Reklama

na holou nebo ne ?

Default User Image
ASi33 (So, 18. 5. 2024 - 11:05)

Ahoj, dobrý den,

když to tu čtu je to zajímavé proto jsem se asi rozhodl taky dát malý příspěvek. Sice to asi nebude taková brutalita ale nějak to zkusí. Jsem celkem z 6 dětí, já nejstarší pak čtyři bratři a jedna sestra. Když jsme byli děti tak jsme samozřejmě byli taky biti, za lumpárny, špatný známka zejména já za lhaní. Je ale zase až neuvěřitelné jak strašně a dodnes rodiče miluji a děkuji jim za výchovu. Když mi bylo asi tam 15 a můj bratr měl 10, byli jsme na chatě o prázdniny. Předem asi musím říct že táta byl policista a chlap jako hora. Blbli jsme na zahradě i přesto že jsem už měl rozum, sebral jsem cihlu a že ji po něm hodím, pro mě to ale mělo následek jiný, naštěstí bratr uhnul, bohužel ale to auto za ním ne a cihla skončila v předním skle a rozbila ho. Otec to samozřejmě slyšel a uviděl nás oba pěkně skoprnělý stát. No nebudu vás napínat oba jsme dostali takovej vejprask že si to pamatuji ještě dnes. Já za to že jsem to hodila  brácha za to že vlastně blbnul semnou a kdyby se to nestalo tak tu cihlu nehážu. Od té doby nic, dnes mám syna 13 let a už skoro rok a půl si s ním nevíme rady, chování, známky no prostě šílený, samozřejmě řezanej jak páskem tak vařečkou tak rákoskou, nic. Byli jsme i v poradně, u psychologů a vždy výsledek že jen nevychovaný a tak jsem to už vzdal a včera dopoledne jsem mu tak seřezal zadek rákosoku, ale tak že semnou teď nemluví. Nevím ani kolik nepočítal jsme to ale ruka se mi nezastavovala, setrvačností jela a rány padali ve stejných intervalech na obě nahý půlky zadku. Takový výprask ještě neměl. Doufám že už se srovná.

Default User Image
Jarda (So, 18. 5. 2024 - 15:05)

Když se nesrovná, tak mu dej výprask rákoskou na bosý chodidla. Zuje se pře bitím do bosa a pak si klekne bosky na židli. 

Nebo může dostat vleže na břiše - položí se na sedačku, na postel  ohne nohy v kolenou a nstaví ty jeho bosý nohy...Jnak , řežeš ho nahatýho? A je při bití bos?

Default User Image
Jarda (So, 18. 5. 2024 - 15:05)

Když se nesrovná, tak mu dej výprask rákoskou na bosý chodidla. Zuje se pře bitím do bosa a pak si klekne bosky na židli. 

Nebo může dostat vleže na břiše - položí se na sedačku, na postel  ohne nohy v kolenou a nstaví ty jeho bosý nohy...Jnak , řežeš ho nahatýho? A je při bití bos?

Default User Image
Jedna Výchovná (Čt, 16. 5. 2024 - 16:05)

Mám dvě pubertální slečny (15 a 17) a od 12 let znají výchovné výprasky na holou a to zcela dobrovolně. Než by měly zákaz mobilu, tabletu nebo pc, tak se ohnou přes koleno nebo postel a těch poctivých pětadvacet dostanou. Za pozdní příchody nebo když přijdou ještě v náladě z večírku je to sešvihání zadečku dokud není proužek vedle proužku. 

Default User Image
Kluk 14 let (Čt, 16. 5. 2024 - 17:05)

Taky bych chtěl takhle dostávat výprasky

Default User Image
Frenky (So, 18. 5. 2024 - 09:05)

Se ozvy mám skoro stejně starýho syna, seznámím Vás a mužem začít

 

Default User Image
Kluk 14 let (So, 18. 5. 2024 - 10:05)

V jakém kraji bydlíte?

Default User Image
Frenky (So, 18. 5. 2024 - 12:05)

Hele jestli se chceš domluvit tak se mi ozvy na email: [email protected]

Default User Image
Frenky (So, 18. 5. 2024 - 12:05)

Hele jestli se chceš domluvit tak se mi ozvy na email: [email protected]

Default User Image
Frenky (So, 18. 5. 2024 - 12:05)

Hele jestli se chceš domluvit tak se mi ozvy na email: [email protected]

Default User Image
Frenky (So, 18. 5. 2024 - 11:05)

Ahoj, střední Čechy ale mužu přijet kamkoli nebo si pro tebe přijet kamkoli.. Syn je hodně zlobivý takže většinou to stojí za to

 

Default User Image
Kluk 14 let (So, 18. 5. 2024 - 12:05)

Já jsem z Ústí nad Labem

Default User Image
Frenky (So, 18. 5. 2024 - 16:05)

Super to není daleko tak mi napiš na ten email, vyměníme čísla nebo IG a domluvíme to.. Teda jestli chceš. 

 

Default User Image
Frenky (So, 18. 5. 2024 - 16:05)

Super to není daleko tak mi napiš na ten email, vyměníme čísla nebo IG a domluvíme to.. Teda jestli chceš. 

 

Default User Image
Lucie (Čt, 16. 5. 2024 - 08:05)

Jako malá jsem dostávala vařechou na holou. Mamča mi ohnula přes koleno, stáhla spoďáry a již vařecha mlaskala a já řvala bolestí. Asi ve dvanácti to změnila a místo nářezu musím klečet v kuchyni v koutě na hambě. Jednou jsem protestovala, tak jsem dostala na tu holou znova, ale rukou. 

Default User Image
Anonym4 (Čt, 16. 5. 2024 - 12:05)

V kolika letech, já od 4 let ale u nás byl proutek na holou. Já dostávala od obou rodičů dokud nebyl zadek samej pruh. Další den ve skolce se mi smáli ostatní děti co mám na zadku za proužky. 

Default User Image
Anonym (Ne, 12. 5. 2024 - 17:05)

Jste normální?! Je mi líto vašich dětí ze mají tak hloupý rodiče?!

 

Default User Image
Anonym4 (Po, 13. 5. 2024 - 06:05)

Ohledně toho že píšete že lidi jsou hloupý že biji tak řekla v jednom díle Sanitka Eva Hudečková citát. Bolest způsobujeme jen toho koho milujeme. To se musí vztahovat i na výchovný výprask dětem.  

Default User Image
Anonym4 (Ne, 12. 5. 2024 - 20:05)

Nechci aby me moje deti skákali po hlavě. Jedine proutek na me deti zabírá. Jak ho vidi hned jsou hodne. Ani nemusím je svihnout už když ho držím v ruce ihned jsou u stolu a učí se. 

Default User Image
Ilona (So, 11. 5. 2024 - 17:05)

Tak holčina už dostala. Vyváděla, nechtěla se svlíkat, nakonec musela a byla bita na tu její holou, před Jirkou. Tomu se to líbilo, až nějak moc, tak jsem mu důrazně připomněla, že zítra čeká nářez jeho.... Pája se tedy musela před bráchu svléknout od pasu dolů, musela si sundat legíny, ponožky a ty její kalhotky...  Pak se musela položit na postel, pod břicho jsem jí dala polštářek a už to jelo... Řemen pleskal o tu její holou, a Pája řvala a brečela, kopala. Dostala pětadvavet, zadek měla červený. Zítra to tedy čeká Jirku. Na toho vezmu rákosku....

Reklama

Přidat komentář