Reklama

Výprask před diváky

Default User Image
zdeněk 62 (Čt, 25. 1. 2024 - 17:01)

Bliíží se vízo,ve čtvrtek kolik asi prdelin to odnese.

Default User Image
Zuzana (Čt, 25. 1. 2024 - 19:01)

Jo to bude masakr

Default User Image
zdeněk 62 (Čt, 25. 1. 2024 - 20:01)

To bude já mám do dnes vzpomínky na výprasky za vysvědčení.Většinou jsem už věděl dopředu,že budu bit.Tak už jsem s tím počítal. Když jsem přišel domů ,tak se pochlub.Víš co bude.Kalhoty dolu  trenky dolů  tady se ohni.Pak jsem jenom slyšel  jak si otec pdepíná řemen a já s vystrčeným zadkem byl připraven na výprask.Dodnes si pamatuji jak první rána štípnula a pak další.Byl jsem bit

Default User Image
Anonymní žena (Čt, 25. 1. 2024 - 18:01)

Naše holka čerstvě na střední zcela určitě. 

Část výprasku dostane než si pro vysvědčení půjde a část až nám ho doma ukáže.  Pololetní výprask dělá se závěrečným vysvědčením doslova divy. 

Default User Image
Zorka (Pá, 26. 1. 2024 - 23:01)

Hlavně jí nijak nešetřil žádné slitování 

Default User Image
zdeněk 62 (Čt, 25. 1. 2024 - 19:01)

Kdy dostane tu první a čím dostane.Kolik je jí.

Anonym (So, 20. 1. 2024 - 17:01)

Můj kamarád často dostával výprasky až ho to jednou přestalo bolet ale zlobil dál tak   šli   jeho rodiče za školní poradkyně a ta jim poradila ať mu za trest dávají   plenky že nic jiného nepomůže a nosil je až do čtrnácti  

 

Anonym (So, 20. 1. 2024 - 17:01)

Můj kamarád často dostával výprasky až ho to jednou přestalo bolet ale zlobil dál tak   šli   jeho rodiče za školní poradkyně a ta jim poradila ať mu za trest dávají   plenky že nic jiného nepomůže a nosil je až do čtrnácti  

 

Anonym (So, 20. 1. 2024 - 17:01)

Můj kamarád často dostával výprasky až ho to jednou přestalo bolet ale zlobil dál tak   šli   jeho rodiče za školní poradkyně a ta jim poradila ať mu za trest dávají   plenky že nic jiného nepomůže a nosil je až do čtrnácti  

 

Anonym (So, 20. 1. 2024 - 17:01)

Můj kamarád často dostával výprasky až ho to jednou přestalo bolet ale zlobil dál tak   šli   jeho rodiče za školní poradkyně a ta jim poradila ať mu za trest dávají   plenky že nic jiného nepomůže a nosil je až do čtrnácti  

 

Anonym (So, 20. 1. 2024 - 17:01)

Můj kamarád často dostával výprasky až ho to jednou přestalo bolet ale zlobil dál tak   šli   jeho rodiče za školní poradkyně a ta jim poradila ať mu za trest dávají   plenky že nic jiného nepomůže a nosil je až do čtrnácti  

 

Default User Image
Tereza (Út, 16. 1. 2024 - 20:01)

Zítra máme třídní schůzky dověděla jsem se ,že nebudu klasifikovamá ze dvou předmětů,až se to zítra máma dozví tak dostanu.

Default User Image
Anonymní žena (St, 17. 1. 2024 - 16:01)

Tak to se holka pochlub.  Za tohle bych Ti ten zadek zmalovala, že by ses ve škole tři dny pořádně neprosadila.

Default User Image
Jana (Út, 16. 1. 2024 - 21:01)

Takže tě čeká kolik? za každý předmět 25, takže 50? a určitě rákoskou na holou :-(  a žes to neřekla, tak jestě roztáhnout nohy, a občas nějakou přes pipinu za to?  A ted si vem, kdyby tam u toho byl bratranec :-(

Default User Image
Tereza (St, 17. 1. 2024 - 19:01)

Máma mi psala sms .že jde s třídních schůzek,že si zajde ještě něco koupit ,že se mám na co těšít, takový výprask ,že jsem ještě nedostala,přemýšlím,že uteču ke kamarádce.

Default User Image
Hanka (Po, 29. 1. 2024 - 09:01)

Tak to mě psala matka sms po každých třídnácích a pokaždé, když viděla v systému špatnou známku. To bylo vždy jen ať si nachystám zadek atd. Doma pak už čekala s rákoskou v ruce a zadek měl hody 

Default User Image
Zuzana (Pá, 19. 1. 2024 - 21:01)

Tak jak to dopadlo?

Default User Image
Klára (Pá, 19. 1. 2024 - 10:01)

Ahoj Terezo a co se zkusit vzepřít výprasku?

Default User Image
Zuzana (Pá, 19. 1. 2024 - 21:01)

To se nedela

Default User Image
Zuzana (Pá, 19. 1. 2024 - 21:01)

To se nedela

Reklama

Přidat komentář