Reklama

Trvale stažená předkožka

Default User Image
Leo (Út, 19. 12. 2023 - 08:12)

Já si myslím ,že nás bude asi víc co budeme mít obřízku , protože taky jsem zkusil jenom stahovat a nakonec to dopadlo tak,že mám úplnou obřízku už rok a před měsícem jsem byl na kompletní odstranění uzdičky penisu. Partnerka i já si to nemůžeme vynachválit. Žádný pachy i po celém dnu, žádná plandající kůže a žádný další starosti. Když si to beru zpětně,tak bych se k předkožce nebo k zakrytému žaludu nevrátil a jsem rád ,že jsem obřezaný, tohle bylo nejlepší rozhodnutí co jsem mohl udělat. Sice žalud mi změnil barvu a nabil větších rozměrů,ale s tím se musí počítat,že nějaké změny proběhnou. Ještě teda jsem si dal piercing do žaludu sice jenom nasazovací,ale vzhledem k tomu,že se vyndavá dost bolestivě,tak ho nosím všude. A ty jsi šel na obřízku dobrovolně nebo ze zdravotního důvodu?

Default User Image
Jon (Út, 23. 1. 2024 - 21:01)

Kde ti dělali odstranění uzdičky prosimtě? Díky 

Default User Image
Jon (Po, 22. 1. 2024 - 20:01)

Kde ti dělali to odstranění uzdičky prosimtě? Díky 

Anonym (Čt, 21. 12. 2023 - 19:12)

také myslím že takových je více, co po trvalém stažení  začnou uvažovat nad obřízkou. Že stejně návrat k zakrytému žaludu nepředpokládají a proto ta předkožka nemá nějaký význam aby tam zůstala

Anonym (Čt, 21. 12. 2023 - 00:12)

A na ten piercing je potreba mit obrizku nebo trvale stazenou predkozku? Nebo je mozne mit piercing i se zakrytym zaludem?

Default User Image
Leo (Čt, 21. 12. 2023 - 12:12)

Myslím si ,že nepotřebuješ kvůli tomu nic, zase záleží jak to bude vypadat. Přinejmenším bych volil trvale staženou předkožku,ale zase jestli jí musíš fixovat kroužkem,tak to bude vypadat blbě. A zkrytý ztrácí smysl (pro mě) mít takhle piercing. Já jsem si to dal až po obřízce a frenuloplastice,takže těžko zase soudit.

Anonym (Út, 19. 12. 2023 - 17:12)

Zaujalo mne co je to nasazovací piercing? Já tedy mám propichnuty žalud, nosím Apadravya piercing a nic lepšího neznám, obrázků mám také v plánu, nosím trvale staženo, ale prostě ten rolák za žaludem se mi nelíbí 

Default User Image
Leo (Út, 19. 12. 2023 - 20:12)

Je to něco na způsob Prince Albert. Jednoduše, obyčejná podkova s kuličkama, kde na jednom konci mám průměr kuličky 6mm a na druhé 5 mm. Silnější kuličku mám v močový trubici a druhý,tam kde jsem měl uzdičku. Ještě jsem si to musel poupravit aby mezera byla co nejmenší aby mi to nevypadalo. Ale co musím říct, tak peklo je když si to mám vyndat, jak nemám uzdičku ,tak to při nandavání zapadne za hranu žaludu a velice bolestivé a obtížné to dostat ven . Jinak co se týče nošení,tak nikde neškrtí a nic netlačí.

Default User Image
Bimbác (Út, 19. 12. 2023 - 10:12)

Kvôli nadmernej predkožke a z toho vyplývajúcemu opticky malému penisu. Ale nejaké zdravotné dôvody v tom neboli. Po obriezke sa penis opticky zväčší a žalud lepšie vynikne 

Default User Image
Leo (Út, 19. 12. 2023 - 10:12)

Takže víceméně důvody jako já.Taky jsem to měl jako hadr na koštěti. Já si to nechal udělat hlavně z toho důvodu,že mi byla spíš na obtíž.

