Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Default User Image
R. (Po, 20. 11. 2023 - 15:11)

Ahoj Kajko, tak to jsem rád, že se vám daří. Ať vám to vydrží. Karel pracuje?

Default User Image
Anonym (Po, 20. 11. 2023 - 11:11)

To jsme se Milu načekali. :)) Více takových dobrých zpráv. 

 

Anonym (Po, 20. 11. 2023 - 11:11)

Jak jsi přišla na to, že ho učila Sany? 

Anonym (Po, 20. 11. 2023 - 09:11)

Vítej!!!

Anonym (Ne, 19. 11. 2023 - 17:11)

Lžitka chtějí zase zítra vidět u výslechu. To by mě zajímalo, jestli Luboš už mluvil...

Anonym (Ne, 19. 11. 2023 - 16:11)

:)) už mi to přišlo na FB. Výborný jsou ty reakce dezolátů. Že prý to MUSÍ být vymyšlený. A Lžítko tvrdí, že to autor smazal. No nesmazal :))  

Default User Image
N. (Ne, 19. 11. 2023 - 16:11)

Nesmazal, jméno uvádět nebudu. Ale zase, je neuvěřitelné, že si ty Lžítko fans neumí kliknout na jméno autora a zjistit, že to tam ''nevymazal'' :)

Default User Image
policie ČR (Ne, 19. 11. 2023 - 13:11)

Zvukový policejní záznam ze 7. 11. 2023 z oddělení v Kongresové ulici 1066

Akce Československo

Přísně tajné

Vyšetřovatel: Ahoj, Pavle, díky za toho Čermáka. Co je novýho, eště to dáváš?

Agent s krycím jménem Fén: Hele, já už to dlouho nevydržím. Já jsem racionální člověk a furt dávat na facebook, ty ezokydy, anděly, krystaly, znamení, normálně se mi zvedá kufr. A ke všemu, když máme setkání, tak po mě vyjížděj ty ezobáby. Kdyby aspoň byly mladší.

Vyšetřovatel: A co ty kreténi kolem tebe?

Agent s krycím jménem Fén: Začínám bejt na nervy z Malýho. Vod tý doby, co si přečet Protokoly sionskejch mudrců mu jeblo. Ne, že bych ty Židáky miloval, ale Libor to pálí děsně navostro. A ke všemu - takovýho blba abys pohledal. A to jsem na peďáku v Ústí původně studoval tělocvik. Von snad věří i těm kokotinám vo bílejch kloboukách, popravách na Guantanámu a Československu.

Vyšetřovatel: Jinak sorry, za to rozbitý okýnko u Postoloprt, ale v rámci tvýho krytí to bylo nutný.

Agent s krycím jménem Fén: V pohodě, ty debilové, co to žerou, mi ho zaplatili nejmíň patnáctkrát.

Vyšetřovatel: Tady máš nějaký drobný vodškodnění – dvacet litrů, stačí? A ještě jednou dík za toho Čermáka. Měj se.

Agent s krycím jménem Fén: Stačí, dík, čau. Čau, čau, čau krásný báječný den, je sedmého jedenáctý, jedenáct hodin sedm minut a dvacet litrů.

--------------

Default User Image
Policie ČR (Ne, 19. 11. 2023 - 12:11)

--------------------------------------------------------

Vyšetřovatel: Hele, Libore, vim, že na tom nejsi uplně dobře, dva litry, stačí?

Agent s krycím jménem Sokrates: Díky. Skrzevá kolektivní vědomí se člověk nenažere.

Vyšetřovatel: A co ten Čermák, je furt v Polsku?

Agent s krycím jménem Sokrates: Já bych chtěl dát trochu do souvislostí, jak se Tomáš schovává v Lublinu. Tam kdysi bylo velký židovský ghetto. To není náhoda. Já nemám nic proti Židům, ale proti sionistům, kteří páchají genocidu skrze nacistický nový světový řád a na Ukrajině se během Majdanu malovaly hákové kříže a batalion Azov tam vraždil Rusy ruského původu. A víte, že republikáni na Floridě vedou kampaň, že vakcína proti Covidu je biologická zbraň? Psali to na Aeronetu a odvysílala to TV Prima. (Následuje půl hodiny chaoticky poskládaných vět – poznámka zapisovatelky.)

Vyšetřovatel: Hele, s timhle di do hajzlu. Jestli chceš ty dva litry, tak já chci zase něco konkrétního.

Agent s krycím jménem Sokrates: V úterý navečer si půjde v Lublinu do Biedronky kupovat Zubrowku v akci. Sám jsem ho na cestu vybavil československou slevovou kartou skrzevá kolektivní vědomí. Když může Fiala nakupovat v Německu Nutelu, proč by si Tomáš nemoh koupit v Biedronce kartáč nefiltrovanejch Miłosławů a Zubrowku? Navíc to tam vyjde výrazně levnějc, protože Poláci nekupujou elektriku na lipský burze za dvacetinásobek toho, za co jí vyráběj a stát Izrael jede genocidu Palestinců. (Následuje půl hodiny chaoticky poskládaných vět – poznámka zapisovatelky.)

Vyšetřovatel (znaveným hlasem): Sbal prachy a vypadni.

