn. Slibuji a hledám inteligenci, srdečnost a smysl pro srandu i atmosféru okamžiku. Další koníčky - kolo, turistika, hudba, filmy atd. Napište prosím na fnovak"seznam.cz

Roman (So, 21. 4. 2007 - 10:04)

Také někdy v budoucnu hodlám napsat povídku(y),ale všechno má svůj čas, tak to nechci uspěchat.Představu již mám,ale musím si promyslet kam a pokud vůbec ji zveřejním.

Reklama

Přidat komentář