Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
PEtra (Út, 31. 10. 2023 - 09:10)

Ahoja, tak u nás příhoda s tou stejnou šňůrou od remosky....Mamina mě mydlila vždy vařechou na holou, většinou tak 30 ran, zadek rudo modrý, lehce modřinky na druhý den. No do té doby, než ji nějaká skvělá kamarádka v práci poradila, že své dčeri dává na holou právě tou šňůrou. No při první průšvihu najednou mamina místo s vařechou v ruce přišla se sňůrou. Ten výprask byl hrozný, jelita na prdeli týden....no od té doy, jsem měla výprasky už jen šnůrou od remosky.

Default User Image
Jindřich (Pá, 27. 10. 2023 - 13:10)

Dnes je mi již sedmnáct, ale do nějakých třinácti let jsem dostával vařečkou na holou. Zásadně to bylo od maminy, taťka nikdy, ten pokud jsem si to opravdu již zasloužil tak jsem dostal pohlavek přes pusu. Mamina, ta za každou blbost mi chytla, ohnula přes koleno, stáhla trenky a již to pleskalo. Pak někdy od  dvanácti, tak jsem se musel ohnout o židly stáhla mi trenky a také minimálně deset, jen nebyly moc silné rány, žádné modřiny jsem neměl. Měl jsem to raději, než když jsem musel za trest klečet.

Default User Image
Vladislav (Út, 24. 10. 2023 - 21:10)

až jsem na té lavičce nadskakoval. Řval jsem jako tur a strašně jsem brečel. Po tom nářezu jsem pak ještě půl hodiny klečel nahatý v předsíni na dlaždicích. S nataženýma rukama a na nich jsem měl položenou rákosku… 

Default User Image
Vladislav (Út, 24. 10. 2023 - 21:10)

Já jsem zažil v dětství tuto příhodu: Psala se 60. léta a mě bylo osm let. Měl jsem stejně starého kamaráda, ze sousedního domku. Jednou jsme si u nich na zahradě hráli na vojáky a kryti za stromy jsme po sobě začali házet kameny, jako že to jsou granáty. No a já jsem zasáhl Jirku do hlavy a tu hlavu jsem mu rozbil. Jirkovi tekla krev a začal brečet. Stál jsem zkoprnělý a nevěděl jsem, co mám dělat. Z domu vyběhl Jirkův táta a zařval vy holomci, to jste si našli pěknou zábavu! Ty se doma těš! Zahrozil na mě a na Jirku křikl a ty neřvi, ještě nemáš proč! A popadl nebohého Jirku, zručně si ho přehnul přes koleno, stáhl mu pod zadek tepláky a trenky, odepjal si řemen a začal Jirku řezat přes holý zadek. Ten řval ještě víc, držel se jednou rukou za rozbitou hlavu a vřískal a brečel… (Tehdy bylo běžné, že když děti zlobily a způsobily si nějaký úraz, tak nejdřív ještě dostaly od rodičů výprask, než je doma ošetřili). Pro mě přiběhl můj táta, slyšel až v našem domě Jirkův řev, zhodnotil rychle situaci, popadl mě za límec, zpohlavkoval mě a už mě táhl domů (byl voják z povolání, bystrý, rychlý a muž činu). V předsíni mnou smýkl, až jsem upadl, těsně před dřevěnou lavičku, na kterou jsem musel bohužel dost často uléhat za určitým účelem…Táta na mě zařval Tak boty dolů  a svlíkat! A úplně donahata! A dělej! Za větší prohřešky, jako byl tento jsem dostával výprasky nahatý (na tu mojí holou prdelku bylo bití vždycky, při menších půšvihách jsem ji ale jen vystrčil a položil se) Rychle jsem si začal zouvat boty a když jsem byl zutý, tak všechno oblečení a prádlo jsem si pak bleskurychle stáhl dolů, naházel to na zem. Pak jsem si lehl nahatý na břicho na tu lavičku. Táta sundal z poličky rákosku, která tam ležela připravená na ten můj holý zadek a začal mě s ní řezat tak vehementně,

Default User Image
Anonym4 (Út, 24. 10. 2023 - 10:10)

Chcou zakázat telesne a fyzické tresty ano ale zakázal bych pouze varecky,  řemeny, biče, elektrické šňůry a rakosky. Ale nechal bych proutek to si myslím ze na výchovu dětí je nejlepší i když se dá pouze 5 svihnuti diteti na holou proutkem tak ho to nezrani pouze to bude bolet případně stípat. 

