Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
Anonym4 (Ne, 10. 12. 2023 - 07:12)

Tak to musí mít zadek s jelitama a bude se mu hojit tak 2-3 týdny. To mu nezávidím prevlikani ve škole na tělocvik.

Default User Image
Vola (So, 9. 12. 2023 - 09:12)

Matěj znovu dneska bude bit a dostane před kamarádem. A na ten jeho zadek jsem si tedy pořídila proutek... 

Default User Image
Anonym4 (So, 9. 12. 2023 - 10:12)

Tak to si aspoň zapamatuje,  pokud pritlacite tak to bolí pekelně a na nějakou dobu si zlobeni rozmysli. A na holou to musí být. 

Default User Image
Viola (So, 2. 12. 2023 - 17:12)

Matěj znovu dostal a byl bit před návštěvou. Byla u mě kamarádka s její dcerkou a Matěj byl na mě drzý...Tak jsem mu řekla zuj se a mazej pro řemen! Pře bitím ho vždycky  zouvám, výprask na zadek dostává bosý, tak je to unás zavedené. A tak se Matěj zul z pantoflí  a běžel pro řemen. Zrudlý mi ho podával. Řekla jsem mu Matěji, ty  ponožky taky dolů, budeš tady bos! Shýbl se a sundal si je a stál  tam úplně bosý, se sklopenou hlavou. Kamarádka s dcerkou se na něj dívaly. Pak jsem řekla tak Matěji, spoďáry dolů a přehni se! Aby si  Matěj mohl sundat ty jeho spoďáry, tak nejdřív musely dolů tepláky. Sundal si tedy tepláky a pak ty  spoďáry a přehnul se přes křeslo s vysvlečenou zadnicí... Vzala jsem řemen a začala jsem Matěje bít přes tu jeho holou, vyšpulenou, bílou zadnici.... Matěj začal řvát a bulit, řemen pořádně o tu jeho holou zadnici pleskal...

Default User Image
Anonym4 (Ne, 3. 12. 2023 - 13:12)

S tím souhlasím že se na něho divaly ale vezměte příště proutek. Je to lepší nastroj, bolestivejsi u vyprasku je to potřeba. 

Default User Image

[email protected]

Má drahá, zdravím tě z mcmahonbrownre, jak se máš? Prosím, rád bych, abyste mě kontaktovali na můj e-mail ([email protected]) Mám zájem tě poznat víc, také ti musím odhalit něco velmi důležitého, je to znamení v mé mysli, ale zjistil jsem, že je to tvrdě se zde vyjadřuji, tak mě prosím kontaktujte s mým e-mailem, abych vám mohl poslat své obrázky a říct vám o mně více. Děkuji mé e-mailové ID ([email protected])

Default User Image
Patrik (St, 29. 11. 2023 - 21:11)

Dobrý den , nemá někdo odkaz na video o výprasku dítěti kvůli nostalgie

Default User Image
Jaroslav (So, 2. 12. 2023 - 18:12)

Tak například tenhle film -  Grzeszny żywot Franciszka Buły 1979. Tam dostane kluk důtkama na holou.

Default User Image

[email protected]

Má drahá, zdravím tě z mcmahonbrownre, jak se máš? Prosím, rád bych, abyste mě kontaktovali na můj e-mail ([email protected]) Mám zájem tě poznat víc, také ti musím odhalit něco velmi důležitého, je to znamení v mé mysli, ale zjistil jsem, že je to tvrdě se zde vyjadřuji, tak mě prosím kontaktujte s mým e-mailem, abych vám mohl poslat své obrázky a říct vám o mně více. Děkuji mé e-mailové ID ([email protected])

Default User Image
zz (Čt, 30. 11. 2023 - 18:11)

zz

Default User Image

[email protected]

Má drahá, zdravím tě z mcmahonbrownre, jak se máš? Prosím, rád bych, abyste mě kontaktovali na můj e-mail ([email protected]) Mám zájem tě poznat víc, také ti musím odhalit něco velmi důležitého, je to znamení v mé mysli, ale zjistil jsem, že je to tvrdě se zde vyjadřuji, tak mě prosím kontaktujte s mým e-mailem, abych vám mohl poslat své obrázky a říct vám o mně více. Děkuji mé e-mailové ID ([email protected])

Default User Image
zz (Čt, 30. 11. 2023 - 18:11)

zz

Default User Image
Anonym4 (St, 29. 11. 2023 - 22:11)

Těch je hodně a jaký by jste chtěl.

Default User Image

[email protected]

Má drahá, zdravím tě z mcmahonbrownre, jak se máš? Prosím, rád bych, abyste mě kontaktovali na můj e-mail ([email protected]) Mám zájem tě poznat víc, také ti musím odhalit něco velmi důležitého, je to znamení v mé mysli, ale zjistil jsem, že je to tvrdě se zde vyjadřuji, tak mě prosím kontaktujte s mým e-mailem, abych vám mohl poslat své obrázky a říct vám o mně více. Děkuji mé e-mailové ID ([email protected])

Default User Image
zz (Čt, 30. 11. 2023 - 18:11)

zz

Default User Image
Patrik (Čt, 30. 11. 2023 - 16:11)

To je jedno. Kdyby jste nějaké poslal bych bych rad 

Default User Image
Anonym4 (Čt, 30. 11. 2023 - 18:11)

Zadejte do Googlu: sadistic bicie dzieci

Default User Image
zz (So, 2. 12. 2023 - 09:12)

zz

Default User Image
Filip (Pá, 1. 12. 2023 - 18:12)

A je ještě nějaký video kde proste dostane 13letý kluk výprask 

Default User Image
Anonym4 (So, 2. 12. 2023 - 07:12)

Podívejte se na Film Tiché doteky tam dostává 10 lety Sebastian rakoskou na holou. 

Reklama

Přidat komentář