Agent s krycím jménem Sokrates: Ahoj, přátelé, ahoj, kamarádi, ahoj Čechoslováci. Právě jsem se vrátil z brutálního výslechu, který na mně spáchala korporátní policie. Zůstal jsem pevný. Jestli mě chcete podpořit v mém boji, čís

Default User Image
Policie ČR (Ne, 19. 11. 2023 - 12:11)

Vyšetřovatel: Ahoj, Jano. Panáčka?

Agentka s krycím jménem Pitralon: Krapet vodky by mi osvěžil paměť.

Vyšetřovatel: Něco by se našlo.

Agentka s krycím jménem Pitralon: A džusík by nebyl?

Vyšetřovatel: Mě spíš zajímá to Československo.

Agentka s krycím jménem Pitralon: Hele, když sem kvůli vám spala s Pitrem… No dobrý, ten byl aspoň pěknej. A bohatej. Ani blbej úplně nebyl. Ale teď se zahazuju s Květákem a těma dvěma ubožákama?! Už mě to fakt nebaví. Džusík by nebyl?

Vyšetřovatel: K věci…

Agentka s krycím jménem Pitralon: Krapet vodky by mi osvěžil paměť.

Vyšetřovatel: Ty si nezmar…

Agentka s krycím jménem Pitralon: A džusík by nebyl?

Vyšetřovatel: Džusík až po Čermákovi.

Agentka s krycím jménem Pitralon: Hele, já nejsem žádná práskačka. No ale můžu vám tady ocitovat z žádosti o azyl pro Tomáše adresovaný Vladimíru Vladimíroviči Putinovi: My níže podepsaní tímto žádáme o politický azyl v Ruské federaci pro Tomáše Čermáka momentálně pobývajícího v polském Lublinu pronásledovaného nelegálními korporátními úřady firmy Česká republika s. r. o.

A džusík by nebyl?

Vyšetřovatel: Jablíčkovej? Grep?

Agentka s krycím jménem Pitralon: Krapet vodky by mi osvěžil paměť.

Vyšetřovatel: Hele neblbni, Květák se nasere a zase tě vykmitne. Tady máš kartón zlatejch máček a radši už di.

Agentka s krycím jménem Pitralon: Takže lidičky, já vás tady vítám, sdílejte to do všech spukin. A jestli se tady objeví ňákej hejtr a bude zase říkat, že se mi plete jazyk po alkoholu, můžu vás ubzepěčit, že po hodinovém výslechu na korporátní policii, by se jyzka pletl i jemu. A teď si dáme budoucí československou hymnu, tedy hymnu ruské feredace v rockové verzi. Vy si zatím uřvate kávu a dejte si zákusek.

Do prdele, kde je ta vodka?

Květák: Už nechlastej. Máš jí v kabelce.

 

Anonym (Ne, 19. 11. 2023 - 11:11)

Jako poslouchat hodinu BonZítka, na to nemám. Ale prý tam 4x řekl, že Luboš není jeho kamarád. Že tak najednou. Janyčka se odmlčela. Peníze vybrané na Luboše záhadně mizí na benzínkách. A Lžítko dává dezolé naději, že v Polsku proběhne nový soud. Jen jsou potřeba ty peníze......A fůra dezolé si myslí, že Luboš je v Rusku, tamto je fejk, a čekají od něj osvobození od svých exekucí. Vačice se stáhla a Rajchl zůstává osamocený. Vrábel byl jednomyslně zvolený......Nějak nám ta scéna dezolé upadá a likviduje se sama mezi sebou. A jeden naivní kluk, který hlupákům důvěřoval, si půjde sednout......

Default User Image
N (Ne, 19. 11. 2023 - 12:11)

Jen doplním dokonalé zpravodajství: Luboš není jeho kamaráááád!! Luboš je jeho spolubojovnííík!! Jo a Janyčka je opět hospitalizovaná (říkla dnes Lžítko), zřejmě se složila strachy hned v ten den. 

Anonym (Ne, 19. 11. 2023 - 16:11)

Tak Janyčce se nedivím, že to raději zapíchla do postele.  

Anonym (So, 18. 11. 2023 - 19:11)

Zajímalo by mě, až začne Luboš vypovídat, kdo všechno se sveze s ním. Co je s Milunou, že se neozývá?

-Aleš- (Ne, 19. 11. 2023 - 11:11)

Kajka je bohužel pod vlivem Hosta, ten jí určitě našeptal aby nepsala. Tímto se mstí za to, že mu lidi nežerou jeho chvástavé a vyfabulované historky.

Anonym (Ne, 19. 11. 2023 - 11:11)

Mám obavu, jestli není na psychiatrii. On Karel moc do práce nechtěl, tak ten vztah není udržitelný.   

Default User Image
N. (Ne, 19. 11. 2023 - 13:11)

Nene, myslím,že se sem jen stydí psát, nemá se tady už o koho opřít a ten vývoj není příznivý, jak se dalo čekat.

Anonym (Ne, 19. 11. 2023 - 11:11)

Tvé pravdy jsou zábavné. Piš častěji. Host není s Kajkou v kontaktu stejně dlouho jako vy, tak jí těžko může něco našeptávat.

-Aleš- (Ne, 19. 11. 2023 - 11:11)

Já jsem to psal záměrně, abych tě vyprovokoval k reakci a abych mohl vyloučit možnost, kterou jsem nastínil. 

Anonym (Ne, 19. 11. 2023 - 11:11)

A víš aspoň jestli je v pořádku?

Reklama

Přidat komentář