Default User Image
Leo (Pá, 8. 12. 2023 - 10:12)

Teďkom trochu mimo téma. Řešili se tady piercingy do penisu. Někoho to lákalo a nebyla na to odvaha, druhý nad tím rozmýšlel. Tak já jsem si dal podkovou do žaludu bez nějakého vpichu. Kdo nad tím rozmýšlí,tak to je stejný jako trvale stažená předkožka a obřízka. Nejprve si musíte zkusit do čeho jdete.

Anonym (Pá, 15. 12. 2023 - 19:12)

myslím že je mnoho těch co přemýšlí jestli mají nosit staženou předkožku nebo ne. A později co třeba vyústí v to jestli tedy mít obřízku nebo ne. U mě to tak také bylo až to skončilo tak že jsem obřezaný

Default User Image
Leo (Po, 18. 12. 2023 - 08:12)

Obřízka je nejlepší volbou.Jsem taky obřezaný a nemůžu si stěžovat.Taky to začlo tím,že jsem zkusil jenom stahovat aby byl žalud venku.

Default User Image
Martin (Čt, 7. 12. 2023 - 23:12)

Chlapy,proč ji nosit staženou? V čem je to lepší? Já než v mládí objevil,že existuje i těsné prádlo,tak se mi při chůzi furt svlikal a bylo to nepříjemný. Asi se na to dá zvyknout jako třeba na tanga. Ale stejně, proč?

Default User Image
Jarda (Ne, 31. 12. 2023 - 23:12)

Vždyť sis na to odpověděl sám. Píšeš, že jsi začal nosit těsný prádlo, aby se ti nestahovala předkožka. Nejsi sám. Je normální, že v pubertě žalud leze ven. Někomu jenom trošku, někomu víc. A pak záleží na to, jakou máš náturu. Citlivější povahy nesnesou tu bolest z oděrek o trenky a pocit, že maj nejcitlivější část těla nechráněnou. Tak začnou nosit těsný prádlo a předkožka se tomu časem přizpůsobí a zůstane na žaludu. Těsný prádlo jí tam prostě drží, až se postupně protáhne a přestane se smrskávat. Drsnější puberťáci nosej ze stejnýho důvodu co nejvolnější prádlo, aby se jim žalud co nejvíc odhalil. Když jim předkožka sleze při chůzi nebo třeba po ranní erekci, nenatahujou si jí dopředu. Prostě jí nechaj, kde je a když to bolí, snesou to jako správný kluci. Proto si lidi s holým žaludem často spojujou dospělost, odvahu nebo mužnost. Proto to tak některý chlapi chtěj mít, aby si připadali mužnější.  A proto to nemálo žen taky obdivuje.

Anonym (Ne, 17. 12. 2023 - 23:12)

Pro nás holky je ale přitažlivější kluk s holým žaludem :) Preferujeme buď obřízku a nebo trvale staženou předkožku za žaludem :) Měl bys to taky zkusit :)

Default User Image
Luky (Ne, 10. 3. 2024 - 19:03)

Všiml jsem si v sauně, že když mám žalud stažený, tak mi na penis kouká daleko víc žen a to od těch úplně mladých až po důchodový věk. Ovšem nejde mluvit za všechny, třeba přítelkyně to nemá ráda, když mám staženo jindy než pro sexu nebo ve sprše a mě to vůbec nevadí. I kdyby to tak chtěla, tak bych měl přeražený jen ve chvíli když by byla možnost, že se mi tam podívá.

Default User Image
Luky (Ne, 10. 3. 2024 - 19:03)

Přetažený

Default User Image
Petr (Pá, 8. 12. 2023 - 12:12)

Ten ChatGPT jsem vložil já. Parafrázoval jsem mu ale tu otázku - na přesně položenou jsem totiž získal odpověď o obřízce. Takhle na ni odpověděla umělá inteligence - ChatGPT. To se tu předtím asi neobjevilo. 

Default User Image
ChatGPT (Pá, 8. 12. 2023 - 05:12)

Stažení předkožky za žaludem může být doporučeno zdravotním odborníkem pro léčbu nebo prevenci určitých problémů, jako jsou záněty nebo obtíže s hygienou. Je však důležité konzultovat s lékařem nebo odborníkem, aby bylo zajištěno, že rozhodnutí je vhodné pro konkrétní situaci a zdravotní stav.

Reklama

Přidat komentář