Reklama

onanie kluků

Default User Image
Návštěvník (Út, 2. 1. 2024 - 09:01)

A co ty, s těma dvěma zet. Co tím chceš říct, nebo jsi takový ubožák, který se nezmůže ani na jednoduchou větu? Debile!

Default User Image
Jitka (Út, 2. 1. 2024 - 07:01)

Opravuji: nikoliv Jirka ale Jitka.

Anonym (Po, 1. 1. 2024 - 16:01)

Můj otec onanii zakazoval. Tvrdil, že se po ní blbne a byl samá ženská. Kurevník. Když se rozvedli, řekla mi máma, že už můžu bez obav, protože ona mi to zakazovat nebude a vždy mi k tomu vytvářela dobré podmínky. Když mne ve škole přistihla učitelka, a dělala dusno, tak jí přede mnou vpálila, že ona to dělá taky, jako všechny normální ženský.

Anonym (Po, 1. 1. 2024 - 15:01)

Je to smutné. Většina maminek ví, že jejich synové onanují, protože musí, a navíc je to zdravé. Samy se od puberty uspokojují také a přesto se v tom pokouší klukům zabránit, odsuzují je a zakazují jim to. Jsou to předsudky, pokrytectví, nebo hraná ctnost?

Anonym (Po, 1. 1. 2024 - 15:01)

jsem kluk a hledám nadrženou holku/ženu z Prahy. je mi 15 ale na věku mi nezáleží, jestli chceš sex tak napiš. [email protected]

Default User Image
zz (Út, 2. 1. 2024 - 08:01)

zz

Default User Image
Káťa (Po, 1. 1. 2024 - 07:01)

Jsem teď se synem na horách, spíme vedle sebe a ve svém věku nemůže být bez honění. Dělám, že spím, ale všechno sleduji, hlavně ráno se probudí kolem šesté a za chvíli už slyším typické šustění jak si ho tam pod peřinou zpracovává. Naučil se to prodlužovat, ejakuluje i po půl hodině. Pak se jde umýt a zase jak si lehne, tak dá ruce do rozkroku a pořád si ho tam dráždí.

Default User Image
Patrik (Po, 1. 1. 2024 - 09:01)

A kolik mu je.

Default User Image
Káťa (Po, 1. 1. 2024 - 09:01)

V březnu mu bude 14.

Default User Image
zz (Út, 2. 1. 2024 - 08:01)

zz

Default User Image
Patrik (Po, 1. 1. 2024 - 10:01)

Mě je 16 tak to asi máme podobně.

Anonym (Po, 1. 1. 2024 - 08:01)

Moje máma by ze mě strhla deku a hnala by mne do koupelny. Nesnášela semeno v posteli. Když to naši dělali v posteli, tak s kondomem, nebo v kuchyni, nebo koupelně. Máma vždycky semeno utřela.

Anonym (Po, 1. 1. 2024 - 08:01)

Tak co úchyle, už jsi nemohl dospat, co?

Default User Image
Návštěvník (Po, 1. 1. 2024 - 08:01)

Máš co říct k tématu? Asi né, viď? Tak sem nelez!

Default User Image
Patrik (Po, 1. 1. 2024 - 08:01)

To ale musí mít všude fleky ne? Na pyžamu na prostěradle. Co ti na to řekne když se ho zeptáš? Moje máma to vždycky zkoumá a chce o tom mluvit.

Default User Image
Káťa (Po, 1. 1. 2024 - 10:01)

Fleky byly když mu začly poluce a pak taky nějakou dobu. Ale zjistila jsem, že si ho honí přes předkožku a semeno pak vypustí do trička jež mu dávám vždy k posteli. Se synem bych se o jeho sebeuspokojování bavit nemohla, to je úplně vyloučené, studem bych se propadla. Dělám, že o ničem nevím.

 

Default User Image
Patrik (Po, 1. 1. 2024 - 10:01)

Takže spí nahatej? To máte fajn vztah když se před tebou nestydí jít do naha. To u nás se tak nějak všichni stydíme.

Default User Image
Káťa (Po, 1. 1. 2024 - 10:01)

Ne, nahatej nespí, vždycky má na sobě tričko. Jen někdy v zimě, když je třeba nachlazen, tak si dá pyžamové kalhoty. Avšak, syn už se taky stydí, už od doby, kdy začal onanovat. Pečlivě to skrýval, hlavně to semeno, i teď by nepřiznal že si ten svůj ocas honí. Ale předemnou nic neutají.

Default User Image
Patrik (Po, 1. 1. 2024 - 12:01)

Já vždycky na dovče s našima si říkám že si to dělat nebudu ale nakonec to nejde vydržet. Jak tam není většinou kde jinde tak člověk musí pod tou peřinou vedle rodičů. A jak nemůžu kolik bych potřeboval tak přijde i poluce. A ta už se neutají.

Default User Image
Káťa (Po, 1. 1. 2024 - 13:01)

To přece není žádný problém . Jste li všichni v jednom pokoji, tak počkat až rodiče usnou a pak si již můžeš dělat co chceš. A na semeno můžeš mít připraven kapesník, ať již papírový nebo klasický. Vše se dá vyřešit.

Reklama

Přidat komentář