Reklama

Honění

Anonym (Pá, 23. 2. 2024 - 14:02)

Jsem muž ja všude kde se dá a strikam to do plenek popíšeme [email protected]

Default User Image
Miroslav (Pá, 23. 2. 2024 - 12:02)

Já jsem již devátý rok rozvedený, přítelkyni také mám, ale s tou se vidím jednou za dva týdny, kdy dává děti jejich otci, tak přijede za mnou a tím se jen takto o té jedné noci se milujeme, někdy ještě v neděli než odjíždí. Jelikož jsem stále náruživě nadržený, tak si mezitím honím, někdy i každý den.

Anonym (Čt, 22. 2. 2024 - 23:02)

Co jsem se oženil tak jsem si ptáka nehonil, buď šukám nebo mi ho vykouří a v neposlední řadě mi ho děsně ráda honí, tak jsem již rád, že je v klidu, protože někdy je již celý červený a odřený.

Anonym (Čt, 22. 2. 2024 - 08:02)

A ty ho i kouříš ?

Default User Image
xd (Čt, 15. 2. 2024 - 05:02)

Cucej a polykej!!!! Podívejte se na mé nahé fotky zde: www.xvieeos2.com/dd

Default User Image
pavel (Čt, 15. 2. 2024 - 05:02)

Kdyz si to chci udelat, tak se musim zeptat partnerky a ona me to bud nedovoli nedo dovoli a urci jak, kde a kam mam strikat. Nebo si to musim udelat kdy si zamane .Zarve "semeno !" a ja se musim okamzite svleknout do naha, kleknout si pred ni a vystrikat se ji k noham, jako projev ucty, pokory, a dukaz jak me ona vzrusuje .

Default User Image
Vladimíra (Út, 13. 2. 2024 - 09:02)

Jednou jsem dělala takový průzkum mezi chlapy a mimo jiné tam byla otázka, zda masturbují a nejvíce mě překvapilo, že někteří nevěděli co to je a též nevěděli co je to ejakulovat. Když jsem již řekla, zda si ho honí a také vystříknou, tak se nejprve začervenali a nakonec přiznali, že ano. Další otázka byla jak často, tak se také zdráhali, ale jelikož to bylo anonymní, tak přiznali, že několikrát do týdně. Někteří, že i několikrát denně, ale to byli spíše svoboďáci.

Default User Image
přítel (Po, 12. 2. 2024 - 07:02)

Honění je činnost co dělá každý téměř od mala a přetrvá mu to až do stáří. Já jsem také jeden z těch. Prvně si nějak pamatuji, že jsem si ho honil se starším bráchou v asi čtrnácti, kdy jsem prvně vystříknul. Pak jsem si tu slast s ejakulací užíval až do dvaceti, kdy jsem byl na vojně a přijela tam za mnou přítelkyně a já prvně s ní šukal v motorestu na pokoji. Po vojně jsem byl ještě několik let sám a stále jsem honil, až jsem opět s jednou přítelkyní smočil a hned zasel semínko. Pak jsem šukal celkem pravidelně a se stále většími rozestupy. Teď tak jednou týdně.

Default User Image
kamarád (Ne, 11. 2. 2024 - 21:02)

Souložit mi již moc nejde, tak si pravidelně v neděli ráno ho vyhoním nebo mi ho vyhoní přítelkyně. Semeno nechám vystříkat o pyžama a pak dám pyžamo do prádla. Přítelkyně by ráda ho chtěla abych ji vystříkal pochvu, jenže já s docela malým penisem ji ho tam nestrčím i když mi stojí.

Default User Image
pavlík (Ne, 11. 2. 2024 - 19:02)

Kdyz si to chci udelat, tak se musim zeptat partnerky a ona me to bud nedovoli nedo dovoli a urci jak, kde a kam mam strikat. Nebo si to musim udelat kdy si zamane .Zarve "semeno !" a ja se musim okamzite svleknout do naha, kleknout si pred ni a vystrikat se ji k noham, jako projev ucty, pokory, a dukaz jak me ona vzrusuje .

Default User Image
Honza (Ne, 11. 2. 2024 - 19:02)

Jak se tady objevil znova můj komentář který jsem dal kdysi dávno  !? Kdo to dělá !?

Default User Image
Návštěvník (Po, 12. 2. 2024 - 08:02)

Tady na Doktorce se to občas stává. Vše je v počítači a párkrát jsem taky hleděl. Nic jsem nepsal a najednou můj příspěvek starý asi půl roku.

Anonym (Ne, 11. 2. 2024 - 19:02)

Prosím prosím smutně koukám. Pošle mi prosím někdo něco pro inspiraci. Jsem plnoletý. [email protected]

Anonym (Ne, 11. 2. 2024 - 18:02)

Mám při honění takový rituál.Mám na konferáku nakreslenou míru po deseti cm, jak daleko dostřiknu semenem a nejvíce mám dva metry dvacet pak to ze skla setřu a je čisto.

Default User Image
Karel (Čt, 8. 2. 2024 - 09:02)

Honím v posteli a mám připravený papírový kapesníček, někdy si na něj natáhnu prezervativ a hezky se do prezervativu vystříkám, že je plná špička i okolo. Když mi honí manželka tak se jí vystříkám na bříško nebo na prsa. 

Default User Image
Eduard Nud (Čt, 8. 2. 2024 - 09:02)

Já už to nedělal dva a půl roku. Tady v ústavu jen tak občas, když to nebyl ten Něžný Barbar. A potom. Můžu, ale nesmím.

Default User Image

Honění při psaní vzájemných  představ a fantaziích je někdy taky hodně uvolňující.

Default User Image
Frederik (Ne, 28. 1. 2024 - 13:01)

Potrebuju poradit. Většinou honím v koupelně, občas v posteli nebo na židli u pc. Tak mám dvě otázky, kam utirate sperma, když se vystrikate v posteli nebo na židli. A druhá otázka, je v pohodě když honim třikrát za sebou. Že vlastně vystrikam se poprvé, pak hned podruhé a hned zatím potřetí. Poprvé strikam hodně, podruhé méně a potřetí už jen neco málo vyteče. Tak se chci zeptat jestli to je zdravé a není to nějak škodlivý? Mě to takhle bavi a neboli me to. 

Default User Image
Slim (Út, 13. 2. 2024 - 13:02)

Vole, neslyšel jsi nikdy o papírových kapesnících??? Nebo o kousku toaleťáku?

Default User Image
Dan (So, 10. 2. 2024 - 01:02)

Ano je to normální honění je zdravý nevadí že si honíš třikrát za sebou 

Reklama

Přidat komentář