Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
Gábi (Ne, 5. 11. 2023 - 09:11)

Jak psala Soňa, jsou rodiny, kde musí mít značkovou i vařečku a rákosku. I když já jsem vždycky slyšela, že ta NEJ rákoska je školní anglická, nikoli thajská. 

Nevím, nemohu posoudit, u nás se trestalo jen úplně obyčejnou trapnou kuchyňskou vařečkou, ale stačilo nám to.

Default User Image
Beta 10 (Út, 7. 11. 2023 - 12:11)

A kde dnešní člověk sežene takovou značkovou rákosku? Nikdy jsem nikde neviděl obchod s takovými předměty

Default User Image
Anonym4 (Ne, 5. 11. 2023 - 13:11)

Podle vás je varecka obyčejná? Tak to buďte ráda. Moje matka když se naštvala tak svihala vsi silou a týden jsme jen místo seděli na židli tak kleceli a spali s bratrem na břiše.

Default User Image
Jarmila (Ne, 5. 11. 2023 - 16:11)

To já znám, dostala jsem takhle jednou, ve třetí třídě, už to je víc jak 40 let. Za známky mě nikdy rodiče nebili ani netrestali, spíš jsem se pak musela učit. A to se mi někdy teda nechtělo. Ale jednou jsem dostala za 5 z písemky z matematiky a doma jsem zalhala, že dnes nic nového není a podepsala jsem tam otce, jako že to viděl. Ale ve škole se na to přišlo. Učitelka si pozvala mámu.  No a doma pak máma zaúkolovala tátu, že za podvod dostanu výprask na holou, abych se prý pořádně zastyděla. Přinesla vařečku, byla jsem přehnutá přes koleno, kalhoty s kalhotkami ke kolenům a už to pleskalo. Bolest strašná, zadek rudý. Ale už mě nikdy nic podobného nenapadlo opakovat.

Default User Image
Andrea (So, 4. 11. 2023 - 12:11)

Dneska jsem přerazila vařečku o zadek mého synka Olivera. Když dostával výprask, tak jsem ji o tu jeho holou zadnici přerazila....

Default User Image
MrTutor (So, 4. 11. 2023 - 19:11)

Klidně to udělám... Stačí říct 

Default User Image
MrTutor (So, 4. 11. 2023 - 19:11)

Dobře, kdy naposled zlomil vařečku o tvůj holý zadek?

Anonym (So, 4. 11. 2023 - 17:11)

A byl před tebou nahatej nebo jsi mu rekla aby jse slíknul do naha sám a v jakej pozici mel na tebe vystrcenej zadecek když jsi ho rezala a brecel u toho když jsi ho rezala mel zadecek po vyprasku cervenej. 

Default User Image
Andrea (Ne, 5. 11. 2023 - 14:11)

Oliverovi je jedenáct, ale je na svůj věk dost malý, ale o to je větší grázlík. Nebudu raději psát, za co byl bit.. Ale jen řeknu, že mi ho přivedla domů policie.... Byl bit chvíli poté, co mi ho přivedli. Výprask dostal v kuchyni v poloze přehnutý přes stůl. V přesíni si zul boty a sundal si bundu. Před výpraskem se kuchyni musel skoro celý svléknout - musel si sundat kalhoty, trenky i ponožky. Pak si musel stáhnout mikinu, tričko jsem mu nechala. Kalhoty a mikinu si dal přes židli, ponožky a trenky hodil na zem pod židli. Při výprasku stál u stolu. Od pasu dolů byl tedy vysvlečený a byl i  bosý. A byl přes ten stůl přehnutý, takže měl ten jeho holý zadeček pěkně vyšpulený. Tričko měl vyhrnuté až na záda. Bila jsem ho vařečkou, hodně to o tu nahou zadnici pleskalo. Oliver řval a brečel, slzy mu tekly z očí a kanuly na stůl, nabrečel tam loužičku. Když se zlomila vařečka, tak už měl zadek pořádně červený, tak už pak výprask skončil. Rány jsem mu nepočitala, ale určitě jich bylo víc než třicet....

Default User Image
Jan (Ne, 5. 11. 2023 - 16:11)

Sama bys zasloužila výprask na holou.

Default User Image
Pozorovael (Pá, 3. 11. 2023 - 21:11)

Ty blbe, který si tu říkáš Hana, Barča a Klára1 co kdybys šel někam ty? Třeba někam  do prdele, ty idiote vylízanej!

Default User Image
Hanka (So, 4. 11. 2023 - 00:11)

Teď jsi ukázal i tvojí inteligenci. Silný kalibr, úchyl a ....

Anonym (Pá, 3. 11. 2023 - 23:11)

Je vidět vaše inteligence.... Alespoň si děti udělají obrázek o tom co sem pište. Nic na tom nemění, že jste nechutný úchylové. Koule by vám měli uříznout, když máte takové fantazie. Proč nepište na třeba úchylové spolu.

Default User Image
Hana (Pá, 3. 11. 2023 - 18:11)

Souhlasím samej úchyl. Normální člověk nedá 6 letému klukovi 25 proutkem a nebo nebude bít proutkem přes chodidla. Jděte se léčit a nebo honit někam jinam. Tady by to nemá co dělat. Tady by to mělo být předávání zkušeností a poznatků ohledně reálné výchovy (né týrání). Děti by měly mít možnost poznat co je v pořádku a co ne.

Default User Image
Anezka+Adriana (Pá, 3. 11. 2023 - 22:11)

A proč ne mě takhle vychovali od 4 let nemůžete vědět co je a co není pravda tak tady tak blbě nemluvte.

Anonym (Pá, 3. 11. 2023 - 23:11)

Rozhodně 25 ran proutkem v 6 letech je týrání! A trestat proutkem přes chodidla může jen úchyl a také je to týrání!

Default User Image
Anezka+Adriana (So, 4. 11. 2023 - 08:11)

Ale to si teď vymyslíte vy. Vy přeci nemůžete vědět jak jsem byla vychovavana naši říkaly že bolest je do budoucna pro moje dobro. A pomohlo to Proutek na mě zabral. 

Default User Image
Barča (Pá, 3. 11. 2023 - 07:11)

Souhlasím, tihle úchylové jsou tady zlo. Ať píšou někde jinde, kde to nebude zbuzovat pro děti bezpečné prostředí.

Default User Image
Anonym4 (Pá, 3. 11. 2023 - 22:11)

Tohle nejsou stránky pro děti.

Anonym (Pá, 3. 11. 2023 - 23:11)

Doktorka.cz - jak děti mají vědět, že to není pro děti? Kdyby se to jmenovalo úchyl.cz tak vás pochopím a neřeknu ani slovo.

Reklama

Přidat komentář