Reklama

onanie kluků

Default User Image
zz (Út, 2. 1. 2024 - 08:01)

zz

Default User Image
Káťa (Po, 1. 1. 2024 - 07:01)

Jsem teď se synem na horách, spíme vedle sebe a ve svém věku nemůže být bez honění. Dělám, že spím, ale všechno sleduji, hlavně ráno se probudí kolem šesté a za chvíli už slyším typické šustění jak si ho tam pod peřinou zpracovává. Naučil se to prodlužovat, ejakuluje i po půl hodině. Pak se jde umýt a zase jak si lehne, tak dá ruce do rozkroku a pořád si ho tam dráždí.

Default User Image
Patrik (Po, 1. 1. 2024 - 09:01)

A kolik mu je.

Default User Image
Káťa (Po, 1. 1. 2024 - 09:01)

V březnu mu bude 14.

Default User Image
zz (Út, 2. 1. 2024 - 08:01)

zz

Default User Image
Patrik (Po, 1. 1. 2024 - 10:01)

Mě je 16 tak to asi máme podobně.

Anonym (Po, 1. 1. 2024 - 08:01)

Moje máma by ze mě strhla deku a hnala by mne do koupelny. Nesnášela semeno v posteli. Když to naši dělali v posteli, tak s kondomem, nebo v kuchyni, nebo koupelně. Máma vždycky semeno utřela.

Anonym (Po, 1. 1. 2024 - 08:01)

Tak co úchyle, už jsi nemohl dospat, co?

Default User Image
Návštěvník (Po, 1. 1. 2024 - 08:01)

Máš co říct k tématu? Asi né, viď? Tak sem nelez!

Default User Image
Patrik (Po, 1. 1. 2024 - 08:01)

To ale musí mít všude fleky ne? Na pyžamu na prostěradle. Co ti na to řekne když se ho zeptáš? Moje máma to vždycky zkoumá a chce o tom mluvit.

Default User Image
Káťa (Po, 1. 1. 2024 - 10:01)

Fleky byly když mu začly poluce a pak taky nějakou dobu. Ale zjistila jsem, že si ho honí přes předkožku a semeno pak vypustí do trička jež mu dávám vždy k posteli. Se synem bych se o jeho sebeuspokojování bavit nemohla, to je úplně vyloučené, studem bych se propadla. Dělám, že o ničem nevím.

 

Default User Image
Patrik (Po, 1. 1. 2024 - 10:01)

Takže spí nahatej? To máte fajn vztah když se před tebou nestydí jít do naha. To u nás se tak nějak všichni stydíme.

Default User Image
Káťa (Po, 1. 1. 2024 - 10:01)

Ne, nahatej nespí, vždycky má na sobě tričko. Jen někdy v zimě, když je třeba nachlazen, tak si dá pyžamové kalhoty. Avšak, syn už se taky stydí, už od doby, kdy začal onanovat. Pečlivě to skrýval, hlavně to semeno, i teď by nepřiznal že si ten svůj ocas honí. Ale předemnou nic neutají.

Default User Image
Patrik (Po, 1. 1. 2024 - 12:01)

Já vždycky na dovče s našima si říkám že si to dělat nebudu ale nakonec to nejde vydržet. Jak tam není většinou kde jinde tak člověk musí pod tou peřinou vedle rodičů. A jak nemůžu kolik bych potřeboval tak přijde i poluce. A ta už se neutají.

Default User Image
Káťa (Po, 1. 1. 2024 - 13:01)

To přece není žádný problém . Jste li všichni v jednom pokoji, tak počkat až rodiče usnou a pak si již můžeš dělat co chceš. A na semeno můžeš mít připraven kapesník, ať již papírový nebo klasický. Vše se dá vyřešit.

Default User Image
Patrik (Po, 1. 1. 2024 - 23:01)

Jenže mamka asi trochu číhá a jak se jí něco nezdá tak řekne páto nevrt se. Pak je to na prostěradle a ráno řekne když to najde, to je jak ses vrtěl. Někdy mám pocit že jí to baví takhle prudit. Jsem vždycky rudej jako rak.

Default User Image
Káťa (Út, 2. 1. 2024 - 10:01)

Jsou maminky které opravdu číhají. Sledují každý pohyb syna v posteli a prakticky nic se nedá u onanujícího syna utajit 

Default User Image
Káťa (Út, 2. 1. 2024 - 10:01)

Jsou maminky které opravdu číhají. Sledují každý pohyb syna v posteli a prakticky nic se nedá u onanujícího syna utajit 

Default User Image
Samuel (Po, 1. 1. 2024 - 13:01)

Rodinné dovolené to je vždycky problém i u mně co se honění týká. Jediná možnost je na wc nebo v koupelně bohužel už i tam mě mamka vyhmátla a byla přednáška o tom jak je to neslušné. I doma mám obrovský problém vyhonit aby mě někdo nenačapal, mám dvě ségry mladší a rodiče samozřejmě a prostě furt mi lezou buď ségry nebo mamka do pokoje.

Anonym (Po, 1. 1. 2024 - 15:01)

Tak tohle neznám. Ségry jsem neměl. Jen hodně zvědavé sestřenice, ale to je jiný příběh. Máma dobře věděla co dělám a někdy, jakoby nerada, narušila moje soukromí. Řekla co potřebovala a odešla, bez výčitek a přednášek. Stejně mne kontrolovala při koupání, tak věděla jak na tom jsem.

Reklama

Přidat komentář