Anonym (Út, 24. 10. 2023 - 20:10)

Nesouhlasím, proutek mi přijde víc nebezpečný než vařečka. Já osobně bych nechala tresty na uvážení rodičů. Ale nemělo by to být brutální.

Default User Image
Anonymní žena (Út, 24. 10. 2023 - 14:10)

Kdepak. Spolu s rukou jsou vařečky, řemeny a pásky ( rákoska spíše pro dospělé) to nejlepší co na pubertální zadek od patnácti výš patří. Dostávám s tím vším taky a  má to patřičný účinek. Proutek je tak na nějaký erotický výprask. Tím mi manžel sešvihá zadek preventivně jednou týdně.

Default User Image
Anonym4 (St, 25. 10. 2023 - 10:10)

Proutek uznávám že moje deti měli smích s vareky a řemenu s čeho mají strach tak je právě proutek.

Default User Image
Barča (Po, 23. 10. 2023 - 19:10)

To je hrůza zase úchyl vedle úchyla. Běžte si ho honit někam jinam. 

Default User Image
Tereza 24 (Po, 23. 10. 2023 - 14:10)

Tak Leo nemá úplně pravdu, ti kluci mě sice viděli nahou, jako klečící bez kalhotek, ale žádnou pipinu ani prcinu jsem ji neukazovala! A nebudu.

Default User Image
MrTutor (Út, 24. 10. 2023 - 16:10)

Tak to asi záleží na šéfové co uvidí a co ne ... stejně jako to, zda přizve k trestu manžela 

Default User Image
Jan (Út, 24. 10. 2023 - 14:10)

Tak bez kalhotek a neviděli pipinu ani prcinu. Ona je otázka, co je to taková prcina. Ale pokud to je zadek, tak jaksi jedno z toho vidět museli.

Anonym (Út, 24. 10. 2023 - 09:10)

Tak to už je pak víceméně jedno. Pro ně to musel být pořádný zážitek tak či tak.

Anonym (Út, 24. 10. 2023 - 09:10)

Tak to už je pak víceméně jedno. Pro ně to musel být pořádný zážitek tak či tak.

Default User Image
Daniel (Pá, 20. 10. 2023 - 10:10)

Dobrý den, chtěl bych se s Vámi podělit, jak jsem byl a vlastně jak i dnes trestám své děti. Když jsem byl dítě výprask dostával každý kluk. U nás doma jsme ale měli přesně stanovené za co, a kolik ran proviněný dostane. Pokud se jednalo o známky ve škole, tak se trestalo od 3 výše. Za 3 byly tři rány, za 4 čtyři rány a za 5 pět ran. Jestliže jsme provedli nějakou menší hloupost jako např. neuklízení pokoje nebo pozdní příchody, tak jsme dostali 10 ran a za již větší průšvihy jako lhaní nebo odmlouvání to bylo 20 ran. Byti jsme byli přes slipy, nikdy ne přes kalhoty, a jen výjimečně na holou, a to vařečkou do našich přibližně 10 - 12 let, poté se rodiče shodli, že jsme již velcí, a proto bychom měli být biti řemenem. To vše se vždy sečetlo v neděli a proběhl slíbený výprask. Někdy se stávalo, že ani žádný nebyl, protože jsme nic neprovedli a známky měli v pořádku. Jen opravdu ve velmi mimořádných situacích (s někým jsme se poprali, přinesli poznámku, nebo někdy po vysvědčení) jsme dostali opravdu velký výprask (rákoskou na holou a pod 30 ran to nikdy nešlo, tzv. až byl zadek dost červený), ale to jsme vždy věděli, že jsme si to nějak zasloužili. Takhle trestaný jsem byl v podstatě od svých 6 let až někdy do 15. Musím říct, že jsem za tuhle výchovu vlastně rád. Se svými rodiči mám velmi dobrý vztah, vystudoval jsem a mám štastnou rodinu. Pokud opravdu stanovíte dítěti přesně daná pravidla, tak ví co má očekávat, co přesně může, a co už nemůže. Proto vlastně obdobný systém využívám i dnes já pro své dva syny (7 a 9 let). Sice výprasky opravdu nemají rádi, ale vždy jim dojde, že porušili nějaké pravidlo a trest si zaslouží. 

