Reklama

Výprask před diváky

Default User Image
Katka (Út, 31. 10. 2023 - 13:10)

Ahoja, mě na zadek mamka doma sem tam dávala, ne nijak moc, ale pár vařechou na holu stačilo. Horší to bylo u babičky, kam jsem se setřenkou věčně jezdila na víkendy, prázdniny atd. Teď už se tomu smějeme, když jsme musely obě sundat kalhoty a vedle sebe se ohnout přes kraj pohovky nebo stolu. Jak jsem tam holýma zadkama čekaly, než babička přijde s rákoskou :D no ale samotný výprask pak byl až přehnaně velký! Rákoska strašně štípala a ran bylo moc. Jelita pořád.

Default User Image
zdeněk 62 (St, 15. 11. 2023 - 17:11)

Doma jsem občas dostal řemenem ale vzpomínám si že nejhorší výprask jsem jednou dostal společně s kamarádkou.když jsme šli za školu.Rodiče potkali paní učitelku a  ta rodičům řekla.že jsme nebyli ve škole.Když jsme přišli s kamarádkou k nim domů čekalo nás nemilé překvapení.Po souhlasu mé mamky jsme oba dostali výprask od tatínka kamarádky.Dostali jsme rákoskou,respektivě čerstvě utrženým prutem.Bylo to horší než řemenem.Pro oba pořádná ostuda Byli jsme ohnuty přes pohovku vedle sebe s vystrčeným zadkem a dostávali pořádný švihy na vysrtrčený zadek.Dovedete si nás představit jak jsme pištěli při tom výprasku.Po výprasku jsme měli pěkně pruhovaný zadek.Ve škole jsme nemohli ani pořádně sedět.

Anonym (Út, 31. 10. 2023 - 19:10)

Ale od dalšího zlobení vás to neodradilo :D

Default User Image
Katka (St, 1. 11. 2023 - 12:11)

Jako bohužel, vždy nějaký průšvih byl no :D Ale to vážně strašně bolelo tou rákoskou

Default User Image
Lukys (St, 15. 11. 2023 - 17:11)

A používáš ty ve výchově svých dětí nějaké podobné metody? 

Default User Image
Katka (Út, 21. 11. 2023 - 10:11)

Mám dvě holky, už větší a na zadek dostaly tak třikrát v životě :D 

Default User Image
Lukys (Pá, 8. 12. 2023 - 09:12)

A dostaly holky aspoň na holou, aby se i pořádně styděly? :D

Default User Image
M (Po, 30. 10. 2023 - 21:10)

Díky za smazání zvojeného příspěvku, byl to omyl děkuji

Default User Image
Michal (Po, 30. 10. 2023 - 13:10)

Víte, že ještě v dnešní době se dávají mimořádně výprasky na radek přes trest?

Default User Image
zdeněk (Út, 24. 10. 2023 - 19:10)

já jsem dostával řemenem na holou,kromě rodičů byla u výprasku pání učitelka a slečna vychovatelka,před ní jsem se styděl.Dostal jsem před ní když mi bylo asi tak 12let.Slečně vychovatelce bylo asi tak 22let..Byl jsem ohnutý přes postel měl jsem vystrčený zadek a dostával řemenem.Když jsem dostával tak jsem pištěl a naříkal .Když jsem se s ní v dospělosti setkal tak jsme si vzpomněli i  na ten výprask.Smála se když jsem řekl,že dnes by mi to nevadilo dostat před ní výprask.

Default User Image
Hanka (Po, 30. 10. 2023 - 09:10)

To já ve svých cca 12 letech dostala nařezáno od mamky před naší učitelkou. Chodívala jednou týdně k nám domů ségru doučovat matiku. Já přišla domů o hodinu později než jsem měla a ještě matka našla žákajdu s blbýma známkama. Řekla učitelce, jestli jí nebude vadit, když už půjde domů, že bude u nás sekc na prdel. Učitelka s ledovým klidem mojí máti řekla, že se ráda podívá. No super. Takže jsem musela v kuchyni sudnat kalhoty, ohnout se jako vždy přes stůl, vyslechnout si kázání matky a učitelky, která taky prohodila k mým známkám pár slov. Pak již rákoska měla hody. No spíše moje prdel....

Default User Image
Honza (St, 18. 10. 2023 - 15:10)

Na intru jsme praktikovali takzvané narozeninové výprasky. Všichni kluci bez vyjímky mazáci i zobáci. Kdo se bránil dostal násilím a jednou tolik. Občas se někomu postavil. Někomu víc někomu míň. Ale jen mě se hned v prváku stalo že jsem se udělal . Táhlo se to se mnou celé čtyři roky a nikdo mi neřekl jinak než bryndálku . Dokonce i na srazu po dvaceti letech.

Default User Image
Jan (Pá, 20. 10. 2023 - 16:10)

Tak mě by se určitě nepostavil, snad kdyby dostala na holou nějaká dívka, ale ty píšeš, že jste byli asi chlapecký intr.

Default User Image
Pavla (So, 14. 10. 2023 - 14:10)

Výprask před diváky, přesněji před stejně starýma klukama je už 25 let moje noční můra. Něco jsem tenkrát provedla, mamka vzala vařečku, přehnula si mě přes koleno a v tu chvíli v té vteřině klika cvakla a přišel bratr a další jeho tři kamarádi. Mamka je bohužel nevyhodila ani nepřerušila trestání, normálně v přítomnosti těch kluků mi stáhla kalhotky a hodně hodně mi nasekala na holou.

Default User Image
Petra (Po, 16. 10. 2023 - 10:10)

Mám podobný příběh, kdy mě mamina klasicky ohnula přes koleno v obyváku a vařechou začala mydlit holý zadek, když zazvonili její kámošky, že jdou na kafe. Vstala, mě řekla ať počkám, protože stihla cca 5 ran jenom. Normálně je přivitála a řekla jim, a´t jdou dál, al eže musí ještě dokončit seřazání prdele mladé dámy. Přišla zpět do obyváku, já se musela znovu ohnout a mydlila mě dál. No, ty dvě se dívali a smáli se mi. Dostala jsem klasických 2 x25 na holou vařechou, unrečené s modrým zadkem a bylo.

Default User Image
Jana (Ne, 15. 10. 2023 - 09:10)

A co ti na tom vadilo? Že kluci viděli tvůj holý zadek?

Default User Image
Zuzana (Út, 17. 10. 2023 - 22:10)

Mne by to teda nevadilo

Default User Image
Iveta (St, 18. 10. 2023 - 12:10)

Mě by to teda vadilo. Ukázat klukům holý zadek je ten nejmenší problém, ale holce je při výprasku vidět úplně všechno v rozkroku, navíc trapně ječíte, brečíte, naříkáte, šíleně vás to bolí a ponižuje a tři kluci se při tom dobře baví?  Dost hrozné.

Anonym (St, 3. 1. 2024 - 12:01)

A stydis se víc vepředu nebo vzadu? Co znám holky, víc se styděj roztazeny vzadu. 

Anonym (St, 18. 10. 2023 - 06:10)

Tak si nás k tomu přizvi :D

Reklama

Přidat komentář