Reklama

na holou nebo ne ?

Default User Image
Jaruna (So, 30. 12. 2023 - 18:12)

No, to je skvělý nápad. Inspirovalo mě to. Přemýšlela jsem o dodatečném trestu pro kluky a no teď oba stojí v  předsíni na obrácených kbelíkách a jsou samozřemě bosí. Rukama se opírají o kolena. Až příště dostanou, tak budou biti v této poloze, na těch kbelíkách, ale dostanou na holou, na lýtka to možná někdy zkusím taky, uvidím.

Default User Image
Elinka (So, 30. 12. 2023 - 17:12)

Ještě, tohle, co jsem popsala je ta mírnější verze tohoto trestu.Častěji  musí Jirka při bití přes lýtka stát na obráceném kbelíku a rukama se opýrá o kolena. Jinak je to stejné - před bitím se zouvá, stojí na kbelíku bosý,  má vyhrnuté nohavice a řve a pláče, slzy tečou až na zem, dostává, co se do něj vejde....(pak si to vždycky musí po sobě utřít, to, co nabrečí)

Default User Image
Elinka (So, 30. 12. 2023 - 16:12)

Náš Jirka, je mu sedm let, když mě někdy hodně zlobí, tak dostane proutkem našviháno na lýtka. Nejdřív si musí donést na sebe poutek, k němu do pokojíku. Pak si tam musí z kuchyně přinést židli. A pak se musí připravit na bití. Musí si zout pantofle a musí si sundat i  ponožky. Pak si musí vyhrnout nohavice u tepláků, které doma mosí, až nad kolena. Potom vyleze na židli a postaví se na ní , čelem k opěradlu. Překdloní se a rukama se drží za opěradlo. A já mu pak proutkem sešvihám holá lýtka, od stehen až k patám.  Švihám ho pořádně. Jirka křičí a pláče, slzy mu tečou až na zem, napláče tam loužičku.  Na židli bři bití přešlapuje. Po výprasku má na lýtkách červené proužky. Když bití skončí, tak sleze uplakaný Jirka dolů. Musí pak zůstat po bití vyzutý, bosý, s vyhrnutými nahavicemi. Odnese plačky židli, pak si lehne na postel a tam pláče a vzlyká....

Default User Image
Jaruna (So, 30. 12. 2023 - 15:12)

Kluci už dstali. Kleeli při tom na svých postelích, opření o lokty. Byli vysvlečení do trička. Ty jejich bosé nohy byly špinavé, jak museli chodit bosí. Švihala jsem jim prutem ty jejich holé, vyšpulné zadnice. Řvali bolestí a velké slzy jim tekly až na postel.

Default User Image
Anonym (So, 30. 12. 2023 - 14:12)

Já jsem nikdy žádný výprask nedostala nedokážu si to představit a zajímalo by mě proč vás ty děti poslechnou já bych si ty kalhoty nesundala, případně bych utekla.

Default User Image
Kamila (Út, 2. 1. 2024 - 13:01)

Ahojky, škoda že už jsi mi neodpověděla

 

Default User Image
Kamila (So, 30. 12. 2023 - 23:12)

Trošku o tom víc napíšu. Jak jsem psala, řezala mi snad za vše. Posledně zase řev a že mi ztriska a že si půjde pro vařečku a dá mu co proto na holou. Já začala na ni křičet, že prostě ne. Řekla mi,ať si stáhnu kalhoty a já zakřičela že ne. Takže mi je stáhne sama. No a tím to začalo, snažila jsem se rukou si zakrýt a podržet přezku na kalhotách,aby je nemohla rozepnout. Sice se snažila mi dát ruce na stranu,ale to se jí naštěstí nepovedlo. Docela mám i sílu. Tak zkusila utáhnout celé kalhoty, ty jsem si začala pevně držet, takže neměla šanci. No řvala na mě a chtěla mi dát facku. Vší silou se je pokoušela stáhnout. Trvalo to pár minut,pak jsem se jí vysmekla a utekla do pokoje 

Anonym (Pá, 5. 1. 2024 - 22:01)

A v kolika letech dostaváš?

Default User Image
Kamila (So, 6. 1. 2024 - 17:01)

Pokud ta otázka je na mě, je mi 15 

Default User Image
Anonym4 (So, 30. 12. 2023 - 17:12)

Vy jste nikdy nedostala na zadek ani rukou přes oblečení? Nebo na holou?

Default User Image
Kamila (So, 30. 12. 2023 - 17:12)

Ahojky, to já byla řezaná pořád a za každou blbost. Není to tak dlouho,co jsem už toho měla dost a vzepřela jsem se. Klidně pak o tom napíšu víc 

Default User Image
Jaruna (So, 30. 12. 2023 - 15:12)

Kdyby mě neposlechli, tak bych je zlískala tak, že ba z toho byli nemocní...

Default User Image
Jaruna (So, 30. 12. 2023 - 14:12)

Kluci museli jít bosí na nákup, do sámošky za rohem. Až přijdou, tak dostanou prutem na ty jejich holé, vysvlečné zadnice....

Anonym (So, 30. 12. 2023 - 13:12)

Jak jste si děti vychovali, takové je máte ! A výprask by jste potřebovali dostat i Vy. 

Default User Image
Jaruna (So, 30. 12. 2023 - 10:12)

Kluci mě od rána prudí, takže je odpoledne seřežu, ještě jsem jim to neřekla....

Default User Image
Anonym4 (So, 30. 12. 2023 - 13:12)

Utrhnete proutek hlavně a kluci si příští zlobeni odpustí.

Default User Image

Dobrý den paní Jarka a byl by možný výprask od vás vařečkou na holý zadek chci vyzkoušet jakto bolí nikdy jsem žádý výprask nedostal tak vás prosím ozvěte se na mů mail

Default User Image
Jaruna (Pá, 29. 12. 2023 - 20:12)

Kluci asi budou zítra zase biti, ale možná jim to dnešní zlobení odpustím, možná budou zase muset vystrčit a nastavit tu jejich holou, uvidim. Kluci se dnes porvali v autě na zadní sedačce, když jsme jeli na nákupy. Tak se hošánké museli oba po vystoupení z auta zase pěkně vyzout z bot a hezky si sundat i ty jejich ponožky. A capkali bosky na nákupech, s botkama v ruce a bosí pak jeli i domů, ještě museli stát chvíli na chodbě, když jsme přijeli. A ponožky a ni pantofle už si dnes nesměli vzít ani doma a ještě museli jít ven bosí s odpadky.

Default User Image

Dobrý den a byl by možný výprask od vás vařečkou na holý zadek chci vyzkoušet jakto bolí nikdy jsem žádý výprask nedostal tak vás prosím ozvěte se na mů mail 

Default User Image

Dobrý den a byl by možný výprask od vás vařečkou na holý zadek chci vyzkoušet jakto bolí nikdy jsem žádý výprask nedostal tak vás prosím ozvěte se na mů mail 

Reklama

Přidat komentář