Default User Image
Roman (So, 21. 10. 2023 - 13:10)

Někdy i  bez pořádného řevu a proudu slziček. Taky vždy prosí, abych je už nebil a slibují, že už budou hodní…. A zeptám se, vaši chlapci se před bitím taky svlékají? A v jaké poloze jsou biti?

Anonym (Ne, 22. 10. 2023 - 16:10)

Dobrý den, Romane, 

Své děti vyplácím typicky přes spoďáry. Na jednu stranu je nechci nějak ponižovat tím, že budou nazí, nicméně výprask přes klahoty nebo tepláky není úplně efektivní. Přeci by jen výprask měl bolet, a proto volím tento kompromis. Opravdu ve výjimečných situacích se stalo, že dostali na holou, ale to snad jen jednou nebo dvakrát. Celkově jsou mé děti v rámci možností hodné a zatím se i dobře učí, takže výprask je u nás maximálně jednou za měsíc. Výprask dostávájí klasicky, ohnu si je přes koleno. Mně i jim to vyhovuje asi nejlépe, i když pro výprask řemenem bych zvolil jinou polohu.  

Default User Image
Anonym 1 (Po, 23. 10. 2023 - 06:10)

A při tom trestání mají děti stažené kalhoty pod zadek, nebo úplně svlečené? A jsou při výprasku, vyzutí, nebo i úplně bosky?

Default User Image
Roman (So, 21. 10. 2023 - 13:10)

Já trestám taky dva kluky, teď jim je osm a deset let. Já jsem asi přísnější… Ten starší dostal první pořádný výprask, když mu byly čtyři roky a ten mladší, když mu byly tři. Oba dostávali výprask vařečkou přes spoďáry, než jim bylo šest a šli do školy. Pak jsem vařečku odložil a vyměnil jsem ji za řemen. A spoďáry musely dolů…. Oba kluci jsou tedy od jejich šesti let biti na holou. Většinu výprasků dostanou řemenem, ale za velká provinění – drzost, lež, krádež, ubližování dětem dostali proutkem a už i rákoskou. Vždy dostanou pětadvacet ran. A už dostali i víc - pětatřicet, i ten mladší, když zbil malého kluka na hřišti. Dostávají za špatné známky - tam kde vím, že by mohli být lepší a pak za to špatné chování. A pak mám pro ně ještě speciální trest, za pozdní příchody. Za to jsou biti na bosý nohy. To dostanou vždy proutkem, ale jen dvacet ran, ale to úplně postačí. Ty pozdní příchody jsou za to nejenom že přišli domů, ale i když přišli pozdě do školy, na kroužek, nebo kamkoliv jinam. Kluky trestám vždy v pátek odpoledne, to už jsme všichni brzo doma, tak se s nimi zavřu v pokoji a vždy je bit minimálně jeden z nich. A pokud nastane situace, že chodili pozdě a ještě něco provedli, tak v pátek dostanou na chodidla a v sobotu dopoledne pak na zadek. Trestáni jsou vždy v dětském pokoji, na svých postelích. A i když jen jeden, tak druhý při tom je. Když dostanou na bosý nohy, tak si sundají ponožky, lehnou si na břicho, ohnou nohy v kolenou a nastaví ty jejich bosý chodidla. Před výpraskem na zadek musí oba sundat kalhoty a spoďáry a musí být i bosí, takže si sundávají i ponožky, trička si můžou nechat. Při bití pak klečí na postelích opřeni o lokty a o kolena, takže mají ten jejich holý zadek pořádně vyšpulený. Trestání se samozřejmě neobejde bez jejich křiku.

Default User Image
Anezka+Adriana (Pá, 20. 10. 2023 - 14:10)

Jsme sestry dvojcata a měli jsme od mala hodně přísnou výchovu do 3 let tedy do nástupu do školky to bylo jen takové placani rukou přes kalhoty ale jakmile jsme oslavily 3. Narozeniny v Červenci tak naši řekly že až nastoupime v Září do školky začne nám přísnější vychova. Pamatujeme si jak vždy když jsme zlobily tak už u nás byl tatík s proutkem v ruce a už jenom ten zvuk svihnuti ve vzduchu byl odstrašující. Potom jen ohnout přes postel a už svihal po holych zadcich řekl že přes kalhoty je proutkem na nic. Takto nás trestal asi do 10 let. 

Reklama

Přidat komentář