Reklama

onanie kluků

Default User Image
anonim (Čt, 4. 1. 2024 - 12:01)

Na zdravý spánek u kluků dole vůbec nic! Dejme tomu jen v zimě nebo při nachlazení pyžamo. Ale již nic pod to. Tady je hlupek, že to není možné.

Anonym (St, 3. 1. 2024 - 19:01)

Vim jak se kluci honí. Jeden spolužák to nám holkám ukázal i s tim semenem. Loni v létě sem při tom vyděla i dědu. Vymluvil se že čural, ale měl semeno to uš poznam. Řekla sem to babičce a ta mi řekla že to dělají všichni abych o tom nemluvila. Dědovi pak vynadala že mě kazí. 

Default User Image
Honza (St, 3. 1. 2024 - 15:01)

Rád udělám chlapa rukou . [email protected]

Default User Image
Honza (St, 3. 1. 2024 - 12:01)

Tak tyhle starosti vám docela závidím . Já onanuji často a rád , ale moc toho na mě vidět není. Když mi nestojí tak mám i koule větší. A v etekci 4 cm.

Anonym (St, 3. 1. 2024 - 16:01)

To na funkci nemá vliv.

Default User Image
Eva (St, 3. 1. 2024 - 12:01)

Na holkach taky . Já když se treba jen trošku vzruším tak mi stvrdnou a napřímí se bradavky tak ze si na ně můžu pověsit ručník .

Anonym (St, 3. 1. 2024 - 14:01)

Co to je proti tomu, když ženě při vzrušení vyleze ze štěrbiny poštěváček. To je teprv pokoukáníčko.

Default User Image
Honza (St, 3. 1. 2024 - 12:01)

No jo , ale rozdíl je v tom že když ženský stojej bradavky je to roztomilý. Ale když chlapovi stojí péro tak je hned úchyl .

Anonym (St, 3. 1. 2024 - 15:01)

A když ne, tak je za impotenta.

Anonym (St, 3. 1. 2024 - 12:01)

No párkrát jsem nemohl ani z deky na koupališti  když jsem viděl spolužačky  kdybych si stoupl bylo by to vidět

 

Default User Image
Petros (St, 3. 1. 2024 - 23:01)

To se mi taky stává, naposledy se starší sexy milfkou v bílých bikinách. Měla snad čtyřky prsa a vždy když vylézala z vody tak ji přes mokrou podprdu tak prosvítaly bradavky a  přes látku mokrých kalhotek plavek se ji tak viditelně rýsovala čárka její určitě upravené kundičky že jsem se z toho málem udělal do plavek.         

Anonym (St, 3. 1. 2024 - 12:01)

No párkrát jsem nemohl ani z deky na koupališti  když jsem viděl spolužačky  kdybych si stoupl bylo by to vidět

 

Anonym (St, 3. 1. 2024 - 11:01)

Holky to maj jednodušší na nás to je hned vidět.

Anonym (St, 3. 1. 2024 - 11:01)

No když jdu do sprchy a v koupelně se svlíknu do naha hned mi stojí. Naštěstí mě tam máma nekontroluje 

Default User Image
Eva (St, 3. 1. 2024 - 11:01)

Kluci jsou divný . Místo souložení raději onanují .

Anonym (St, 3. 1. 2024 - 17:01)

A holky ne?

Anonym (St, 3. 1. 2024 - 17:01)

Proto, aby nemuseli onanovat, mají Arabové harém. Vždy je jich po ruce několik, které nebolí hlava, nemají menses, nejsou unavené, ospalé atd.

Default User Image
Honza (St, 3. 1. 2024 - 10:01)

Celý týden mám zakázáno onanovat. V sobotu ráno přijdu úplně nahý do kuchyně a kleknu si na podlahu. Vždy v půl a celou si smím minutu přetahovat předkožku přes žaluda. Ale nesmím se udělat. Přítelkyně mi mezi tím dává různé úkoly které musim plnit a klade otázky na které musim pravdivě odpovědët. Pokud není spokojena následuje trest  . Takhle ie to celý den. Odpoledne už jsem tak nadržený že dělám vše co poručí v naději že mi dovolí vystříkat. Večer přijde vždy nějaká návštěva před kterou mě ponižuje. Někdy je to kamarádka , někdy milenec  , ale už u nás byla i tchýně a dokonce jeden starej soused kterej je teplej. Když jsem poslušný smím o půlnoci vybryndat semeno.

Default User Image
Petra (St, 3. 1. 2024 - 10:01)

Od mala jsem syna každý den koupala. Dnes kdy už je větší to není každý den ale když je nálada a čas z obou stran pěkně si ho vykoupu ještě dnes. Většinou 1 - 2 v týdnu to tak vyjde. Už není tak malí ale láskyplný dotek potřebuje stále. Poctivě si ho celého namydlím od hlavy k patě, někdy i zaholím nějaké ty rašící chloupky když je třeba. Dávám si záležet a oba si to užíváme. Jak se níže psalo o těch dovolených tam se takto koupeme každý večer, je tam čas, klid a pohoda. Velmi nás to stmeluje a o jeho chlapeckých věcech mluvíme zcela otevřeně a on nemá žádnou potřebu něco skrývat nebo tajit. Je to prostě můj chlapec a já jeho máma. Děti často něco tají a skrývají protože se o tom bojí nebo stydí mluvit. Jejich dětský svět je oddělen od světa nás dospělých a tu dělící čáru děláme my. U nás máme světy propojeny láskou a důvěrou a je to tak v pořádku a jsme šťastní.

Anonym (Út, 2. 1. 2024 - 19:01)

Ahoj, nasla by se tu zena, kterou by vzrusovalo se pred sebou delat? Me ta predstava vzrusuje moc. Nebo treba i vice lidi, kteri by se sesli za ucelem masturbace?

Reklama

Přidat komentář